Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie czy z czasem te walki są bardziej znośne? 20 minutowe starcia, w których mam niewiele do roboty ( przez 20h gry zginąłem może z 5 razy) przy tych kretyńskich okrzykach walczących bohaterów zaczynają być dla mnie ciężkostrawne:) W ogóle, tak jak bardzo podoba mi się fabuła i świat, tak bardzo wkurzają mnie te wszystkie pierdoły typu, jakieś muzyczki, jak odkrywamy nową lokacje, kretyńskie walki ze 100 potionami, milion napisów na ekranie w miastach itd. Brakuje mi w tej grze takiej "oszczędności" w środkach wyrazu, które miały stare finale, czy ma choćby nowa Persona. Tutaj ciężko mi się zagłębić w świat gry, jak co chwile, a to atakuje mnie jakiś kretyński potworek, a to bohaterzy krzyczą jakieś debilizimy, a to z ziemi wyciągam 50 przedmiotów :)

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

:sapek:

ani 20-minutowych walk 

 

skoro tyle to trwa, i twierdzisz, że mam niewiele do roboty, to znaczy, że nie ogarniasz systemu ani trochę :dunno: ale tak, walka z czasem staje się jeszcze bardziej rozwinięta, taki punkt kulminacyjny jest bodaj w CH4, ale praktycznie do samego końca gry coś nowego do walk dokładają. 

Odnośnik do komentarza

Walki jako najlepsza rzecz w calej grze - pada pytanie czy sa znosne potem bo trwaja 20 minut :sapek:

 

Ja sie zastanawialem dla kogo ten easy dodali...co ta generacja zrobila z graczami, jak nie ma guzika z super moca, który konczy walke i trzeba cos pokombinować z elementami to odrazu problem :dunno:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

This

29 minut temu, Velius napisał:

Walki jako najlepsza rzecz w calej grze - pada pytanie czy sa znosne potem bo trwaja 20 minut :sapek:

 

Ja sie zastanawialem dla kogo ten easy dodali...co ta generacja zrobila z graczami, jak nie ma guzika z super moca, który konczy walke i trzeba cos pokombinować z elementami to odrazu problem :dunno:

 

Jak pisalem. - dla tych co nie ogarniaja i dalej nie beda ogarniac ale walki na easy nie beda trwac 20min tylko ZNOSNE 10min

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, izon napisał:

20 minutowe starcia, w których mam niewiele do roboty

 

A probowales COS zrobic zeby nie trwalo to 20min? Odpowiadajac na pytanie - jak tylko ogarniesz, ze walka to nie tylko auto attacki i randomowe klepanie przyciskow to tak, walki stana sie krotsze.

 

19 godzin temu, izon napisał:

milion napisów na ekranie w miastach itd. Brakuje mi w tej grze takiej "oszczędności" w środkach wyrazu, które miały stare finale, czy ma choćby nowa Persona.

 

P5 ma swietny design interfejsu, pewnie, ale ze oszczednosc?

 

Persona-5-Compare_09-07-16_003.jpg

 

Persona-5-Compare_09-07-16_006.jpg

 

Gdzie tu jest oszczednosc? Ewidentnie xeno to nie do konca gra dla ciebie, co jest spoko, ale matko bosko zebys chociaz argumenty mial logiczne xD

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, szurubur napisał:

 

 

Kupiłbym gdyby nie ta cena... ok 700 zł za figurkę to trochę przesada, nawet biorąc pod uwagę ładne kształty owej figurki to i tak spora suma ;p

Piszesz przesada? A co powiesz na temat figurek kosztujących 2000-3000 zł?

Choć muszę przyznać, że cenowo jakieś (chyba?) dwa lata temu to figurki u Japończyków, poszły nie co w górę... 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kinoji napisał:

 

A probowales COS zrobic zeby nie trwalo to 20min? Odpowiadajac na pytanie - jak tylko ogarniesz, ze walka to nie tylko auto attacki i randomowe klepanie przyciskow to tak, walki stana sie krotsze.

 

 

P5 ma swietny design interfejsu, pewnie, ale ze oszczednosc?

 

Persona-5-Compare_09-07-16_003.jpg

 

Persona-5-Compare_09-07-16_006.jpg

 

Gdzie tu jest oszczednosc? Ewidentnie xeno to nie do konca gra dla ciebie, co jest spoko, ale matko bosko zebys chociaz argumenty mial logiczne xD

 

Faktycznie, ale jakoś w Personie te popierdółki mnie nie raziły, w Xeno setting jest dla mnie nieco irytujący. To prawda, może nie ogarniam trochę tego systemu walki, zdecydowanie w jRpgach wolę turówki, te minusy to nie wiem, za co bo z grubsza nic co by nie było prawdą nie napisałem. Gra ma wspaniały świat, ciekawą fabułę, ale multum wstawek, które mi personalnie przeszkadzają:)  Po prostu daje (jak narazie!) 8, a nie 10 jak Personie 5:)

Edytowane przez izon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2018 o 13:36, Kinoji napisał:

 

A probowales COS zrobic zeby nie trwalo to 20min? Odpowiadajac na pytanie - jak tylko ogarniesz, ze walka to nie tylko auto attacki i randomowe klepanie przyciskow to tak, walki stana sie krotsze.

 

 

P5 ma swietny design interfejsu, pewnie, ale ze oszczednosc?

 

Persona-5-Compare_09-07-16_003.jpg

 

Persona-5-Compare_09-07-16_006.jpg

 

Gdzie tu jest oszczednosc? Ewidentnie xeno to nie do konca gra dla ciebie, co jest spoko, ale matko bosko zebys chociaz argumenty mial logiczne xD

I jak tu się skupić na graniu jak tyle się dzieje na ekranie w samych napisach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, AvengerGT napisał:

@adus1991, walka w Personie jest turowa, więc ze skupieniem nie ma absolutnie żadnego problemu. Nigdy też nie miałem wrażenia, że interfejsu jest "za dużo" - są po prostu wszystkie potrzebne i przydatne informacje.

aha dobra, już myślałem że to w bardziej rzeczywistym czasie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...