Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

OST mnie powalił po całości. Chór z Indol zajedwabisty, potem trochę taki bardziej smutny ten z Tantal. BTW w okolicach Tantal leci moja ulubiona nuta, aż czuć jak mróz ciągnie po plecach gdy latam po zasniezonej krainie. 

Tylko jedna nuta mi nie podeszła, ta wokalna co leciała gdy Pyra pierwszy raz się przemieniła.

Odnośnik do komentarza

Chlopaki, ale wiecie, ze gra podaje 3 razy wiecej czasu niz faktycznie z nia spedziliscie?xd

W miare dokladny jest czas z interfejsu switchunia.

W kazdym razie po 110h zabralem sie za zadania poboczne xdddddddddddddddddddddd Te dla blade'ow sa zaskakujaco rozbudowane, fajnie.

A tak to sobie latalem i bawilem sie systemem walki, robiac buildy, etc. W sumie szkoda, ze dopiero niedawno dojechalem do 8go chaptera, bo te zmiany sprawily, ze gra jest jeszcze lepsza. Teraz buduje druzyne zeby zabrac sie za najwiekszych s(pipi)ieli i przyfarmic legandarki.

Fusion combo moglbym na(pipi)iac caly dzien od rana do wieczora, miod.

 

Nie moge sie doczekac, az dadza wyzwania, chociaz i bez tego pewnie drugie tyle gry przede mna.

Odnośnik do komentarza

Mi nie o czas chodzi, ale po prostu tak mam, żadnej innej konsoli też nie zostawiałem nigdy na czuwaniu czy w uśpieniu.

 

Do tej pory pegazus, amiga, a nawet ruskie jajka mi działają i wyglądają jak nowe(mimo że nie miały tych kosmicznych funkcji), ot takie małe zboczenie. :yao:

 

Łoi mi tyłek Artifice  Ophion, tego bydlaka ze 130lv dupie w mniej niż minutę, a ten mnie kosi jak dziecko.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2018 o 16:41, Strife napisał:

Kocham ten tytuł, ale on mnie nienawidzi, losuje losuje i dupaaaaaaaaaaaaaa.

Mam podobnego pecha z losowaniem Blade'ów, przez weekendzik pofarmiłem sobie trochę "kryształków", i wypadły mi zaledwie tylko cztery Rare Blade'y. Ale mi ich brakuje trochę więcej do pełnego zestawu. Za to do dzisiaj nie udało mi się żadnego Blade'a z czterema koronami wylosować:facepalm:. To już łatwiej wypadają te Rare Blade'y:)...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ireniqs napisał:

Tak jest. Będzie zakup wersji za 7800 yenów pewnie

A wysyłają z japońskiego amazona do nas, bo wiem że kiedyś był z tym kłopot. I dawno stamtąd nic nie zamawiałem. Nawet nie wiem czy jeszcze pamiętam hasło do swojego konta:facepalm:.

 

Dla mnie to obowiązkowy zakup...

Odnośnik do komentarza
Teraz, P-chan napisał:

A wysyłają z japońskiego amazona do nas, bo wiem że kiedyś był z tym kłopot. I dawno stamtąd nic nie zamawiałem. Nawet nie wiem czy jeszcze pamiętam hasło do swojego konta:facepalm:.

 

Dla mnie to obowiązkowy zakup...

Wysyłają, jest info na stronie. Ja już zamówiłem typ B. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...