Skocz do zawartości

Shadow of the Tomb Raider


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, balon napisał:

 

Kupić za połowę ceny w grudniu/styczniu po zmęczeniu Spidermana i RDR2?


Nie ma takiej opcji - z tych trzech tytułów to paradoksalnie najbardziej na SotTR czekam, co jest tym bardziej dziwne, że RotTR okazał się dla mnie lekkim zawodem i nie za bardzo chciałem kolejnej, identycznej odsłony. Teraz jednak tęsknię za taką właśnie przygodą, Unchartedy już się skończyły, więc Lara jest moją jedyną alternatywą :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jesień tłusta w hity, nie ma co. Dla mnie numer jeden to Dragon Quest XI (4.09), biorę, szybko przechodzę ile się da, a potem od razu Tomb Raider. Też jestem napalony na grę jak dzika świnia. Spidera niestety olewam z braku czasu. A potem RDR2 elegancko się ogra na premierę.

 

W MM/Saturnie będzie ciekawa edycja steelbook.

 

pack1.jpg

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, aux napisał:

Jesień tłusta w hity, nie ma co. Dla mnie numer jeden to Dragon Quest XI (4.09), biorę, szybko przechodzę ile się da, a potem od razu Tomb Raider. Też jestem napalony na grę jak dzika świnia. Spidera niestety olewam z braku czasu. A potem RDR2 elegancko się ogra na premierę.

 

W MM/Saturnie będzie ciekawa edycja steelbook.

 

pack1.jpg

Fajna ta edycja. Będzie się lepiej prezentować od zwykłej na polce obok Anniversary Edition RotTR. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niedługo będą pokazywać longplaye z całych kampanii przed premierą. Już nawet nie włączam tych filmików, to jest masakra, wypuszczają gejmplej za gejmplejem żebym zobaczył jaka gra jest fajna i ile fajnych patentów ma. Bo inaczej może gorzej się sprzedać.

 

Samego TR jednak lubię i z chęcią zagram :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, milan napisał:

Z całej szafy ubrań Croftówna musiała wybrać w podróż akurat spodnie bez tylnich kieszeni, co za kretynka.

Kieszenie rozpraszałyby w podziwianiu... widoków :kaz:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie, brak tych podświetleń przeciwników bądź elementów puzzli super, tak samo surowce potrzebne do rozpalenia ogniska. Ale czy sama walka będzie bardziej wymagająca to po ostatnich dwóch Tombach bym się nie spodziewał jakiegoś skoku i Lara będzie pewnie tak samo wszystko mordować, wątpię że hard będzie faktycznie hardem w dzisiejszych czasach, vide Wolf2 którego jeszcze rugali bo za trudny xD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...