Skocz do zawartości

Shadow of the Tomb Raider


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, oni napisał:

OwWk1ri.jpg

 

no i spoko 

 

Wiem, że trochę offtop, ale przed E3 była plota, że na premierę do Game Passa wpadnie Shadow of the Tomb Raider, Metro Exodus i chyba Fallout 76..w sumie jak się kierować tym co ma dzisiaj być w Inside Xbox to jest już w passie RotTR ma być Shadow, jest Fallout 4 mógłby dojść 76 i jest Division to może Division 2. Wiem, że to raczej przesadzone wymagania, ale w sumie jeśli Microsoft chce pokazać moc Game Passa przed nową generacją to kto wie..

 

Edit: jest taki sam screen z Metro Exodus :o 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Na YT praktycznie codziennie jakiś trailer (Lara nurkuje, Lara zabija z ukrycia, Lara robi kupę...).
Kuźwa, kiedy developerzy nauczą się, że "mniej znaczy więcej" i że nie trzeba ludziom na siłę wpychać do gardła swojego produktu?
Byłoby idealnie, gdyby wszyscy podpatrzyli Rockstar - trzy trailery przez cały cykl i premiera.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ciesze sie. Ciesze sie, ze twa trylogia wlasnie dobija do trzeciej czesci i sie skonczy.

I wlasciwie nie wiem co poszlo nie tak? Bo czesc pierwsza za(pipi)iscie mi sie podobala( na pewno te momenty poniewierania Lary i widoczne tego skutki), ale dwojce braklo serca chociaz sentyment( a moze po prostu mialem zly okres do grania w ta czesc?) pozwolil mi ograc kontynuacje. Wydaje mi sie, ze trojka popelni bledy poprzedniczki a wiecie jakie jest lekarstwo na cale to zlo Natanow Drakeow i Larow Crowtow? Oddanie nam swiat do eksploracji, rozwiazywania zagadek i pokonywania przeszkod bez koniecznosci zabijania zastepow badassow

Odnośnik do komentarza

@okens
Mam podobnie, bo ogólnie RotTR mnie zawiodło po świetnym TR (choć nie jakoś znacząco, ale gdzieś tak poziom U3 po genialnym U2).
Jak zobaczyłem zapowiedzi Shadow... to zastanawiałem się "po co?" - znów więcej tego samego, te same schematy, bardziej DLC niż kolejna odsłona...
Ale im bliżej premiery, tym bardziej się jaram i jestem ciekaw, czy może będzie lepiej niż w poprzedniczce, czy kolejny raz popełnią błąd myśląc, że "więcej znaczy lepiej"...
Mam otwarty umysł, jestem dobrej myśli, pieniądze odłożone, najpierw tydzień w niebieskich rajtuzach, śmigając po NY, a później dżungla i eksploracja grobowców :)

Odnośnik do komentarza

A ja coraz bardziej nie mam ochoty grać w nowego Tomba bo cały czas to wygląda słabo. Jakby studio w ogole nie czuło klimatu i po prostu zrobili duże kopiuj-wklej zamiast wprowadzać jakiś powiew świeżości. 

No i graficznie prezentuje się gorzej niż poprzednik co jest co najmniej dziwne. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie dużo rzeczy powinni poprawić, przede wszystkim scenariusz i proporcje w samej rozgrywce - więcej nie zawsze znaczy lepiej.
Tak czy siak na premierę nie kupię (wbrew temu, co pisałem wcześniej), bo powstały nagłe wydatki i musiałem ruszyć kasę, odłożoną na gierki. Trzeba było wybierać, a że Spider-Man wychodzi pierwszy... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...