Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje jakikolwiek czat nie wiem cokolwiek do komunikacji w tej grze? Jakieś zewnętrzbe fora lub apki? Gram z 2 znajmymi ale często ich nie ma więc jestem zmuszony grąc sam. I tak np. nie zrobiłem jeszcze ani jednego Nighfalla mimo 273lvl.

 

Rozumiem, że jedyną szansą jest dołączanie do grup i pytanie w in-game chat czy ktoś  jest chętny? Zakładając, że oczywiście ma mikrofon.

 

Masakra. Strasznie brakuję mi fizycznego in-game czatu, żeby np. umówić się tylko z polakami na jakieś wspólne bieganie po planecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oficjalna apka ma wbudowane szukanie ludzi do grania. Są też strony internetowe temu dedykowane. Polecam jednak dołączyć do jakiegoś aktywnego polskiego klanu na Twojej platformie. Masz czat klanowy w apce, podgląd w grze kto jest online itd.

Ale czy przez te apke mogę się bezpośrednio podłączyć co przełoży się na grę czy to tylko takie działanie na zasadzie wpisze się a potem musisz mnie znaleźć w grze i dołączyć o ile było to aktualne.

Oficjalna apka ma wbudowane szukanie ludzi do grania. Są też strony internetowe temu dedykowane. Polecam jednak dołączyć do jakiegoś aktywnego polskiego klanu na Twojej platformie. Masz czat klanowy w apce, podgląd w grze kto jest online itd.

Ale czy przez te apke mogę się bezpośrednio podłączyć co przełoży się na grę czy to tylko takie działanie na zasadzie wpisze się a potem musisz mnie znaleźć w grze i dołączyć o ile było to aktualne.
Odnośnik do komentarza

Wrog masz juz 300? :)

303, prawie 304, ale ręce na 298 mnie zaniżają bardzo (prawie wszystko na 305, chyba taki jest limit, bo Mida u Gunsmitha też na tylu się zatrzymała).

 

@WisnieR

Jak będziesz w klanie, to masz dedykowaną zakładkę w grze, gdzie możesz wysłać zaproszenie do gry albo się podłączyć.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakikolwiek czat nie wiem cokolwiek do komunikacji w tej grze? Jakieś zewnętrzbe fora lub apki? Gram z 2 znajmymi ale często ich nie ma więc jestem zmuszony grąc sam. I tak np. nie zrobiłem jeszcze ani jednego Nighfalla mimo 273lvl.

 

Rozumiem, że jedyną szansą jest dołączanie do grup i pytanie w in-game chat czy ktoś  jest chętny? Zakładając, że oczywiście ma mikrofon.

 

Masakra. Strasznie brakuję mi fizycznego in-game czatu, żeby np. umówić się tylko z polakami na jakieś wspólne bieganie po planecie.

nie masz fb?? na grupach jest multum ludzi chetnych do gry..masz dodatkowo spolecznosci bezposrednio na ps4 

ogolnie Destiny to chyba gra w ktorej najlatwiej znaduje sie ludzie do wspolnej gry. 

Tak przegladajac ten rajd nie wiem czy to sentyment ale nadal VoG wydaje sie dla mnie najfajniejszy..moze jak sie zagra to zmienie zdanie :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

@WisnieR

Zawsze możesz spróbować na FB, grupa Destiny  - Playstation 4 Polska, 3.2k osób co chwile pojawią się jakiś post że ktoś szuka ludzi do NF.

 

@Szymek_PL_

Dla mnie raid mistrzostwo, przebija wszystko co było w D1, trochę zmienili podejście i od razu jest ciekawej.

Na razie nie widzę tego raidu z grupami randomowymi, zresztą już pojawiają się komentarze że Bungie zrobiło raid pod youtuber'ów bo jest za trudny :)

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakikolwiek czat nie wiem cokolwiek do komunikacji w tej grze? Jakieś zewnętrzbe fora lub apki? Gram z 2 znajmymi ale często ich nie ma więc jestem zmuszony grąc sam. I tak np. nie zrobiłem jeszcze ani jednego Nighfalla mimo 273lvl.

 

Rozumiem, że jedyną szansą jest dołączanie do grup i pytanie w in-game chat czy ktoś  jest chętny? Zakładając, że oczywiście ma mikrofon.

 

Masakra. Strasznie brakuję mi fizycznego in-game czatu, żeby np. umówić się tylko z polakami na jakieś wspólne bieganie po planecie.

Nie masz znajomych na liscie grajacych w Destiny, nie uzywasz imprez - totalnie nie rozumiem Twojego problemu. Wlaczam konsole, i widze 40 osob grajacych w Destiny na roznych imprezach. Co za problem wejsc do 1 czy 2 ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

> prawie wszystko na 305, chyba taki jest limit

 

Tak. Technicznie obecnie limit LL jest 300, no ale można dobić modami +5 do 305.

 

Panowie, mam czterech D1 doświadczonych na raid na 19.00 dzisiaj, dwóch doświadczonych brakuje, Jak ktoś chętny, to PM na Xboxie (GT Dybbuk) albo tutaj info.

Edytowane przez Dybbuk
Odnośnik do komentarza

 

Czy istnieje jakikolwiek czat nie wiem cokolwiek do komunikacji w tej grze? Jakieś zewnętrzbe fora lub apki? Gram z 2 znajmymi ale często ich nie ma więc jestem zmuszony grąc sam. I tak np. nie zrobiłem jeszcze ani jednego Nighfalla mimo 273lvl.

 

Rozumiem, że jedyną szansą jest dołączanie do grup i pytanie w in-game chat czy ktoś jest chętny? Zakładając, że oczywiście ma mikrofon.

 

Masakra. Strasznie brakuję mi fizycznego in-game czatu, żeby np. umówić się tylko z polakami na jakieś wspólne bieganie po planecie.

Nie masz znajomych na liscie grajacych w Destiny, nie uzywasz imprez - totalnie nie rozumiem Twojego problemu. Wlaczam konsole, i widze 40 osob grajacych w Destiny na roznych imprezach. Co za problem wejsc do 1 czy 2 ?
Akurat tak się składa że nie grywam w gry online ani też nie mam za dużej bazy znajomych ;) pierwszy i ostatni raz grałem online z forumkiem w MGS V. Tak wiem że jest mnóstwo for, grup, czatów i społeczności. Po prostu brak mi czatu in game bez przełączania okienek aplikacji i innych. Niestety to wciąż konsola więc się dostosuję :) Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

 

łojnar, jakby co to dzisiaj chetnie moge pomoc z NOCNYM SZTURMEM

multi grales?? dobrze orzesz tam?? :P

 

 

gralem, i wiele zalezy od tego czy sie staram, bo jak widze ze mam druzyne glabow i kazdy leci w swoja strone to po prostu pyerdziele takie granie i czekam do konca meczu zeby mi tylko weekly wpadlo, o dziwo najwiecej egzotykow dostaje podczas grania w ten sposob :niedobrze:

Odnośnik do komentarza

 

 

łojnar, jakby co to dzisiaj chetnie moge pomoc z NOCNYM SZTURMEM

multi grales?? dobrze orzesz tam?? :P

 

 

gralem, i wiele zalezy od tego czy sie staram, bo jak widze ze mam druzyne glabow i kazdy leci w swoja strone to po prostu pyerdziele takie granie i czekam do konca meczu zeby mi tylko weekly wpadlo, o dziwo najwiecej egzotykow dostaje podczas grania w ten sposob :niedobrze:

 

mam podobnie dafuq

Odnośnik do komentarza

> prawie wszystko na 305, chyba taki jest limit

 

Tak. Technicznie obecnie limit LL jest 300, no ale można dobić modami +5 do 305.

 

Panowie, mam czterech D1 doświadczonych na raid na 19.00 dzisiaj, dwóch doświadczonych brakuje, Jak ktoś chętny, to PM na Xboxie (GT Dybbuk) albo tutaj info.

Adrian jednak moge dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...