Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Te Milestone’y kiedyś się kończą? Shaxx mówi, że co tydzień zsyła nowe, a ja już dwa zrobiłem: dwa mecze w low i dwa mecze w high intensity Crucible, teraz znowu mam jakiś Milestone z robieniem Crucibli.

Odnośnik do komentarza

@Mazz: gratuluję.  :lapka: Kto ostał się z Xboxowej ekipy? Piotros? Dybukk?

@bonanza: te 300 lighta wybite z nowymi e - k o l e g a m i od raidów? :cool: Swoją drogą, to cudo z primary to random drop czy można dostać w konkretnym miejscu? Scout rifle to mój pierwszy wybór jeśli chodzi o PvP.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

@Mazz: gratuluję.  :lapka: Kto ostał się z Xboxowej ekipy? Piotros? Dybukk?

@bonanza: te 300 lighta wybite z nowymi e - k o l e g a m i od raidów? :cool: Swoją drogą, to cudo z primary to random drop czy można dostać w konkretnym miejscu? Scout rifle to mój pierwszy wybór jeśli chodzi o PvP.

Na ziemi jest quest na Mide :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajne macie te pukawki i ciuszki, lighty i egzotyki ale pytanie trochę z innej beczki :)

 

Czy ktoś gra na płycie z bundla białej PS4 Pro?

Pytam bo nikt (sklepy stacjonarne, dystrybutor cdp, lokalny salon Sony, infolinia Playstation, czekam na info od Sony Polska) nie wie jaka to wersja (standartowa, digital deluxe itd).

Odnośnik do komentarza

Fajne macie te pukawki i ciuszki, lighty i egzotyki ale pytanie trochę z innej beczki :)

 

Czy ktoś gra na płycie z bundla białej PS4 Pro?

Pytam bo nikt (sklepy stacjonarne, dystrybutor cdp, lokalny salon Sony, infolinia Playstation, czekam na info od Sony Polska) nie wie jaka to wersja (standartowa, digital deluxe itd).

 

Pudełkowa, w środku kod na SP+cyfrowe dodatki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem singla grając po części sam, a po części w coopie. Różnic w obu sposobach jej przejścia nie ma zbyt wiele, bo i tak grając samemu widzi się biegających obok innych graczy. Fabularnie gra jest lepsza niż jedynka, ale to żaden wyczyn, bo pierwsza część fabuły nie miała wcale. Wrażenia ogólne mam bardzo kiepskie. Czerstwica przeokrutna. Fabuła dostosowana do piętnastoletnich w porywach pryszczatych amerykańskich nastolatków. Sztampa goni sztampę, a klisza kliszę. Walka ze złym kombinatem  ekstradobrych strażników. Ja rozumiem, że główna siła Destiny tkwi w czym innym, bo w zbieraniu lootu, ale dlaczego ja jako gracz jestem zmuszany do przechodzenia czegoś tak siermiężnego jak Singiel w tej grze? :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ja w kampanii bawilem sie calkiem fajnie, Halo 1-3 mi sie momentami kojarzyly jak w to gralem, no i kampania D2 uswiadomila mnie w tym jak czerstwe byly H4 i 5 pod tym wzgledem.

 

Mi za to fajnie się strzela rat kingiem, fajna pukawka 

 

Zbierz w sumie 6 osob kolo siebie z rat kingami to dopiero zobaczysz jak sie fajnie z tego strzela. :D

Odnośnik do komentarza

Ja w kampanii bawilem sie calkiem fajnie, Halo 1-3 mi sie momentami kojarzyly jak w to gralem, no i kampania D2 uswiadomila mnie w tym jak czerstwe byly H4 i 5 pod tym wzgledem.

 

Mi za to fajnie się strzela rat kingiem, fajna pukawka 

 

Zbierz w sumie 6 osob kolo siebie z rat kingami to dopiero zobaczysz jak sie fajnie z tego strzela. :D

Co do singlowej czerstwicy H4 i H5 to pełna zgoda, no ale przynajmniej H5 wybił się pod niebiosa genialnym multi. Projektanci Destiny 2 wyrządzili tej grze krzywdę decydując się na 30 fps-ów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...