Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 272 power level. Jak zdobyć lepszy sprzęt? Że zwykłych engramów leci max 265. Z tych za weekly już powyżej ale zrobiłem wszystkie milestony. Co dalej?

Rób eventy na planetach. Najlepiej te heroiczne jednak tutaj potrzebna ekipa. Dodatkowo możesz zrobić np quest na Mida Multi Tool która też light podniesie. Ogólnie w tej części przynajmniej teraz jest mniej grindu. Możesz też kupić medaliony u tej babki od jasnych engramów. 50 pyłu kosztują a dają większą szansę na loot.

 

Ogólnie wczoraj kilku was na Nessus spotkałem. Wojnar i BiałostockiWezyr :)

Odnośnik do komentarza

Zrobiliśmy 50% wczoraj, plus trochę pozwiedzaliśmy labirynt w poszukiwaniu skrzynek, które da się otworzyć kluczami z etapów. Dziwny i przekombinowany ten Raid. Nigdy nie byłem wielkim fanem King's Falla, a tutaj jeszcze mocniej poszli w jakieś mechaniki, a nie walkę.

 

Edit: Spisałem poradnik na pierwsze etapy: https://pastebin.com/1TFsjWUR

Edytowane przez wrog
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Bo ja wiem. Daj gosciom ktorzy zrobili wczoraj world first tydzien to pogadamy ;)

 

BTW: Polskie tlumaczenie to Najazd Lewiatan :obama: Dobrze ze nie Najazd Rozi

 

Nie ma opcji, lancuchy? Psy? Jak sobie taki typ zaswieci w kwiatek krysztalem z gory jednoczesnie trzymajac na dole przy kwiatku 'zarodnik'? xd

 

A tam gdzie doszlismy 2 musi biec i kilku musi byc na zewnatrz i strzelac w jakies trojkaty.

Odnośnik do komentarza

> Nigdy nie byłem wielkim fanem King's Falla, a tutaj jeszcze mocniej poszli w jakieś mechaniki, a nie walkę.

 

Heh, mi się nawet jeden kumpel z raidu planowanego na piatek wypisał z tej okazji. Poczytał na NeoGAFie, że: a) musztra i ścieżka zdrowia, b) bugi, c) loot taki sobie -- i odmawia póki co ;)

No loot kur.ewski strasznie - nie ma gwarantowanego przy encounterze. Dostajesz tokeny do wymiany ale z tego co widze to caly raid - 1 loot z tokena. U nas do polowy na 12 szans bodaj 2 albo 3 dropy
Odnośnik do komentarza

 

Nic tylko czekać na Raid speedrun oraz Raid solo :)

 

Bez jakiegos glitchowania nie ma chuya ze ktokolwiek zrobi raid solo, zbyt wiele mechanik jest nastawionych na gre zespolowa.

 

 

Jak każdy poprzedni Raid :)

Destiny bez glitchowania to jak d.u.p.a bez przedziałka.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Spokojnie można grać na 280 lub trochę niżej. Walki z hordą tutaj naprawdę tak dużo nie ma, a sami przeciwnicy są raczej używani do przeszkadzania lub rozpoczynania etapów (może nie licząc otwierania za każdym razem drzwi, gdzie jest trochę bałaganu, ale i tam nie ma tragedii). Ważniejsze moim zdaniem jest dobranie odpowiedniego sprzętu. Ja biegam z Better Devils, Sunshotem i Shotgunem Hawthorne. Koszą aż miło, zwłaszcza że starcia są raczej na krótki dystans.

 

Wczoraj był problem ze znalezieniem ludzi, więc udało się zaliczyć tylko trzeci etap. Został finał :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapros wiecej osob, u mnie na liscie zawsze tyle jest znajomych z Destiny, ze od grupy do grupy mozna wbijac i pytac kto idzie na nightfalla.

My sie akurat chyba mijamy, Destiny to tez taka spolecznosc, gdzie w 90% znajdziesz pomoc ludzi, ktorzy nawet dane wyzwanie zrobili.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...