Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

> Co więc przeszkodziło twórcom w uzyskaniu 60 fps?

 

Bo grafa nie ma nic do rzeczy. PS4 i XBO mają po prostu słabe procki, a gra ma gigantyczną ilość fizyki. Sam głupi wystrzał z guna w większości gier to jeden trace (linia od lufy do momentu, w którym nabój w coś nie pierdyknie). W Destiny masz trzy trace'y, które na dodatek nie są zwykła linią, tylko stożkiem -- i to znacznie zwiększą wymogi obliczeniowe. A to tylko drobny przykład. I dlatego na PC możesz mieć i 144 fps jak się uprzesz, ale na PS4/XBO to nie pójdzie. Ba, nawet PS4 Pro ma za słaby procek do 60 fpsów w D2. Może XBX by pociągnął, ale że tam masz cross-play z XBO, to nie mogą dawać przewagi posiadaczom XBX-a, więc tez zostanie 30 fps.

Dzięki za wyjaśnienie. Ma to oczywiście sens. Nie myślałem o tym w ten sposób. Pytanie czemu bungie w dobry PR sposób tego nie wyjaśni

Odnośnik do komentarza

 

Z chęcią przeczytam rzeczową odpowiedź na pytanie majocheja. Division przez 20h mi się podobało, potem jakoś tak mnie zbrzydło. Tutaj wygląd świata wydaje się ciekawszy (chociaż często na gameplayach widzę nudne zamknięte lokacje). No i te bronie jakieś takie ładniejsze.

U mnie jest centralnie odwrotnie. Gra mi nie podeszła od samego początku. Misje proste jak konstrukcja cepa jak w Borderlands. Idź zaszlachtuj, wejdź do prostych jak drut dungeonów, gdzie na ich końcu wiemy, że do uglebienia będzie nieco mocniejszy paszczak, nawiąż łączność, broń terenu, ochraniaj, horda a la gyrosy itp itd itpd...Na koniec kostka cukru jako nagroda. Wszystko przy moim zdaniem przeciętnej oprawie zważywszy na wagony kasy, jaką Acti władowało w ten tytuł.Zobaczę jak gra zaprezentuje się w 4k, bo w przyszłym tygodniu kupuję nowy TV. Póki co w w full HD...żadna rewelacja. Sytuację nieco ratuje multi. W końcu udało się wleźć do Tygla, ale na dłuższą metę czas oczekiwania (średnio 4-5 minut) jest nie do przyjęcia.

Mam dokładne taką samą opinię po przegraniu kilku pierwszych godzin. Kampania zupelnie mnie nie rusza, wrecz te pompatyczne tony, do tej marnej, prostej fabuly wręcz mnie denerwują. Gra ma super design i rewacyjna muzyke natomiast grafika nie jest zbyt mocnym punktem, w dodatku detekcja kolizji tu zupelnie nie wystepuje i wiekszosc elementow otoczenia jest nietykalna. Podsumowujac,.fajnie sie strzela, gra miewa gesty, mroczny klimat ale generalnie to growe Transformersy - pograc zajadajac popcorn, sprzedac, zapomniec.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z chęcią przeczytam rzeczową odpowiedź na pytanie majocheja. Division przez 20h mi się podobało, potem jakoś tak mnie zbrzydło. Tutaj wygląd świata wydaje się ciekawszy (chociaż często na gameplayach widzę nudne zamknięte lokacje). No i te bronie jakieś takie ładniejsze.

U mnie jest centralnie odwrotnie. Gra mi nie podeszła od samego początku. Misje proste jak konstrukcja cepa jak w Borderlands. Idź zaszlachtuj, wejdź do prostych jak drut dungeonów, gdzie na ich końcu wiemy, że do uglebienia będzie nieco mocniejszy paszczak, nawiąż łączność, broń terenu, ochraniaj, horda a la gyrosy itp itd itpd...Na koniec kostka cukru jako nagroda. Wszystko przy moim zdaniem przeciętnej oprawie zważywszy na wagony kasy, jaką Acti władowało w ten tytuł.Zobaczę jak gra zaprezentuje się w 4k, bo w przyszłym tygodniu kupuję nowy TV. Póki co w w full HD...żadna rewelacja. Sytuację nieco ratuje multi. W końcu udało się wleźć do Tygla, ale na dłuższą metę czas oczekiwania (średnio 4-5 minut) jest nie do przyjęcia.
Mam dokładne taką samą opinię po przegraniu kilku pierwszych godzin. Kampania zupelnie mnie nie rusza, wrecz te pompatyczne tony, do tej marnej, prostej fabuly wręcz mnie denerwują. Gra ma super design i rewacyjna muzyke natomiast grafika nie jest zbyt mocnym punktem, w dodatku detekcja kolizji tu zupelnie nie wystepuje i wiekszosc elementow otoczenia jest nietykalna. Podsumowujac,.fajnie sie strzela, gra miewa gesty, mroczny klimat ale generalnie to growe Transformersy - pograc zajadajac popcorn, sprzedac, zapomniec.

Nikt nigdy nie ukrywał że jest to growa techno cyber soap epera :) Albo w to wchodzisz (i uprawiasz grind) albo zlewasz ciepłym moczem i zapominasz ;)

Pytanie do Nightfallowców, jaki setup drużynowy polecacie?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Z chęcią przeczytam rzeczową odpowiedź na pytanie majocheja. Division przez 20h mi się podobało, potem jakoś tak mnie zbrzydło. Tutaj wygląd świata wydaje się ciekawszy (chociaż często na gameplayach widzę nudne zamknięte lokacje). No i te bronie jakieś takie ładniejsze.

U mnie jest centralnie odwrotnie. Gra mi nie podeszła od samego początku. Misje proste jak konstrukcja cepa jak w Borderlands. Idź zaszlachtuj, wejdź do prostych jak drut dungeonów, gdzie na ich końcu wiemy, że do uglebienia będzie nieco mocniejszy paszczak, nawiąż łączność, broń terenu, ochraniaj, horda a la gyrosy itp itd itpd...Na koniec kostka cukru jako nagroda. Wszystko przy moim zdaniem przeciętnej oprawie zważywszy na wagony kasy, jaką Acti władowało w ten tytuł.Zobaczę jak gra zaprezentuje się w 4k, bo w przyszłym tygodniu kupuję nowy TV. Póki co w w full HD...żadna rewelacja. Sytuację nieco ratuje multi. W końcu udało się wleźć do Tygla, ale na dłuższą metę czas oczekiwania (średnio 4-5 minut) jest nie do przyjęcia.
Mam dokładne taką samą opinię po przegraniu kilku pierwszych godzin. Kampania zupelnie mnie nie rusza, wrecz te pompatyczne tony, do tej marnej, prostej fabuly wręcz mnie denerwują. Gra ma super design i rewacyjna muzyke natomiast grafika nie jest zbyt mocnym punktem, w dodatku detekcja kolizji tu zupelnie nie wystepuje i wiekszosc elementow otoczenia jest nietykalna. Podsumowujac,.fajnie sie strzela, gra miewa gesty, mroczny klimat ale generalnie to growe Transformersy - pograc zajadajac popcorn, sprzedac, zapomniec.
Nikt nigdy nie ukrywał że jest to growa techno cyber soap epera :) Albo w to wchodzisz (i uprawiasz grind) albo zlewasz ciepłym moczem i zapominasz ;)

Pytanie do Nightfallowców, jaki setup drużynowy polecacie?

Na tego aktualnego nightfalla dobrze jest mieć z 2 hunterow.
Odnośnik do komentarza

Myśmy zrobili w składzie dwóch tytanów i jeden warlock. Striker , Sentinel i Voidwalker. Warto mieć Coldheart lub coś na arc , drugą broń na solar a koledzy na voida itd. Tak by nie każdy miał ten sam zestaw broni i klas ale różnorodność. Myśmy robili pod Rat Kinga to mieliśmy zapas dokładnie 5 sekund w ostatniej walce :D Ale ważne że pykło 

Odnośnik do komentarza

jestem noobem. powiedzcie mi bo nie gralem w pierwsza czesc. Gram obecnie kampanie jak mi sie wydawalo single player a zdarza mi sie, ze w niektorych mijescach biegają ze mną inni gracze. To są boty sterowane przez konsole aby dać złudne poczucie, ze po tej samej mapie biegaja inni gracze czy to faktycznie są "żywi ludzie" :D

Zywi ludzie ;)

Odnośnik do komentarza

Jakies porady ? Gdzie zyskiwaliscie czas ? Na jakim Lightcie robiiscie ?

Wczoraj za 3 czy 4tym dopiero zrobilismy Nightfalla, podejrzewam, ze na wyzszym poziomie trudności moze byc lekki hardcore ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

280. poza pierwszym encounterem gdzie czyścisz, potem ciśniesz do przodu a jedną część przejeżdżasz na sparrowie. bossa gwałcisz arcowymi superami (bo każda klasa ma dobry arcowy roaming super gdzie jest w stanie wcisnąć dużo dps) w minutę. 

 

A - i robisz na 'normalnym' poziomie trudności, tylko musi ci zostać 5 min. Prestiża nie robiliśmy i w tym tyg robić nie będziemy bo tam trzeba mieć ok 300 lighta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak jest z tym contentem, jest tutaj coś ograniczone czasowo? Patrząc na moje zasoby czasowe to ja kampanię pewnie dopiero pod koniec tygodnia skończę, a gdzie dopiero zacznę robić te wszystkie rzeczy co się w tej grze robi i się zastanawiam czy coś mi nie przepadnie do tego czasu.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak jest z tym contentem, jest tutaj coś ograniczone czasowo? Patrząc na moje zasoby czasowe to ja kampanię pewnie dopiero pod koniec tygodnia skończę, a gdzie dopiero zacznę robić te wszystkie rzeczy co się w tej grze robi i się zastanawiam czy coś mi nie przepadnie do tego czasu.

Graj swoim tempem, nic Ci nie ucieknie :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...