Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może niezbyt etyczne, ale na pewno skuteczne rozwiązanie. Wbrew temu co mówi facet w filmiku glitcha może cały czas wykorzystać jedna i ta sama osoba.

Próbowałem tego glicha i mimo tego że czas dodawało w tym miejscu to na ostatnim etapie gdzie trzeba skakać już czasu nie mogliśmy nabijać i skończyliśmy z czasem jaki i tak nam bez glicha udaje się dobić czyli około 9 min

Odnośnik do komentarza

Oezu, ale ta gra ma padaczny tryb pvp. Tak źle zaimplementowanego grania w pvp to nie widziałem od lat. Czy tak trudno było chociaż zrobić oddzielne wyszukiwanie meczy dla graczy w fireteamach i tych grających solo? Nie chce mi się pisać referatu jak to Destiny 2 ma gorsze pvp niż jedynka więc wrzucę link do posta z reddita, który idealnie oddaje moje odczucia względem tej gry: https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/6zthxg/the_current_state_of_the_crucible_is_garbage/

Odnośnik do komentarza

My wchodząc do bossa też mieliśmy 9:30 min a padł 15sec przed końcem czasu. Może rodzaj broni ma znaczenie, tzn np słoneczna albo elektryczna?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Dziś rano robiliśmy dla kolegi "szczura" z wynikiem 10 min. Bronie to smg arc i miecz burn, chodź wydaje mi się że to nie ma większego znaczenia, gdyż w tym nf wyłączone są zmienne żywioły. Na samego bossa polecam miecze, no i przydaje się Warlock z leczeniem.0bf8570489aab77c7871af9b6565becc.jpg
Odnośnik do komentarza

 

My wchodząc do bossa też mieliśmy 9:30 min a padł 15sec przed końcem czasu. Może rodzaj broni ma znaczenie, tzn np słoneczna albo elektryczna?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Dziś rano robiliśmy dla kolegi "szczura" z wynikiem 10 min. Bronie to smg arc i miecz burn, chodź wydaje mi się że to nie ma większego znaczenia, gdyż w tym nf wyłączone są zmienne żywioły. Na samego bossa polecam miecze, no i przydaje się Warlock z leczeniem.0bf8570489aab77c7871af9b6565becc.jpg
No to grubo 10min Oo. A w jakim momencie nabijacie czas? Przy wejsciu na bossa czy wcześniej?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Crucible to kawał parującego gówna już od czasów jedynki, jedynie Trialsy się nadają do czegokolwiek.

 

Pisałem już 3 lata temu że to jeden z najgorszych multiplayerów

 

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych multi, choćby z tego względu, że dobrze mi w nim szło :)

No ale ja nie mam urazu do Bungie, że już nie robi Halo, więc podchodzę do tego z otwartym umysłem  :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

4vs4 pvp mi swietnie siadlo, ale nie ruszam tego trybu bez ekipy.

 

 

No jak się gwałci randomów co nie grają w ekipie to wiadomo, że jest fun.

 

 

To juz nawet nie o to chodzi, po prostu podoba mi sie bardziej idea zwiekszonego nacisku na gre zespolowa, ale tez jestem za tym zeby byl jakis tryb w ktorym nie ma fireteamow [cos ala mercenary z coda].

 

A propo gwalcenia randomow [ale tych w ekipach], wczoraj na trialsach wpadlo 7:1, prawie byl flawless :(

Odnośnik do komentarza

PvP w D2 na pewno wymaga trochę tweaków, bo o ile jest przyjemne, tak np. granaty są prawie bezużyteczne - to jak długo trwa ich rzucenie vs ile dmg zadają sprawia, że nie warto ich w ogóle używać. Nie można sobie wybrać trybu (chyba chodzi o to, żeby wszyscy grali we wszystko), ciężko wygrać 1v2 i więcej, no można by się przyczepić do paru spraw.

Odnośnik do komentarza

Wszystko w Destiny 2 jest bardziej noob friendly - nawet trialsy, gdzie glowny nacisk stawia sie na teamshot. Ba w 1 trzeba bylo miec naprawde mocnego skilla, taktyke, dodatkowo shoty i snajperki byly dostepne od razu co przy 3 vs 3 sprawialo, ze do 7 wygranych potrzeba byo naprawde dobrego teamu. Przesadzacie troche z tymi chlopcami do bicia, jasne czasami czlowiek trafi na team Patryczkow lat 9, gdzie kazdy lata sam, a nie trafia sie to az tak czesto... Co do granatow, wiekszosc jest bezuzytecznych poza OP Tytanem. Nie dosc, ze jedyna klasa startujaca z 2 granatami, to jeszcze naprawde mocno bija...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Trzeba się przestawić i tyle, granaty są słabsze ale jak ktoś mówi że bezużyteczne to powinien sobie uświadomić że to nie D1.

 

Samo PvP bardzo mi się podoba, wszystko nastawione na grę zespołową, trzeba cały czas kontrolować gdzie są przeciwnicy i przy tym cały czas komunikować się z zespołem.

Wczoraj udało się zrobić 7-1 na trialsach i zaraz potem udało się zrobić upragniony flawless którego nigdy w D1 nie wbiłem.

Nie graliśmy jakoś wyjątkowo po prostu graliśmy zespołowo no i trochę przeciwnicy pomogli :P

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...