Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram juz kto ma pudlo to dawac

 

e: jestem po drugiej misji. Bez spoilerów:

 

Jest K L I M A T. muzyka to pier.dolone mistrzostwo świata, 10 na 10 GOTY

Znacznie poprawili gunplay, movement, cooldowny umiejętności, dps itd. Po becie byłem trochę zawiedziony, a teraz od pierwszego dotknięcia pada czuję, że gram w Destiny (mimo że jest to obes.rany dualshock)

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

Paczka dziś do odbioru ale brak możliwości zmiany dubbingu na oryginalny chyba zatrzyma mnie przed dokonaniem zakupu. Szkoda, że Acti idzie ze skrajności w skrajność. Albo brak spolszczenia albo tragiczny dubbing. Poczekam na jakieś używki i pierwsze faktyczne recenzje które na chłodno będą oceniały produkcję. Wtedy chyba będzie warto sięgnąć po produkcję. 

Odnośnik do komentarza

Muzyka jak dla mnie na najwyzszym poziomie - misje bardzo fajne, no moze poza tymi dwoma wlasnie po becie - na pewno znacznie lepsze niz w jedynce! Glownie przez o wiele wieksza dbalosc o szczegoly, klimat i rozmach (wiekszosc wyglada jak Raidy). Szkoda tylko ze dabbing jest strasznie czerstwy, miejscami zenujacy (jak jeszcze sobie pomysle, ze przez takie (pipi) mogla gra zdrozec, to mogli zostawic napisy). Multi rewelacyjne i wymagajace, sama zawartosc zas chyba podobna do jedynki (przynajmniej w singlu) - we trojke 1 dnia dobilismy do 15 levelu i prawie skonczylismy fabule ^^ 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

gram se.

nie grałem, w jedynke, po pierwsze, po drugie grałem w bete i mnie odrzuciło i po trzecie gram w pełniaka. Zupełnie inne wrażenia niż w becie, na plus pełniaka. Lepiej sie "szczela" umiejki szybciej sie ładują, nie wiem co oni odyebali w becie.

Wstępnie muzyka ok, wizualia (gram na bieda ps4 slim) to średniawo bym powiedział, ale chociaż stabilny fps na oko. Pograłem w "tygiel" czyli multi no to idzie pograć ale bez zgrzewy, kampania też narazie jakoś bez zgrzewy ale przyjemnie sie pyka. gampeplayowo to mix Halo z borderlandsami czyli, świetny gunplay z halo (czuć pukawki, łokieć zagłady, movement) z borderów system lootu, umiejek i ultra cuvjowy humor w połączeniu z polski dubbingie powoduje trwałe uszkodzenia mózgu u grającego. Wiadomo każdy ma inne gusta co do gameplayu i treści w grze, dla jednego coś będzie super, dla mnie nie, ale jest jedna rzecz za co należy z(pipi)ać destiny 2. Loadingi. ożesz (pipi)a ja pyerdole to jest dramat. na każde 2-3 minuty gry 30-45 sekund loadingów to jest dramat. przejscie do lokacji->loading wejscie do ekwipunku->loading wejscie do hubu-> loading transport miedzy trybami gry i lokacjami tak samo dramat. mam wrażenie ze 90% mojej gry to oglądanie guwnocutscenek z chuyowymi sucharami i ekran loading.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po 1 udało się z Zeratulem skończyć kampanię (+/- 10). Naprawdę fajnie zrobiona, z dobrym tempem, chwilami oddechu na patrole, coś tam próbuje urozmaicić pojazdami i ma sporo przerywników. Ludzie powinni być zadowoleni. Potem wpadł od razu 20LVL i w momencie wyłączenia gry miałem 208 Light bodajże.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po 1 udało się z Zeratulem skończyć kampanię (+/- 10). Naprawdę fajnie zrobiona, z dobrym tempem, chwilami oddechu na patrole, coś tam próbuje urozmaicić pojazdami i ma sporo przerywników. Ludzie powinni być zadowoleni. Potem wpadł od razu 20LVL i w momencie wyłączenia gry miałem 208 Light bodajże.

 

to coś szybko poszło... za szybko bym powiedział

Odnośnik do komentarza

gram se.

nie grałem, w jedynke, po pierwsze, po drugie grałem w bete i mnie odrzuciło i po trzecie gram w pełniaka. Zupełnie inne wrażenia niż w becie, na plus pełniaka. Lepiej sie "szczela" umiejki szybciej sie ładują, nie wiem co oni odyebali w becie.

Wstępnie muzyka ok, wizualia (gram na bieda ps4 slim) to średniawo bym powiedział, ale chociaż stabilny fps na oko. Pograłem w "tygiel" czyli multi no to idzie pograć ale bez zgrzewy, kampania też narazie jakoś bez zgrzewy ale przyjemnie sie pyka. gampeplayowo to mix Halo z borderlandsami czyli, świetny gunplay z halo (czuć pukawki, łokieć zagłady, movement) z borderów system lootu, umiejek i ultra cuvjowy humor w połączeniu z polski dubbingie powoduje trwałe uszkodzenia mózgu u grającego. Wiadomo każdy ma inne gusta co do gameplayu i treści w grze, dla jednego coś będzie super, dla mnie nie, ale jest jedna rzecz za co należy z(pipi) destiny 2. Loadingi. ożesz (pipi)a ja pyerdole to jest dramat. na każde 2-3 minuty gry 30-45 sekund loadingów to jest dramat. przejscie do lokacji->loading wejscie do ekwipunku->loading wejscie do hubu-> loading transport miedzy trybami gry i lokacjami tak samo dramat. mam wrażenie ze 90% mojej gry to oglądanie guwnocutscenek z chuyowymi sucharami i ekran loading.

 

czy ten post był pisany na gpdwin?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dostał ktoś swoją limitke pudło? Interesuje mnie sprawa języka na płycie. Podobno ma być tylko angielski, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć...

 

Wczoraj ogólnie gość w rtv agd wmawiał mi, że gra miała przedsprzedaż na Steamie i Origin... Już nawet nie chciało mi się go poprawiać tylko poszedłem w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy na XOne wystarczy zmienić język konsoli żeby mieć angielską grę, czy jest blokada regionalna i zamiast angielskiego będzie jedynie rosyjski (tak jak na płycie Overwatch z dystrybucji PL). Nie jestem przeciwnikiem polskich dubbingów w grach, ale beta D2 brzmiała strasznie drętwo i wolałbym nie męczyć się z naszymi rodzimymi aktorami.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...