Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie to miałem na myśli. Nieważne że masz płytę wcześniej, nie pograsz dopóki nie wybije godzina 0.

 

Coś czuję że i tak w środę serwery nie wyrobią i na spokojnie się pogra dopiero w weekend

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

ojezu nie wrzucajcie takich screenow bo sie rozplacze grajac na tych ob.sranych 30 fps-ach xD

 

W Destiny jednak duzo wazniejszy niz fps-y jest gunplay. z kupnem wersji PC poczekam na pierwsze opinie o tym jak gameplay tłumaczy się na M+K. po becie niby opinie pozytywne, ale zobaczymy. nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc grania na myszce bez wibracji na padzie. ale jak bedzie ok to pewnie wezme.

Odnośnik do komentarza

To nie jest gra pod e-sport żeby nagle pojawiły się jakieś straszne różnice wymuszające granie na m+k. Destiny to dość prosta gra i nie widzę potrzeby aby pada schować do szuflady, bo nie będę odpowiedniego poziomu prezentował. Mogłeś zagrać w betę to wiedziałbyś, że gra jest łatwiejsza z auto-aimem na padzie niż na m+k bez.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no nie zagrałem na pc więc widać nie mogłem. sterowanie na padzie na konsoli było jedną z największych zalet D1 zarówno jeśli chodzi o kontrolę nad postacią, jak i gunplay. obstawiam, że na pc będzie się generalnie grało inaczej niż na konsoli. choćby ze względu na to że większość ludzi gra na myszce i gra będzie pod mysz optymalizowana. mogę się mylić. ale jest to dla mnie na tyle ważny element gry, że wolę poczekać na opinie (z więcej niż paru godzin grania w jeden strajk i malutki kawałek pvp) zanim kupię wersję PC.

Odnośnik do komentarza

Trochę konkretnych pro-tipów przed jutrem, czyli jak najszybciej się zlevelupować przed raidem i Trialsami:

 

-- Nie ma sensu trzymać engramów na zapas. Poziom engramu jest ustalany w momencie, kiedy engram wypadnie, a nie przy dekodowaniu. Czyli: masz engram? No to na Farmę i decode.

 

-- Nie ma sensu ubierać najlepszych ciuchów do dekodowania. D2 sprawdza nawet vaulta i wylicza twój max obecny level i od tego dekoduje. Cool.

-- Grając normalnie (story, daily bounties, patrole itd.), można dojechać do levelu 20 i light level 260.

-- Powyżej tego to już tylko rzadki stuff jak: Nightfalle, Weekly Stuff, raid, itd. Nie warto zdobywać "Powerful Gear" dopóki nie ma L20 LL260.

-- Nie jest dla mnie jasne, czy w powyższym chodzi o to, by w ogóle nie robić tych activities dopóki się nie jest 20/260, czy też wystarczy nie "cashować" nagród.

 

-- Raid jest tydzień po premierze właśnie dlatego, aby były dwa weekly resety i możliwość spimpowania sobie LL na powyżej 260.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ojezu nie wrzucajcie takich screenow bo sie rozplacze grajac na tych ob.sranych 30 fps-ach xD

 

W Destiny jednak duzo wazniejszy niz fps-y jest gunplay. z kupnem wersji PC poczekam na pierwsze opinie o tym jak gameplay tłumaczy się na M+K. po becie niby opinie pozytywne, ale zobaczymy. nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc grania na myszce bez wibracji na padzie. ale jak bedzie ok to pewnie wezme.

 

 

Coś w tym jest. Grałem chwilkę w tą betę na PC i nie wiem, albo już się bardziej do pada przyzwyczaiłem albo po prostu D2 na kąsolach ma fajniejsze "czucie". Wiadomo, 60fps robiło jak cholera, niemniej szczególnie na padzie od X1 czuje się świetne te bronie i jak się z nich napier,dala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...