Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Prestiżowy Nightfall w tym tygodniu wygląda całkiem spoko, granaty i inne ability się szybko odnawiają więc np. z Hunterem który ma tą chmurę co daje niewidzialność powinno pójść łatwo.

 

Ktoś się pisze na to? Bansai, froncz?

 

Anyway, w końcu na 3 postaciach 300+ lighta. Teraz w końcu muszę ukończyć ten cholerny raid, zrobić tego prestige nightfalla i platyna.

 

 

 

uGXew3i.jpg

 

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to po patchu, czy cos robimy zle, ale dzisiaj Raid to juz totalnie mnie wqrwial. Robimy stacka 81, bijemy go na 1 kolumnie, podnosi reke do gory, biegniemy na 2 kolumne, ktora dziwnie zalacza sie po chwili jak na niej stoimy i jest Immune. Lecimy na 3 bijemy, animacja, celuje do nas z broni, zanim strzela biegniemy na 4 filar, gdzie oddajemy 4 strzaly i immune... Oni cos pozmieniali, czy trafialismy glitch na glitchu dzisiaj ?

I coagle cos takiego bylo - na (pipi) tego stacka robic, jak nie mozna go tluc!

Odnośnik do komentarza

@easye

Bardzo możliwe że lagi kogoś z waszego fireteam lub po stronie serwera, też walczyliśmy z lagami na raidzie kilka razy i cuda się działy.

Wczoraj chociażby zabiliśmy bossa na 2 razy i coś dziwnego bo nawet nie pokazała się końcowa animacja po ściągnięciu całego paska życia i do tego ja i jeszcze jedna osoba nie dostaliśmy Tokenów za walkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

My zrobiliśmy wreszcie rajd w środę, ale we wtorek daliśmy sobie spokój bo mieliśmy problemy w stylu - respimy się bez bossa i jednego z graczy po wipe... W zeszłym tygodniu natomiast zniknęły mi wszystkie klucze do skrzynek (w środę miałem 3 w czwartek 0...), sytuacja powtórzyła się w tym tygodniu jednemu gościowi z naszej ekipy - wczoraj poszliśmy robić skrzynki - 0 kluczy w eq, a w środę rajd kończyliśmy przecież. 

Martwi mnie trochę brak endgame'u jakiegoś szerszego. Robię sobie co tydzień milestone'y i w sumie poza tym to nie mam po co grać już. Popykam trochę w PvP ewentualnie.

Odnośnik do komentarza

Na bungie.net jest opis tego problemu:

 

Leviathan Raid Keys
Through our investigations with internal teams, we have identified two instances where Leviathan raid keys are erroneously removed from character inventory.
  • Signing in with alternate characters will remove raid keys if the character had not been signed in since the weekly reset.
  • If a player earns Raid keys and creates a new character, raid keys are removed from inventory.
To prevent this issue, we advise players sign in with all characters or inspect all characters on the Destiny Companion App prior to completing checkpoints within the Leviathan raid after the weekly reset.
Odnośnik do komentarza

Musialem kupic D2 dla zabicia wolnego czasu, bo na ten moment nie ma nic interesujacego na rynku do premiery Battlefront 2. Ten kod DLC na ta pukawke egzotyczna warto wklepywac? Slyszalem, ze po przejsciu kampanii/ wbicia 20 lvl i tak wleci.

Dziś to sobie już chyba nie pograsz, wgl te ich konserwację to jest jakiś dramat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...