Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Do której dziś przerwa ??

Znowu przerwa!? K,urwa, i to jeszcze w inny dzień jak zawsze. J,ebane Bungie i Activison. Bym wiedział jak to wygląda to nie wiem, czy bym tak leciał po gierkę. W ogóle tak traktowanie Europy to jest skandal, nie ma żadnych przeszkód w posiadaniu odrębnych serwerów na Europę i przeprowadzania ich konserwacji podczas naszej nocy, nie kiedy hamburgerom wygodnie.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież nie ma różnicy czy jedziesz na 265, czy na 300 bo poziom trudności się skaluje do góry. Tylko jak masz za niski light, to wtedy prze.(pipi)ane

 

E: Mroku, tak. Wszystko co potencjalnie daje nagrody 'powerful gear' zostaw aż będziesz na 265 co najmniej

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

Mody i shadery to największy zlew na resource w grze. Na początku masz sporo glimmera bo nie ma na co wydawać ale jak już zaczynasz modować i malować sprzęt, to cały czas siedzisz na 10-20 k maks. Za to z shardami nie ma co robić poza farmieniem gunsmitha.

 

W przyszłym tygodniu prestiżowy raid i Iron Banner + zapowiedziane 'sezony'. Na IB nie liczy się LL, za Raid żadnych nowych nagród poza pomalowanym pancerzem, który nic nie daje. W IB też pancerz (ofkors kosmetyczny), nie wiadomo nawet czy będą jakieś nowe bronie - pewnie nie bo nie pokazali. A zresztą nawet jakby jakieś dali to i tak nikogo to nie obchodzi, bo i tak nie byłyby lepsze niż Midnight/Uriel/MIDA.

 

OK - po miesiącu można już chyba napisać że Bungie konkretnie dało du.py z endgamem. Gra jest tak każualowa, że nawet tuż po resecie nie ma po co grać za bardzo. No i nie ma żadnej  marchewki - fajnie, że prestiżowe NF są wyzwaniem, tylko po co je robić? Daję sobie jeszcze 2 tyg i póki co nie widzę po co dalej grać (poza trialsami - to im akurat IMO wyszło b. dobrze). \

 

Destiny 1 może i było miejscami przekombinowane, ale nie wierzę, że tak fajną grę można było tak chamsko spłycić.

 

E: Mroku, ze skrzynek Cayde'a mogą lecieć egzotyki. Plus bronie frakcji i emblemy. Ale generalnie są trochę zabugowane -  często leci z nich tylko niebieskie gów.no albo nic.

Edytowane przez froncz piotrewski
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, nie wiem po co robic NF na prestizu, Raid, gdzie dropna Ci inne kolory tych samych rzeczy - Trialsy na Flawles ? Zamiast dodatkowej statystyki do broni, czy pancerza dodaja kolorek. Jak czlowiek sobie przypomni 1 czesc, gdzie 600h spedzalo sie na raidzie by dropnac Vexa, Gjalahorna, Fate Bringera, a tutaj najlepsze bronie w grze wpdaja na 15 levelu to troche odechciewa sie grac. Ja po ponad 120h (nie powiem, bardzo dobrze sie bawilem i nadal polecam) stwierdzam, ze nic w tej grze do roboty juz nie zostalo. Jest jeszcze multi, ktore takze s(pipi)ili przez te dalniarskie team shoty - daliby raz Rumbla to polowa tych ludzi bylaby by (pipi)...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak Froncz napisałeś, izi tak samo. Po miesiącu Bungie jest konkretnie w (pipi)e, nie ma motywacji by robić jakieś aktywności w grze. Wszystko jest spłycone na maksa, wszystkie dobre bronie wypadają bez jakiegoś wyzwania, egzotyki to trochę beka bo nie ma ani jednego który by konkretnie zachęcał do tego by go zdobyć. Srogi zawód i myślę że odpływ graczy z serwerów da Bungie powód do zastanowienia się i poprawy bo jeżeli tak ma wyglądać content to idźpanwhuj. 

Jakbym miał napisać listę rzeczy które są zyebane to z pół strony by się tego wzięło..

Edytowane przez z2djtkose
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak czlowiek sobie przypomni 1 czesc, gdzie 600h spedzalo sie na raidzie by dropnac Vexa, Gjalahorna, Fate Bringera, a tutaj najlepsze bronie w grze wpdaja na 15 levelu to troche odechciewa sie grac. Ja po ponad 120h (nie powiem, bardzo dobrze sie bawilem i nadal polecam) stwierdzam, ze nic w tej grze do roboty juz nie zostalo. Jest jeszcze multi, ktore takze s(pipi)ili przez te dalniarskie team shoty - daliby raz Rumbla to polowa tych ludzi bylaby by (pipi)...

 

Chcesz powiedzieć że czasy, gdzie spędzałeś cały wieczór nad raidem i potrafiło ci wypaść dosłownie nic, były lepsze? Gdzie kolega z klanu zrobił raida dwa razy i miał cały set, a ty siedzisz miesiącami i dostajesz syf? że nawet robiąc daną aktywność 3 postaciami nie miałeś pewności że coś ci to wynagrodzi? A jak wynagrodzi to potem musiałeś przez X godzin latać po planetach jak jebany debil by zbierać materiały do ulepszenia głupiego kolimatora?

 

Zgadzam się że Destiny 2 zdałnili pod względem elementów RPG (te drzewka w subklasach to jest kpina), ale mi wystarczająco dużo życia zabrało Destiny 1 na bezsensownych aktywnościach by teraz jęczeć, że gra jest za łatwa. Z resztą, jak ktoś ma 120 godzin nabite w ledwie miesiąc od premiery i narzeka że nie ma co robić to jest jakiś wielki lol.

 

Ja mam tytana na 305, Huntera na 303, niedługo zajmę się Warlockiem i będę spokojnie odpalał co tydzień interesujące mnie aktywności by do premiery dodatku w grudniu wymaksować light na rzeczach które mnie interesują, podejrzewam że zamknę się w 200h i będę usatysfakcjonowany tym co dostałem w tej grze.

 

 

OK - po miesiącu można już chyba napisać że Bungie konkretnie dało du.py z endgamem. Gra jest tak każualowa, że nawet tuż po resecie nie ma po co grać za bardzo. No i nie ma żadnej  marchewki - fajnie, że prestiżowe NF są wyzwaniem, tylko po co je robić? Daję sobie jeszcze 2 tyg i póki co nie widzę po co dalej grać (poza trialsami - to im akurat IMO wyszło b. dobrze). \

 

Destiny 1 może i było miejscami przekombinowane, ale nie wierzę, że tak fajną grę można było tak chamsko spłycić.

 

Ja z kolei nie widzę sensu grać trialsów, bo multi jest arcychuyowe (co niespodzianką nie jest) a pancerze tandetne. Myślę że niesprawiedliwe jest porównywanie dwójki miesiąc po premierze z jedynką po czterech dodatkach.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie - po prostu w Destiny 1 chcialo sie farmic Raidy, bo byl hype na specjalny armor, ktory do tego raidu cos dawal, na bronie, ktorych na próżno bylo szukac gdzie indziej, a tutaj ? Tego Raidu to nawet konczyc nie trzeba , bo bronie jak i armor mozna z czystym sumieniem sobie zmielic. Pomysl z aktywnosciami prestige, w ktorych nie wypada kompletnie nic tez mi sie nie podoba. Flawles w 1 - te same bronie, ale z innymi perkami, dobrze - nie dobrze - mozna dyskutowac, bo pomagalo to tym, co flawles juz wbili, ale chialo sie jednak co tydzien powtarzac po ten drop, a tutaj ? Zero roznic czy wbijesz 3 mecze, 5, 7 czy bez porazki i zaliczysz wyzwanie... Co do godzin masz racje - dlatego i tak wciaz polecam, pewnie na dodatek wroce, spedzilem z nia bardzo duzo czasu, ale endgame moim zdaniem nie do konca przemyslany i za bardzo noob friendly. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie no masz racje Mazzeo ale przegięli w drugą stronę. Przypomnij sobie jak było w końcówce D1 pod względem lootu - dużo, dużo lepiej.

 

Po co mam robić prestiżowy raid skoro nic za niego nie ma? A raidowe itemy lecą od vendora jak koledzy zrobią? Po co mam robić trialsy skoro praktycznie każa broń ma lepszy nietrialsowy odpowiednik? Po co mam grać Iron Banner - dla kosmetycznego armora? Nie mówię już o tym, że dużą część lootu (sparrowy, statki, ghosty, shadery) wy.(pipi)ali i schowali za paywallem.

 

A propos trialsów to o ile w countdown gra mi się super, to wczoraj dostałem raka jak pograłem ten survival. Połowa drużyn spre-aimowana za rogiem i strzela po ścianach. Plus trwają, kur.wa, te mecze po 3 lata.

Odnośnik do komentarza

Przesadzacie z tymi setkami godzin, po prostu chodzi o wyśrodkowanie tego a nie (pipi)a przegięcie w jedną lub w drugą stronę. W jedynce poszli za bardzo w stronę grindu a teraz jest znowu za łatwo. Czy tak trudno to zrobić by i każuale i hardkory były zadowolone ? Skoro to pełnoprawny sequel z dwójką w tytule to wymagajmy tego żeby produkt był dopieszczony względem poprzedniej części. Pozwolę sobie napisać co jest aktualnie beznadziejnie zrobione 

 

-Strike i bezsensowność ich grania. Nikt tego aktualnie nie gra bo nie ma po co , dlaczego nie ma strike specific lootu jak w jedynce ? Grasp of malok czy imago loop były więc ludzie grali te strike, były też punktacje za strike i fajnie to było rozwinięte pod koniec destiny więc nie rozumiem dlaczego wycofano się z tego.Brak możliwości wybrania konkretnego strike,brak heroic strike

-Raid mimo wszystko jest za krótki , zrobienie go teraz to kwestia niecałej godzinki. Na minus imo że mamy tylko jedną potyczkę z bossem, nie fajniej by było gdyby zrobić ze dwie potyczki przed Calusem z innymi sub-bossami ? Patrz Warpriest ,Golgoroth czy inne rajdy. Loot z raidu jest bezużyteczny. Armor nie ma żadnych perków przeznaczonych na raid jak dawniej, bronie tak samo(np perk na oracle).Jako całość mi się raid podoba ale większość ludzi z którymi rozmawiałem mają inne odczucia i oczekiwaliby czegoś innego niż gonienia z kulką. W wtorek prestige raid ale nie widziałem żeby pisali o podniesieniu poziomu light to raz a dwa co z tego prestige ma wypadać ? Ten sam armor ale z fioletowym ornamentem plus pewnie emblem. Snajperka jeszcze ale oh wait..snajpy teraz na multi bezużyteczne praktycznie, może trochę pograsz tym w pve i tyle

-Jako pełnoprawny sequel egzotyki które mamy zbierać to (pipi) obesrane z dwoma, trzema wyjątkami. Aktualnie liczy się Mida, może Wardliff Coil i Merciless .Egzotyczny armor nijaki,  Rat Kings zapowiadał się fajnie to po zrobieniu broń leży w vaulcie bo się nie nadaje do niczego.Pewnie tak samo będzie z tym shotgunem z raidu. 

-Ludzie mają po 1000 legendarnych odłamków i nie ma na co to wydać, xur przynosi tylko cztery rzeczy gdzie w jedynce miał trochę więcej do zaoferowania oh wait..ornamenty poszły do sklepu za dolary,fireteam medalion(odpowiednik three of coins) też,ghosty emotki itd nic tylko kupować silvery

-A może tak bronie za te 1000 odłamków by kupił u vendorów ? No nie da się bo Bungo wymyśliło system tokenów i za to możesz sobie bronie dropić..

-Na każdej planecie vendor z osobnym armorem tylko szkoda że nie dali coś czym wyróżniał by się dany vendor bo tak jak wyżej pisałem, armor różni się od innego tylko kosmetyką perki te same..

-Lost sectory o i le się nie mylę były reklamowane jako osobne lochy dungeony gdzie na końcu czekał ultra trudny boss i świetny loot a tu po wbiciu opowiedniego poziomu wchodzisz w miejscówkę, superem zabijasz bossa otwierasz skrzynkę i dostajesz niebieskie gówienko .Całość trwa minutę może dwie

-Skoro mamy już np takie aktywności jak lost sector to dlaczego nie zrobić by np questa gdy przejdziesz i zaliczysz wszystkie w grze na jakiś egzotyk ? Gdzie się podziała jakaś inwencja twórcza bungo, przecież to jest prosta rzecz a graczy takie coś wciąga i to była ta truskawka na torcie w jedynce

-Pomysł z clanami jest na plus ale nie bardzo rozumiem idei rozdawania engramów z maksymalnym lightem. Wychodzi na to, że osoba które nie zagra ani raida ani trialsów ani nightfall może dobić do endgame..Nie ważne że poświęcisz godziny na to, dostaniesz co najwyżej emblem i aurę za to ( nawiasam mówiąc taka sama jest aura jak zrobisz nightfall i wbijesz trialsy, serio nie dało się chociaż innego koloru zrobić ?)

-Gdzie się podziały bronie adeptowe i zwykłe z trialsów ? Przecież to też było na plus bo wyróżniały osoby które zrobiły flawless 

-Iron Banner i brak systemu rang i bounties, zobaczymy jak sprawdzi się w praniu nowy system bo we wtorek ruszy ale narazie zapowiada się na kolejną srake. W zasadzie jest to reskin crucible bo armor znów bez jakiś perków specyficznych, bronie pewnie też bedą nijakie bo nie wierzę że znajdzie się coś lepszego na aktualną mete 

-Crucible na ten temat można by pisać na kolejną stronę ale brak 60fps , zmniejszenie liczby graczy 4vs4 gdzie motywowane to było większą możliwością panowania nad grą, brak różnorodności trybów (gdzie rumble?gdzie jakieś prywatne mecze ?), samemu nie da się aktualnie grać na multi bo teamshot jest tak przeokrutny że ludzie wychodzą z meczu jak dostają w dupę, brak kar dla wychodzących 

 

Mógłbym jeszcze wymienić parę rzeczy i detali ale jak dla mnie to jest nie Destiny 2 ale Destiny 1.5 lub nawet 1.2 .Nie jest to tylko moje zdanie,ale mnóstwo graczy z którymi gram po imprezach ma wiele zastrzeżeń co do gry, tak samo Datto czy inny streamerzy. Obawiam się, że do dodatku nic się znaczącego nie zmieni a i tracę nadzieję czy dodatek przyniesie jakieś gruntowne zmiany 

 

 

 

 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...