Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, w tym problem że dodatki wprowadziły masę usprawnień, których w D2 nie ma. A to ma być pełnoprawny sequel, więc nie ma taryfy ulgowej. Ja pier.dole nawet vault o który było 3 lata je.bania w D1 jest GORSZY (mniej miejsca, brak kolekcji statków, shaderów, osobnego miejsca na mody, losowe przerzucanie broni). 

 

Do tego co napisał z2djtkose dodałbym jeszcze, że:

-story wcale nie jest tak dobre jak się wydawało na początku, są ze 3 dobre misje a reszta to fillery. Mógłbym długo się rozpisywać, ale nie wydaje mi się wcale lepsze niż TTK/ROI. A dialogi i rozpisanie postaci to już dramat (pozdro Cringe-6, którego zarżnięto wymuszonymi żartami, wszystkie nowe postacie to nieporozumienie).

-w open worldzie dalej nie ma co robić no bo ile można farmić heroiki. 

Odnośnik do komentarza

No dobra, fabuła skończona, to co teraz? Te zadania porozsiewane po planetach? Jest coś, czego NIE powinienem robić, jest coś na co powinienem zwracać uwagę i nie wiem, chomikować czy coś?

Milestony i te przygody aczkolwiek większość nudna ale przynajmniej dużo exp. i czasem niezłe itemy.

Mi jako amatorowi Destiny Tygiel się podoba. W jedynce to był kupsztal a tu bardzo fajnie się gra. Przydałby się faktycznie jakiś sklep bo tych kryształów i migotu nie ma na co wydawać a tak byłaby motywacja. Ja farmienia nie lubię i bez stałej ekipy po pewnym czasie dla solo gracza robi się mocno monotonnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No pograłem sobie pierwszy raz, znalazłem jakiegoś ziomka w polskiej społeczności Destiny 2 i wciągające to. Właściwie to takie MMO, gdzie biega się po mapie i klepie jakieś zadanka, żeby lepsze bronie leciały i jakieśtam itemki. W to mi graj w sumie, do popykania godzinkę/dwie po pracy wydaje się idealne. A jeszcze te wszystkie wrażenia, że jest zdecydowanie mniej do roboty niż w D1 to miód na moje uszy, bo nie ogarnąłbym jakby było za dużo.

Odnośnik do komentarza

...ano :/.

 

Wszyscy gadali jak to będą na PS4 grać i z tych grających na PS4 już paru wystawiło swoje kopie na PT :/. froncz jedyny porządny, ale on jest Destinowym świrem więc nie dziwne. Ja i tak pewnie tego PS4-exclusive contentu na oczy nie zobaczę bo za mało gram, no ale wyszło jak wyszło. Mam wersję na X1, ale zaczynać od nowa jakoś tak no nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Pomyślę jeszcze, na półce stoi nierozpakowana kolekcjonerka D2, tylko trochę mi szkoda otwierać :D. I zanim bym dobił znowu do poziomu z PS4 to będzie listopad już pewnie. Wiesz, ja bardziej niedzielniak jestem, mam 216 lvl na jednej postaci i do końca jeszcze nie wiem czym się różni Nightfall od Raidu.

Odnośnik do komentarza

U mnie na liście znajomych grają głównie te same 2 tuziny osób które grały pod koniec życia Destiny 1.

Jeszcze 2 tygodnie temu codziennie miałem prawie 100 osób grających w D2 na liście, przez cały weekend nie widziałem więcej niż 25 osób na raz.

Gdyby nie trialsy sam raczej bym gry przez weekend nie odpalał, trialsy to jedyny endgame content który jest wyzwaniem i daje mi jakąkolwiek satysfakcję z gry.

 

Mam nadzieje że po premierze wersji PC Bungie w końcu da jakieś konkretne info ona temat usprawnień o których mowa była przed premierą.

Jak coś się nie zmieni to na konsolach będzie mało ludzi, a na PC będzie tylko pustynia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na 291 da radę ale na pewno będzie trudniej, dmg będziesz dostawał taki sam jak reszta drużyny, ale ze względu na niższy light na broniach będzie zadawał trochę mniejszy DMG.

Jeśli masz +10 lighta mniej niż zalecany dla aktywności to wskakuje handicap, z automatu dostajesz większy DMG i zadajesz mniejsze obrażenia wrogom.

Jak zrobiłeś normala to za prestige dostaniesz nagrodę z końcowej skrzynki, aurę i tokeny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...