Skocz do zawartości

Mindhunter - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem oglądać serial parę dni temu i przypasił mi. Pierwszy odcinek raczej średni, drugi kopie po jajach, trzeci podobnie jak 1, czwarty znowu daje radę. Ogólnie bardzo ok. Sceny seksu w pierwszych odcinkach zupełnie niepotrzebne, chyba, że będzie to miało jakieś odniesienie w przyszłych epizodach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Wiem, że wiele już zostało napisane, ale ... kruci, jaki ten serial jest wybitny. Inteligentny, zagrany, klimatyczny. Czuć oczywiście rękę Davida F i to nie tylko w "jego odcinkach". 

 

Myślę, że Manson się pojawi w s02. To będzie jego rok - stety czy niestety - jak Tarantino puści film z Borysem Szycem xd Czekam okropnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Details surrounding “Mindhunter” Season 2 have been quiet over the last several months, but a new report from The Playlist brings some exciting news about the next batch of episodes. David Fincher, who executive produces the show and directed two episodes in the first season, will reportedly be back behind the camera for the Season 2 premiere and finale. Directors Andrew Dominik and Carl Franklin will join Fincher for Season 2.

 

https://www.indiewire.com/2018/04/mindhunter-season-2-directors-david-fincher-andrew-dominik-1201954817/

 

ALE GRUBO

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.08.2018 o 11:18, Masorz napisał:

Damon Herrinam, znany chociażby z Justified (zdjęcie poniżej) został obsadzony jako Charles Manson w nowym filmie Tarantino,  czyli 'Once upon a time in Hollywood'.

article-2572631-1C05C11500000578-753_634

 

Kolejny plus dla filmu.

A mieliście tak, że zagracie Mansona dwa razy? Damon Herriman tak ma.

Fincher właśnie ogłosił, że Herriman zagra Mansona w drugim sezonie Mindhuntera (starszego, gdy już siedzi kilka ładnych lat). Co ciekawe Damon był klepnięty do roli już dawno i nawet nakręcił sceny w lipcu. Nie jest wiadome czy Tarantino wiedział, że Damon portretuje Mansona w serialu przed wybraniem go do filmu.

http://collider.com/mindhunter-charles-manson-damon-herriman/#image

Na pewno ciekawie będzie zobaczyć Herrimana w tej samej roli w dwóch odrębnych tworach.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...