Skocz do zawartości

Mindhunter - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem, ostatni odcinek w sumie taki bezpieczny. Ciekawe jak chcą pociągnąć wątek BTK, bo przecież

złapano go dopiero w 2005 roku. Czyżby zrobili jakiś przeskok w czasie? I kogo będą przesłuchiwać w następnym sezonie - Hansen, Bell? Oni występują w książce, więc jest to bardzo prawdopodobne.

 

A z Briana to będzie jakiś seryjniak, nie ma opcji, że nie.

Odnośnik do komentarza

Sezon 2 nadal trzyma klimat, głównie dzięki zdjęciom i niepokojącej muzyce. Bo już przesłuchań jest tu mniej i to spory minus. Zrobienie z jednej sprawy w Atlancie motywu na cały sezon wyszło ok, ale pod koniec coś brakuje pary w całym śledztwie, choć jak później doczytałem to odwzorowali to niemal ze 100% skutecznością.

 

Jeśli chodzi o aktorów to kreacji Kempera nikt nie pobije, ale Manson wyszedł bardzo dobrze, mimo bycia w sumie najmniej ciekawym obiektem. Kompletnie za to nie rozumiem motywu z lesbą, który jest zwyczajną zapchajdziurą i nie popycha żadnego aspektu akcji do przodu. Wypisz wymaluj fanserwis dla lgbtqowców i nic więcej. Za to ciekawi mnie czy i jak pociągną wątek syna Billa i co z niego wyrośnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Rudiok napisał:

Kompletnie za to nie rozumiem motywu z lesbą, który jest zwyczajną zapchajdziurą i nie popycha żadnego aspektu akcji do przodu. Wypisz wymaluj fanserwis dla lgbtqowców i nic więcej

 

A relacja z laską Forda coś popychała do przodu? Czy też wypisz wymaluj fanserwis dla heterowców i nic więcej?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, _Be_ napisał:

 

A relacja z laską Forda coś popychała do przodu? Czy też wypisz wymaluj fanserwis dla heterowców i nic więcej?

 

Przynajmniej pokazywała go jako dziwnego gościa, który inaczej kontaktuje jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie, no i jest jednym z dwójki głównych bohaterów. Pani doktor #nikogo i w drugiej połowie sezonu i tak została posadzona na ławkę rezerwowych, więc sorry, mam rację. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rozi napisał:

 

I tyle. Zero głębi w tym, ale blubery klaskają uszami, bo jest tak progresywnie i nowocześnie!

 

Oczywiscie, zwłaszcza, ze napisałem coś takiego:

 

9 minut temu, _Be_ napisał:

Dla mnie oba wątki były niepotrzebne, bez znaczenia na orientacje seksualną

 

 

a potem knur się odpalił, ehh dzień jak co dzień dzień po dniu dzieje się zycia cud

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...