Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, czacha79 napisał:

Serio, taka gra i nie dali naszego jezyka???

Cenega to dziwny wydawca. Pamiętam że Fallout 3 miał spolszczenie ale dodatki już nie. A patrząc na ich listę wydawniczą Borderów to tylko pierwsza część była lokalizowana, reszta już nie także brak tłumaczenia nie jest jakimś zaskoczeniem (zresztą było o tym wiadomo już od dawna)

https://cenega.pl/katalog/ids/0_0_0_0_0_0/date/-_-/filter/-/pager/1_20/sort/n-r/keywords/Borderlands

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, czacha79 napisał:

Ojej .. jak to chrupie w wysokiej jakosci na PRO .. az szkoda .. :( Druga rzecz ktora wkurza to brak PL. Serio, taka gra i nie dali naszego jezyka???

Tez bym to olał. Zabawa słowami jaka się w tej serii odwalą by tylko tłumaczom ściągała sen z powiek.

 

A patrząc jak tłumacza większość gier - byłaby to kopalnia beki i cringe’u. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gameplay jest wspaniały, ale technicznie coś jest mocno nie tak.

Na ps4 pro w trybie Framerate jest niby w okolicach 60fps ale strasznie gubi klatki nawet stojac w miejscu i obracajac kamera. Po przelaczniu w tryb resolution doslownie mnie zatkalo - kompletnie nie grywalne, wyglada jak jakies 15fps - przy ruchu kamery mozna dostac epilepsji.

 

Tak skiepscili optymalizacje, czy to u mnie cos nie tak?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wodny1988 napisał:

Ale to dobre. Różnica we wszystkim między 2 a 3 jest olbrzymia. Strzela się o wieeeeeeeeele lepiej. Nie wiem czemu jako pierwszego VH wybrałem Moze, ale póki co jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Czas na drugą planetę. Jest moc.

Moj wybor rowniez pad na Moze. Nikt jej nie faworyzuje, a ja widze w niej olbrzymi potencjal. Poza tym i tak wjade z dwonastoma boonami znowu wiec co za roznica od czego zaczne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

refill całego ammo jednym przyciskiem super sprawa 

 

i jak z tym maliwanem z vip rewards, @Square ? U mnie brak 

U mnie jest.

 

Gra miodzio, jest to czego się po niej spodziewałem a nawet trochę więcej. Ten dreszczyk odkrywania każdej nowej lokacji, przeczesywania kątów, próbowania broni - dzień dziecka :D

Opcja z różnymi trybami w giwerach to coś pięknego. A granat Butt Stalionem o.O Esencja Borderlandsów.

Może to zauroczenie które przejdzie z czasem, ale ja się cieszę jak dziecko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...