Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w trybie rozdzielczości gra jest niegrywalna. W drugim - zdecydowanie lepiej. Musza trochę polatać. 

 

Boze jak dobrze mieć NOWE Borderlandsy. Cały czas mi się micha cieszy. Z gameplayu, z miodności przeczesywania wszystkiego. Z tekstów postaci. 

 

Piękny był moment jak umierający przeciwnik wydał krzyk „See you in the sequeeeeeeel.” :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No przeciwnicy mają niezłe odzywki. Ogólnie jestem zaskoczony  jak sprawnie czasem robią uniki przed ostrzałem, bawią się w berka, z bliska częstują kopniakiem, nawet kilku uciekało na boki przy ostrzale ze snajperki. Te małe gnojki z wielkimi łbami i shotgunami potrafią nieźle zaskoczyć..

 

A z innych aspektów to już jacyś nieznani osobnicy z boosting community Borderlands pytają mnie czy nie robię insta levelingu albo level runów. Nie pojmuję, gra wyszła dopiero co a niektórzy zamiast cieszyć i bawić się gameplayem, myślą już tylko o levelach i pójściu na łatwiznę...

Odnośnik do komentarza

Dopiero zauważyłem, że mam w wiadomości ach od cholery broni, a biegam z badziewem. Czy można coś robić z np. złotymi itemami, ale na 1 poziom? Grind? Czy da się jakość lvl broni zwiększyć?

Jakby ktoś chciał fabułę robić razem to niech daje znać w grze. Dostosuje się bez problemu to jego sposobu gry 

 

Te 1 lvl to chyba zabawki

:)

Można zmienić questy z poziomu mapy?Czy trzeba przechodzić do zakładki z misjami i tam to robirobić?

 

I absolutnie zgadzam się z resztą. Strzela się o wiele przyjemniej, szybciej i lepiej. Trochę denerwują te spadki klatek, ale nie na tyle by psuć rozgrywkę 

 

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Jak masz defaultowe sterowanie to zmieniasz questy na dpadzie

Ale na zakładce z mapą się nie da zmieniać questów, a o to chyba chodziło w pytaniu.

Tak w ogóle to gdzie się sprawdza wyzwania jak np zabicia konkretnych typów wrogów czy przy użyciu żywiołów? Wyskakują one z lewej strony podczas gry tak jak w poprzednich częściach, ale w menu nigdzie tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Yap napisał:

Moj wybor rowniez pad na Moze. Nikt jej nie faworyzuje, a ja widze w niej olbrzymi potencjal. Poza tym i tak wjade z dwonastoma boonami znowu wiec co za roznica od czego zaczne.

No właśnie jak oceniasz początek z Moze? Bo szczerze przyznam nie do końca pasuje mi czas użytkowania Iron Bear'a względem cooldownu (przynajmniej na razie, 12lvl). Używam tylko w ostateczności. Na tym etapie jest ciężko na zabawę choć ładuję punkty w schładzanie, a dodatkowo jeszcze nie mogę używać class modów. 

Podejrzewam, że dopiero przy pełnym drzewku pokaże pazur. Jak na razie więcej jest standardowego biegania aniżeli popylania miśkiem co trochę kłóci się z ideą Bordersów.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Square napisał:

Ale na zakładce z mapą się nie da zmieniać questów, a o to chyba chodziło w pytaniu.

Tak w ogóle to gdzie się sprawdza wyzwania jak np zabicia konkretnych typów wrogów czy przy użyciu żywiołów? Wyskakują one z lewej strony podczas gry tak jak w poprzednich częściach, ale w menu nigdzie tego nie widzę.

Dokładnie o to mi chodziło. Stracznie wkurza, że trzeba wychodzić zmieniać quest wracać i dopiero wiesz gdzie jest do zrobienia. Lubię robić wszystko po drodze, a tak często się lata od końca do końca. Mam wrażenie, że jak wyskoczą te wyzwania i wciśnie się touchpad to włącza je.

Odnośnik do komentarza
Teraz, SetoPL napisał:

Mam wrażenie, że jak wyskoczą te wyzwania i wciśnie się touchpad to włącza je.

No jak tak robię to przenosi mnie na zakładkę mapy, ale tego tam nie ma. Jedyne wyzwania w menu jakie widzę to te dla konkretnej miejscówki jak ilość zadań, zebranie logów itd.

Odnośnik do komentarza

A może to zalicza do tych zadań endgamowych, a dopiero jak skończysz to się odblokowuje. Chociaż to było dziwne.

 

albo trzeba przytrzymać touchpad dłużej.

 

Dokładnie przytrzymaj dłużej to włączy się. Jak jest zakładka z mapą, trzeba wcisnąc strzałkę w prawo i jest :)

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

No jak tak robię to przenosi mnie na zakładkę mapy, ale tego tam nie ma. Jedyne wyzwania w menu jakie widzę to te dla konkretnej miejscówki jak ilość zadań, zebranie logów itd.

 

Tez nie moglem tego znalezc, ale jak mi kiedys wyskoczylo powiadomienie ze zrobiles jakis challenge to przytrzymalem chwile touchpad i otworzylo sie menu mapy z challengami. Wydaje mi sie ze to moze byc jakis bug, bo probowalem potem to znalezc recznie i poleglem :dunno:

 

Tez Wam leci sporo legend (tzn pomaranczowych itemkow)? Ja dopiero chapter 3, a juz 3 legendy wypadly (z monsterkow hammerlocka i wanted).

 

Moze gra sie wybornie :D Ja akurat sporo uzywam miśka, ale to glownie dla tego ze co chwile braknie amunicji.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Farmer napisał:

No właśnie jak oceniasz początek z Moze? Bo szczerze przyznam nie do końca pasuje mi czas użytkowania Iron Bear'a względem cooldownu (przynajmniej na razie, 12lvl). Używam tylko w ostateczności. Na tym etapie jest ciężko na zabawę choć ładuję punkty w schładzanie, a dodatkowo jeszcze nie mogę używać class modów. 

Podejrzewam, że dopiero przy pełnym drzewku pokaże pazur. Jak na razie więcej jest standardowego biegania aniżeli popylania miśkiem co trochę kłóci się z ideą Bordersów.

Moze ze dwa razy uzylem speszala do konca. Kanceluje zazwyczaj w polowie bo wszystko pada od zwyklych, znalezionych po drodze pukawek. Strzelam, pozniej dwa granaty, wslizg w kolesia, melee, granat na przerzedzenie scierwa i znow melee. Co ciezsi przeciwnicy wymagaja byc moze uzycia calego kuldaunu, ale na razie swietnie mi idzie pukanie w srodek dyń wiec bota wlaczam od swieta. Mniemam, iz bedzie on czesciej eksploatowany na wyzszych poziomach. I madrzej.

Odnośnik do komentarza

Sprawę z challengami właśnie sprawdziłem i aby sprawdzić wszystkie to trzeba wejść w opcję mapy. Krzyżakiem nakierować na challenges. Jest ich tylko kilka, prawda? No to teraz robimy Orbit View a potem Galaxy View i mamy podgląd wszystkich challenges w grze łącznie z filtrowaniem ich typu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie którą postać wybrać. Lubie takie które skupiają się strzelaniu samym w sobie (skille ulepszające i tak już mocne pukawki) i kontroli walki. Nie lubie za to melee buildów czy jak np twój special zabija za ciebie (tak jak te zwierzaki flaka). W B2 fajnie mi sie grało Mayą, za to Psycho odpusciłem po kilkunastu lvlach. Tu wydaje mi sie ze Zane moze byc spoko (chociaz brak granatów troche mi bedzie przeszkadzał) albo Syrena (ktora chyba nie jest zbyt dobra?). Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, erykgx napisał:

Zastanawiam sie którą postać wybrać. Lubie takie które skupiają się strzelaniu samym w sobie (skille ulepszające i tak już mocne pukawki) i kontroli walki. Nie lubie za to melee buildów czy jak np twój special zabija za ciebie (tak jak te zwierzaki flaka). W B2 fajnie mi sie grało Mayą, za to Psycho odpusciłem po kilkunastu lvlach. Tu wydaje mi sie ze Zane moze byc spoko (chociaz brak granatów troche mi bedzie przeszkadzał) albo Syrena (ktora chyba nie jest zbyt dobra?). Jakieś porady?

Ja gram Syreną i na w Mystical Assault i na razie (lvl 12) za dużo się u niej nie dzieje, ale tutaj muszę na pewno mieć większy level żeby coś więcej powiedzieć. Ja bym Ci polecił FL4k

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, erykgx napisał:

Zastanawiam sie którą postać wybrać. Lubie takie które skupiają się strzelaniu samym w sobie (skille ulepszające i tak już mocne pukawki) i kontroli walki. Nie lubie za to melee buildów czy jak np twój special zabija za ciebie (tak jak te zwierzaki flaka). W B2 fajnie mi sie grało Mayą, za to Psycho odpusciłem po kilkunastu lvlach. Tu wydaje mi sie ze Zane moze byc spoko (chociaz brak granatów troche mi bedzie przeszkadzał) albo Syrena (ktora chyba nie jest zbyt dobra?). Jakieś porady?

Zane, oczywisty wybor, badz Moze. Nie zastanawiaj sie dlugo.

Odnośnik do komentarza

Jadąc sobie technicalem do kolejnej misji, spotkałem bandziorów w drugim technicalu. Jakie zdziwko miałem gdy jeden z nich przeskoczył na moje auto i zaczął w nie napyerdalać! Jak w jakimś kinowym MadMaxie :)

 

PS-Messages-20190914-121749.jpg

 

Musiałem się zatrzymać, wysiąść i gościa unieszkodliwić. Drugi opryszek ostrzeliwał się z dystansu i ani myślał podejść.

Jestem pod wrażeniem ile takich detali ma B3, sprośne plakaty, płatki owsiane z wizerunkiem Torque'a, latające maszkary atakujące skagi lub bandytów, niekonwencjonalne zachowania przeciwników. Pod tym względem girboxy się postarały!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, erykgx napisał:

W B2 fajnie mi sie grało Mayą

No to jak chcesz to możesz dalej grać Mayą, bo jeden z Action SKilli Amary to Phasegrasp, który działa identycznie jak Phaselock.

 

Co do Wyzwań to już ogarnąłem, że trzeba z poziomu Galaktyki, jak przytrzymałem touchpad na wyzwaniu które skończyłem to mnie tam przeniosło i było wszystko jasne.

Odnośnie dropu legend to ja niestety nie miałem za dużo szczęścia. Legendarne Skiny jedynie spadły, granat Torgue'a i jakieś pistolet CoV, ale w sumie nie narzekam, bo dzięki temu zmieniam częściej ekwipunek. Z tego co wiem to każdy unikalny przeciwnik (jak np polowania dla pana H) może rzucić legendę/unikat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...