Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy jest tu Maggie albo inny legendarny rewolwer Jakobs. Gram flakiem i full jakobs się sprawdza świetnie z jego skillami, ale zobaczy się jak będzie wyglądać taki build na TVHM i czy jednak wtedy będzie konieczne używanie broni elemental. 

 

 

Robił ktoś questa wick and warty z sanctuary? pojawia mi się na nowo po każdym ukończeniu sprawdziłem z 3 razy bo krótki jest, chyba bug 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, messer88 napisał:

Robił ktoś questa wick and warty z sanctuary? pojawia mi się na nowo po każdym ukończeniu sprawdziłem z 3 razy bo krótki jest, chyba bug 

 

Robiłem go i ten nie zrespawnował mi się do ponownego ukończenia. Ale za to respawnuje mi się ciągle w Sanctuary quest z zabiciem Bormana Natesa. 

 

Co do broni to uwielbiam smg Vladof albo pistoleciki z ostrzem z bonusem do melee.

Odnośnik do komentarza

Jejuniuuuu, nawet wsadzili rozne animacje przeladowania tych rewolwerow, niektore trzyma sie jedna reka, niektore dwiema, no cudenko. Hip fire to piekne odciaganie kurka cala dlonia jak z westernow, a ADS to KCIUK AKSZYN GAME.

 

Sam feeling ze strzelania tez wspanialy.

 

Zane jako postac zajebista, "death comes for us all, you first" z tym akcenctem irlandzkim. xDDD

 

Fajne triki tez mozna tym klonem robic, np widzisz przez snajperke gdzies na dole przepasci Badassa, oslabiasz go, zostawiasz klona na skarpie, spadasz na dol, dobijasz, zbierasz loot i zamieniasz sie miejscem z klonem bez potrzeby backtracku. :fsg: Przyda sie pewnie przed kazdym glupim skokiem ktory moze spowodowac nerwice jak nie trafisz i gdzies na dol spadniesz. :p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te giwery z vipa można było odebrać w dowolnym momencie? Bo właśnie się zastanawiam czy nie z(pipi)ałem i nie odebrałem ich zbyt wcześnie :D 

Przy trzeciej sesji gra zaczęła się w końcu rozkręcać, coraz częściej mam jakieś dobre wymiany ognia. Moze na początku średnio mi podeszła, ale jednak ten mech sprawdza się świetnie przy większych rozpierduchach. 

Trafiłem też na pierwszego buga, przez którego musiałem wyjść do menu i załadować ponownie gre. Oby nie było więcej takich przypałów, bo bez ręcznego save to zawsze mini zawał w takich sytuacjach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...