Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wet_willy napisał:

 

THVH zaczynasz z cala odkryta mapa i wszystkimi znajdzkami Huntami i Assassinations zaliczonymi. Polecam zostawic sobie Ostatniego Hunta i Killa na 50 lvl bo nagrody sa bardzo dobre.

 

Jak to dokladnie zrobic z tym 50 lvlem na hunta i killa? Mayhem? I na jakiej to jest mapie zebym mial to na uwadze.

 

Zblizam sie do konca gry powoli wiec spoiluj lokacje smialo.

Odnośnik do komentarza

Dobra jestem mnie wiecej w polowie gry I moze oficjalnie stwierdzic ze bog loot'u mnie nie kocha, wpadla mi tylko jedna legendarka I to na samym poczatku gry, plus spamuja mi sie same zielone pistolety zero assault riffles. No ogolnie bida, no I jak narazie bossowie lekko ssa pauke, walka z przerosnieta kulka no co to ma byc.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wet_willy napisał:

Jaki byl mail do supportu?

https://gearboxsoftware.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

 

Zacząłem levelować Fl4ka i ojezu jaki on jest dobry. Zane był moim mainem ale w wielu miejscach się nim zacinałem. W tym przypadku od samego początku czuć że jest się badassem.

Odnośnik do komentarza

Panu Guardian Ranki jest ograniczona ilość ? Można je resetować ? Jak to wygląda?

Jadać samochodem oczywiście spadłem z urwiska i zahaczyłem "śmieci" do lootowania, a tam złote granaty wypadły :) Ogólnie im dalej w las tym gra lepsza IMO. Natrafiłem jednak na dziwny błąd. Już trzeci raz mnie wywala z gry jak questy filtruje według lokacji.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, messer88 napisał:

Raczej nie można resetować, ja mam obecnie na minusie tokeny chyba kara za farmę tinka offline xD 

 

Strasznie imo przekombinowane jest menu map i challenge na nich, czyszczę teraz co zostało i dużo tam trzeba przeklikać żeby się zorientować co i gdzie.

Czyli rozumiem, że jest ich ograniczona ilość?

 

Menu jest tragiczne.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SetoPL napisał:

Panu Guardian Ranki jest ograniczona ilość ? Można je resetować ? Jak to wygląda?

Guardian Rank możesz wbijać w nieskończoność, na tej samej zasadzie jak BAR w B2/TPS. Jedyna różnica jest taka, że tutaj pasek się nabija za exp.

Jak gdzieś dasz punkty to później nie można tego cofnąć. Brakuje jeszcze opcji wyłączenia tak jak było w poprzednich częściach.

Odnośnik do komentarza

Torgue pięknie podsumował moje działania.

 

 

Pograłem wczoraj trochę więcej na Mayhem 1 robiąc Proving Grounds i Circle of Slaughter (zostało mi chyba po jednym tu i tu) i mam kilka filmików.

 

Circle of Slaughter są trudniejsze wg mnie od Proving Grounds. To co się tu odwala na Mayhem 1 to masakra, taka ilość BadAssów z wyrzutniami rakiet powoduje mega chaos. Aby zaliczyć misję trzeba przejść wszystkie 5 rund po kolei, ale jak zginiemy w którejś to powtarzamy rundę od początku, a nie wszystkie pięć. Wczoraj grając pierwszy raz zginąłem głupio pod koniec ostatniej rundy, ale druga próba już była spoko. Za to pięknie wypadają legendy grając tutaj.

 

 

Proving Grounds ogólnie są dość proste na Mayhem 1. Np ostatni boss tutaj to jakiś żart.

 

 

Tutaj już trochę trudniejszy.

 

 

Nie udało mi się przejść Proving Grounds poniżej 5 minut przy pierwszych próbach, a od tego chyba zależy jakość nagród na koniec. Będzie trzeba potestować inne buildy i ekwipunek.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...