Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No railguny miśkowe dają radę. Sam z nimi biegam tą nową Moze, którą pomogłeś mi podlevelowac ostatnio. Tylko nie rozkminiam wysiadania z miśka tak aby pozostał on w trybie bojowym lub robił sam za tanka lub przesiadania się na jego górną część. To jest odblokowane za pomocą skilli z drzewka?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowe postacie raczej nie, ostatnio znowu mówi się o nowych drzewkach dla istniejących VH, bo wyciekło sporo rzeczy.

Level cap raczej podniosą przy czwartym dlc, a jak dodadzą nowe drzewka to będą dalej podnosić, bo na cztery to będzie za mało.

 

Za tydzień ruszają mini eventy, przez sześć tygodni. Potem dlc i zapewne więcej info o przyszłości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowy event i lista dzisiejszych zmian https://borderlands.com/en-US/news/2020-08-06-borderlands-3-hotfixes-aug-6/ jak ktoś chciał coś farmić to teraz jest najlepsza okazja, bo ładnie leci z dedyków.

 

Dodatkowo gra jest za darmo przez weekend na każdej platformie (na Steam prawie tydzień) https://borderlands.com/en-US/news/2020-08-06-borderlands-3-free-weekend-august-2020/

Odnośnik do komentarza

Kody na stroje (skin + head) Like, Follow, Obey. W chwili pisania tego posta większość powinna działać na PS plus wymienione platformy.

Cytat

5SWJJ-5BBBX-KZK6Z-6B3BJ-BSZX3                        /xbox       
WS5TJ-T5B36-KZWRZ-F33BJ-BS59S      /steam/xbox
KSCJ3-CCTBF-59W6Z-XJBJT-ZWBWH     /steam/xbox
K9KBB-XCTT6-CZC6S-RTTJT-K5TJB                   /       /xbox                 
  5SCT3-5XTBF-WHWRH-XJB3T-HC9S3         /steam/xbox   
W9KBB-KSJBX-WSWXH-X3TB3-Z66RH  epic/steam/xbox
59WJB-FH3JR-KZW6H-XB3JB-FF65B    epic/steam/xbox
5H5TT-3WK5H-C9K6Z-F3B3J-H5FFJ    epic/steam/xbox
CZKT3-WWWC9-K95FZ-6B3TB-Z3CSX   epic/steam/
CSWJB-R55CS-W9CFZ-XTJBB-K3FKF   epic/steam/xbox
CHCJJ-H5KC9-WZWXS-RJBBB-BH9JT        /                /xbox
CH5T3-JF5K9-KHCF9-FB3BB-WCRCW                         /xbox
C95JJ-HHZSK-CHWFZ-XJTBB-6HZWR epic/steam/
CZKJB-JTRK9-KHCF9-FJTBT-K36RB          /steam/                         
CZKTB-KT6W9-KHWF9-XTTBT-BH6CB       /steam/
CZCBJ-RTRCZ-C9WX9-FBJJJ-ZHX5W         /steam/
WZKT3-H365H-5SW6H-RBJBT-T9C95        /steam/
CSKJ3-XCXX3-FZCXS-RBJ3J-996HB       /steam/xbox
CHWTB-SWRXT-RH56H-63JTT-5T333         /steam/xbox
WSKB3-3FXXB-FZ5XS-XTJTT-33RFX                /steam         
W95TT-WXFFJ-6SK6S-XJTTJ-KRZJC               /steam             
K9KJB-THFRT-FZCR9-RBBJT-Z393S   /            /xbox                
W9CTT-XRSZW-XHWXH-FTTJ3-X5KT3                 /xbox
CHWTT-3HHHK-RHC6S-XBBT3-JJRX6                      /steam

Jakby ktoś nie wiedział, to te stroje są dostępne tylko dla stream teamu, a dla zwykłych graczy jedynie poprzez kody z różnych giveawayów. A wyglądają tak.

 

f114fd3f909ed6079b83e88c5329e2d9eefac797

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsze zmiany https://borderlands.com/en-US/news/2020-08-20-borderlands-3-hotfixes-aug-20/

Zobaczymy co dadzą te buffy. Bronie M6+ dropią teraz w Guardian Takedown, niech jeszcze poprawią tam dropy tak jak w Maliwan Takedown.

 

Cytat

Buff values: Rounded to 1 Decimal Place

ASMD - 88.8%

Smog - 50.%

Dazzle - 53.9%

Sawbar - 100%

Ogre - 56.3%

Webslinger - 60.7%

Damned - 61.8%

Helix - 76.4%

Monocle- 130.%

Lyuda - 50%

Headsplosion - 100%

Auto Aim - 13%

Storm - 40%

Grenades - 30.%

 

Oraz teaser DLC4. Więcej info 25/08.

 

 

Odnośnik do komentarza

że taka próba odtworzenia dodatku tiny z dwa ? no moooożeee

 

jaki jest konsensus fanbase'u borderów do tych 3ech dotychczasowych dlcków ? chodzi mi o misje, postacie i klimat względem kontrowersyjnej podstawki, pomijając balans i nowe tryby/mayhemy itp.

 

jakies rokowania co do premiery ewentualnej (ichyba pewnej cnie) GOTY ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

Borderlands tylko w wersji GOTY emoji12.png Na PS5 pewnie będzie już taka wersja i ogra się z uśmiechem na ustach.

Jak już teraz wydadzą ostatnie DLC z Season passa to przez lata bedą wydawać rożnego rodzaju super duper hiper wersje B3. GOTY na PS5 jest więcej niż pewne. 

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie lvl 65 ma być z nami sporo dłużej niż wcześniejsze capy. Na chwilę obecną jest to finalny planowany poziom, ale równie dobrze w Year2 może się wszystko zmienić.

Mają nad czym pracować aktualnie, a roadmapa na kolejny sezon pojawi się pewnie w październiku razem z nowym BL Show.

 

Mały fail z ostatniego grania z @Timmy i @Farmer podczas bossa w GTD. Misiek chyba chciał polatać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem B3 pierwszy raz po przejściu zaraz po premierze i łomatko, ale napchali contentu. Mam wersję super deluxe, więc prędzej czy później chciałem wrócić choćby dla fabularnych dlc, których już mam 3 do nadrobienia. Chwile zajęło mi ogarnięcie wszystkiego, szkoda tylko, że niektóre elementy nie są dostatecznie dobrze opisane i co to są takedowny albo jak włączyć eventy musiałem sobie wyguglać. 

Btw, czy ta gra przed updatami też była taka wolna? :D nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że wcześniej postać jakoś szybciej się poruszała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...