Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Postacie poruszają się tak samo jak po premierze. Jak chcesz szybciej to wybierz Speed Demon (easy) jako jeden z modyfikatorów Mayhem.

Takedowny to po prostu dodatkowe misje, które można powtarzać tak jak Proving Groundsy czy Slaughtery. Dodatkowe info raczej nie jest potrzebne.

Eventy jak już to jedynie można wyłączyć, ale ten najpierw musi być aktywny. Najbliższy taki event to powrót Bloody Harvest, zapewne pod koniec października. Mini-eventy to osobna bajka i na to nie masz wpływu. Do czwartku Mayhem ma tylko łatwe modyfikatory, następny tydzień to więcej kasy i koniec wraz z DLC4.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Square napisał:

Takedowny to po prostu dodatkowe misje, które można powtarzać tak jak Proving Groundsy czy Slaughtery. Dodatkowe info raczej nie jest potrzebne.

No właśnie trochę jest potrzebne, bo okazuje się, że takedowny najlepiej robić w grupie. Trochę się zdziwiłem, jak udało mi się przejść tylko mały fragment tej misji. 

Z eventami też nie skumałem, bo jest wyświetlone info, że nieaktywny i w celu uruchomienia eventu mam pogadać z tym dinożarłem, skąd miałem wiedzieć, że eventy startują dopiero kiedyś tam ;) Z mayhem chyba też się pozmieniało, bo pamiętam, że kiedyś tych modyfikatorów było dużo więcej. Jeśli to uprościli to tym lepiej dla mnie. 

Odnośnik do komentarza

Nowy mini event i dzisiejsze zmiany https://borderlands.com/en-US/news/2020-09-03-borderlands-3-hotfixes-sept-3

Cytat

The Making It Rain event, which will be live with today’s hotfixes, increases the amount of Cash drops from normal, Badass, and Anointed enemies. This event will be live until September 10 at 9:00 AM PDT!

  • Activates the Summer 2020 Anniversary Event: Making It Rain, live until September 10 at 9:00 AM PDT
  • Increased the drop chance on Bosses in Takedowns, Slaughters, and Trials

WEAPON ADJUSTMENTS

Hellwalker

  • Increased weapon damage

Kaos

  • Increased weapon damage
  • Increased explosion radius on kill

Breath of the Dying

  • Increased DPS and orb projectile damage
  • Increased orb collision radius to increase the chance of it hitting
  • Increased orb damage

Jestem ciekaw tych poprawionych dropów, trzeba będzie przetestować.

 

Za tydzień patch, zapewne z jakimiś większymi zmianami do balansu i nowymi SDU do wykupienia. No i nowy dodatek oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze zmiany https://borderlands.com/en-US/news/2020-09-10-borderlands-3-patch-hotfixes-sept-10/ Muszę przyznać, że spodziewałem się trochę więcej.

 

W dniu 8.09.2020 o 19:10, Voytec napisał:

Gdyby nie Square to ten temat by umarł :P

 

Dopóki mam z kim grać to nie przeszkadza mi samotne postowanie tutaj, ale nie krępuj się jakby co.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj i bez zbędnego przeciągania, jestem bardzo zawiedziony tym dodatkiem.

 

Story kompletnie nie ma sensu, wprowadzenie jest całkiem z dupy, to o czym miało opowiadać chyba się gdzieś zapodziało w trakcie tworzenia, bo nie odpowiada na ani jedno pytanie, a jedynie dobra rzecz to

Spoiler

pojawienie się Mayi, ale to w jakim celu została wykorzystana to jeszcze bardziej pokazuje, że

Spoiler

jej śmierć w podstawce była całkowicie pozbawiona sensu.

 

A sama Vaulthalla jako nagroda jest mocno niesatysfakcjonująca.

Dodatek jest strasznie krótki, chyba nawet krótszy niż Bounty of Blood, które kończyło się odczuwalnie szybciej niż pierwsze dwa. Dodatkowo misje poboczne są mocno beznadziejne i lepiej by wyszło gdyby ich nie było. Jedynie dwie są w miarę ok i można je nazwać pobocznymi, ale dla mnie ogólnie bez rewelacji. Walki z bossami są ogólnie spoko, ale jest też zmarnowany potencjał.

Mapy są spoko i tylko tyle, ale cieszy powrót starych przeciwników z BL2. Na szczęście ścieżka dźwiękowa wróciła na właściwe tory po tym co było w BoB, gdzie brzdękanie sprawiało, że człowiek chciał skakać w przepaść na myśl o kolejnym przejściu mapy. Będzie co słuchać w wolnych chwilach.

W kwestii lootu za dużo się nie wypowiem na razie, bo grałem Brawl Amarą, więc nie mogłem należycie wykorzystać nowych pukawek, ale wygląda, że tym razem nie ma takiego powercreepu jak wcześniej. Nowa klasa dla Amary jest świetna i dobrze mieć alternatywę dla Breakera (niech tylko coś zrobią z tym RNG przy farmieniu COMów). Ta od FL4Ka też jest dobra z tego co słyszałem, ale dodanie kolejnej klasy pod miśka u Moze było raczej błędem. Ta dla Zane'a byłaby ok, gdyby działała inaczej.

 

Jeżeli miałbym oceniać fabularne dodatki do BL3, to zdecydowanie Jackpot jest najlepszy. Resztę jest mi ciężko ustawić w kolejce, bo każdy ma coś skopanego.

Może miałem zbyt duże oczekiwania do tego dlc, ale do Claptastic Voyage to sporo brakuje.

 

Mam nadzieję, że chociaż dzisiaj GBX zapowie coś dobrego, bo gra potrzebuje sporo zmian, jeżeli ludzie mają w nią regularnie grać.

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dobra w końcu oficjalnie:

  • Nowy dodatek jeszcze w tym roku, z nowymi trybami gry, misjami i nowe drzewka dla postaci, te co już wyciekły kiedyś tam, Loader Bot dla FL4Ka itd.
  • Darmowy upgrade gry do wersji na PS5 oraz XSX/XSS (jeszcze w tym roku). Splitscreen dla czterech graczy (tylko nextgeny) oraz poprawiony split na aktualnych konsolach. Na PS5 i XSX 4K/60, na XSS mniej, zapewne 1440/60.
  • Pełny crossplay pomiędzy wszystkimi platformami w 2021

Więcej szczegółowego info na następnym BL Show, które ma być w październiku. Wtedy też pewnie powróci Bloody Harvest w nowej wersji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem DLC z kasynem i w sumie poza końcówką było dość średnie. Nie wiedziałem, że wprowadzają kolejny lvl cap, niepotrzebnie ;/ ostatnio stwierdziłem, że tych giwer wypada za dużo i nie ma sensu zbierać ani nawet sprawdzać większości zanim wbije sie ostatni lvl, bo to po prostu zabiera za dużo czasu i odciąga uwagę od samego grania. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Faulty Star(tarcza) + Bloodletter(COM) + Rushin Offensive(skill w zielonym drzewku) + Boundary Issues(modyfikator Mayhem). Tarcza tworzy novy na przeciwnikach przy obrażeniach, a combo Bloodletter+RO jednocześnie leczy tarczę. Wystarczy biegać i wszystko ginie. Najlepiej połączyć to z URadem na dowolnej broni, który boostuje każdy damage.

Ja się tym bawiłem korzystając w całości tylko z zielonego i czerwonego drzewka na mojej 1HP Moze, ale np. po dodaniu kilku skilli z niebieskiego jak FinSD czy TCP to już w ogóle nie będzie co zbierać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze wiedzieć, po wpakowaniu dodatkowych pięciu skillpointów moja Amara to też teraz prawdziwa kosiara choć pasywnie sie nie leczy zbyt szybko - nadal musi strzelać aby to robić skutecznie. Pozostało jedynie wyfarmić nową tarczę i jakiegoś flippera z dobrymi prefiksami.

 

Przy okazji nowego dlc wrzucam fajnego arta, którego ktoś niedawno popełnił:

 

FB-IMG-1600892791827.jpg

Edytowane przez SebaSan1981
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze zmiany https://borderlands.com/en-US/news/2020-10-08-borderlands-3-hotfixes-oct-8/

Liczyłem na usprawniony Bloody Harvest, ale wychodzi na to, że będzie po prostu ta sama wersja co rok temu. Event potrwa 4 tygodnie do 5 listopada. Patch do nowych konsol zapewne tydzień później.

Dostaliśmy też kilka buffów i trochę zmian dla Zane'a (skille i COMy).

 

Plus kod na głowy jak ktoś sie nie załapał rok temu

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze zmiany zawierają trochę buffów, jak będę miał % wartości to edytuje posta 

Cytat

Garcia: 100%
Companion: 166%
Redline: 200%
Flood: 66%
Polybius: 135%
Skullmasher: 50%
Infinity: 71%
Horizon: 66%
Destructo Spinner: 100%
Craps: 120%
Fastball: 59%
Hex: 147%
Nagata: 100%
Widowmaker: 154%
Hunter Seeker: 215%
Lightspeed: 8.3%

 

https://borderlands.com/en-US/news/2020-10-15-borderlands-3-hotfixes-oct-15/

 

Oficjalnie zapowiedzieli Season Pass 2, który będzie zawierał w sobie dwa dodatki Designer's Cut i Director's Cut :dynia: Pierwszy będzie zawierał to co już częściowo wiemy czyli tryb Arms Race i czwarte drzewka dla postaci. Dodatek będzie dostępny od 10 listopada. Drugi czyli Director's Cut jest planowany na Wiosne 2021 i na razie poza nazwą nic nie wiadomo. Cenowo też nic na razie nie ma.

https://borderlands.com/en-US/news/2020-10-15-borderlands-3-season-pass-2-announcement/

W przyszłym tygodniu będą pokazane nowe drzewka, a tryb Arms Race 29/10 na BL Show.

Odnośnik do komentarza

Nie w wprost, bo nikt czegoś takiego ci nie powie. Season Pass oznacza tyle, że w tym i tym czasie będzie wydane to i to i do tego wszystkiego masz dostęp od razu. Po tej dacie mogą se robić co chcą.

Identycznie było przecież z BL2, gdzie po passie były dodane Headhunter Packi.

Gry usługi z reguły są wspierane rocznymi passami, do nich zalicza się BL3 i nie zdziwiłbym się jakby po tym SP2 kiedyś tam dodali jeszcze coś płatnego (jak będzie zainteresowanie oczywiście).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.