Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Część zmian, które wlecą razem z dodatkiem w czwartek.

 

Find Yourself a New Ace in the Hole! Level Cap Is Being Raised to 60.

The level cap for all Borderlands 3 players, regardless of game edition, is being raised from 57 to 60. With these new levels come 3 new skill points to further progress your Vault Hunters build. Spend yours wisely!

Break the Knot and Break the Mould. Guardian Rank Is Being Improved!

Three new Guardian Rank Talents are being added, one stationed in each Guardian Rank tree, all unlockable with your Guardian Tokens. The three talents being added are as follows:

• Groundbreaker: Melee/Slam triggers an aftershock dealing 25% of all non-melee damage dealt in the last 5 seconds!

• Lead or Alive: All weapons reloaded when you enter FFYL!

• Dead Man Walking: Not moving in FFYL drains the meter 50% slower!

Reminder: What does Mayhem Fine-Tuning Phase 2 Contain?

• Chests, vending machines, mail rewards and quest rewards will scale with Mayhem Levels.

• Grenade mods will drop as pieces of Mayhem Gear like weapons.

• Non-weapon damage types will be scaled to Mayhem including Action Skill damage (IB, Pets, etc.), Melee/Slam/Slide damage and Vehicle damage.

• Action skill damage added as a bonus to class mods.

• Further anointment balancing looking at all anointments.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale.. idąc śladem Tlou2 także i Borderlands3 zechciało mieć swojego Arnolda:

 

PS-Messages-20200626-142717.jpg

 

Juno to npc z nowego dlc, postać o płci nieokreślonej, umięśniona jak zawodniczki z NRD, z zanikiem cycków i gadająca babskim głosem. W poprzednim dlc mieliśmy ratowanie ślubu dwóch miłych panów kopiących glinę, teraz mamy literkę T ze skrótu LGBT. Nie wypowiadam się czy to źle czy dobrze, jestem dość tolerancyjny i przymykam oko na wiele rzeczy. Ale widać już w jakim kierunku zmierza również świat gier. Niech im tam będzie :)

 

Same zmiany w gameplayu ok ale glitch z odkrywaniem wszystkich lokacji nadal nie naprawiony. Szykuje się wyprawa przez wszystkie 223 lokacje w grze aby się trofik odblokował :wio:

Odnośnik do komentarza

Glitch taki że odkrycie wszystkich lokacji nie nagrodzone jest trofikiem. Eksplorując świat B3 zauważyłem że zbugowana jest planeta Nekrotafeyo. Za każdym razem podczas eksploracji dostaję expa za odkrywanie poszczególnych lokacji mimo iż w poprzedniej sesji odkryłem je wszystkie.

Square wspominał że zyebali to w którymś z poprzednich patchy i nadal jest nie naprawione.

 

A sam dodatek? Ot taka mieszanina westernu z post-apo i steampunkiem. Jestem mniej więcej w 1/4tej, jest ok choć do hurra zachwytów daleko. Są nowi przeciwnicy, nowe pojazdy ale do walki wydają mi się słabe, nadal wolę biegać wszedzie z buta. Grzesiek z chłopakami napiszą pewnie więcej bo młócą od samego rana :D

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj grać w nowe DLC, na świeżo po przejściu głównego wątku gry. 

Szacun dla narratora, który podkłada głos. Byłem święcie przekonany, że to Matthew McConaughey, okazuje się, że to ktoś znacznie mniej znany:

https://www.behindthevoiceactors.com/video-games/Borderlands-3/Bounty-of-Blood-Narrator/

 

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...