Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj popykałem z 2 godzinka Fl4k i powiem Wam, że trochę chyba stylizacja świata się zmieniła i trochę trzeba do niej przywyknąć w porównaniu do B2 ale wygląda to całkiem fajnie. Jedna rzecz, która mi średnio pasuje to zmiana broni pod trójkątem przedtem można było tak i tak, a nie na krzyżaku, ale myślę, że to też kwestia przyzwyczajenia :) Zapowiada się super granko :)

Gamma burst ciekawie wygląda i zwierzak od samego początku pomocny.

 

Podają jeszcze shift codes gdzieś na fejsie?

 

Są niby te kody podane gdzieś, że stale działają ale z wszystkich wszedł mi jeden reszta nie chciała :(

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Coś mi początkowo w stylistyce tych nowych Borderlandsów nie pasowało, ale im dłużej gram tym lepiej się bawię i zaczyna mi grać wszystko. Odpaliłem właśnie Sanktuary-statek :) Poleciałem do kolesia co wcześniej sprzedawał ulepszenia za eridium, patrzę a on ma tylko spluwy, dopiero później się zorientowałem, że teraz Marcus sprzedaje za normalną kasę. W sumie spoko podpakowałem pojemność plecaka i zaczynam zabawę na kolejnej planecie po Pandorze :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W zasadzie każdy przedmiot dostał sporego buffa od premiery, a poziom trudności jest ten sam, więc ogrywając teraz Story jest łatwiej (na premierę też nie było trudno). Jak skończysz to odpal Mayhem i na nim rób poboczne misje i dodatki. TVHM jest jedynie przydatny jakbyś chciał powtórzyć Story.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Łapta kod na diamentowy klucz 5HCT3-JJT3J-FF5X9-6JJTB-TZ5CJ ważny do 3 stycznia. Nie trzeba mieć dodatków aby go użyć.

 

W dniu 14.12.2021 o 12:04, mario10 napisał:

czy jak teraz ogarnę misje dodatkowe to na TVHM one też będą dostępne?

TVHM ma całkiem osobny postęp w misjach (jedyne co przechodzi dalej to Crew Challenges), ale w BL3 jest całkowicie opcjonalny. Nie oferuje nic dodatkowego poza możliwością przejścia jeszcze raz fabuły.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dlatego trochę szkoda, że nie dali opcji podbicia poziomu trudności :(

 

Jednak lubię w grach pewne wyzwania, a tak na prawdę pierwsze przejście to taki samograj trochę i nie wiem czy będzie mi się chciało innymi postaciami robić przejście chyba, że jakiś speedrun tylko wątek główny, ale chyba na tym etapie oleję wszystkie misje poboczne jakie zostały i zrobię je w kolejnym przejściu na wyższym poziomie.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Lecą właśnie napisy końcowe w Borderlands 3. Bawiłem się bardzo dobrze. Jak ktoś lubi loot schootery i serię Borderlands to będzie zadowolony. Strzelania, lootu, zabawy jest na trochę godzin.
Fabuła wiadomo, że do historii Jacka ma daleko ale jakoś mi się podobała historia bliźniaków, ale wiadomo, że ona stanowi tylko tło dla rozwałki po całości.

Co jest spartaczone to poziom trudności pierwszego przejścia no jak się robi misje poboczne to jest samograj szkoda bo pierwsze przejście już może być wyzwaniem. Zginąłem może z 10 razy przez całą rozgrywkę z czego 3-4 spadłem w przepaść. Jeden zgon na ostatnim bossie to też dobry wynik.
Od pewnego momentu w ogóle nie robiłem misji pobocznych tylko ciągiem do końca kampanii żeby już sobie nie podbijać poziomu bohatera.

Tak czy inaczej gra świetna za jakiś czas machnę drugie przejście :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...