Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ok, później to zauważyłem, nie kumam tylko dlaczego ja powinienem na to patrzeć, jest switch,  ma świetną funkcję grania nawet w saunie, nie wymagam by każda gra wykorzystywała dotyk, albo machanie, ale poważnie, wydawało mi  się że to jest tak oczywiste że nie musze drążyć menu ani oglądac youtube. Implementacja takiego sterowania to pewnie chwila dla twórcy.

Odnośnik do komentarza

Z lokalnym Coopem trzeba dokładnie sprawdzać. Mało gierek ma local coopa na wszystkich platformach. Przeważnie Coop po sieci. Czasem jest też Odwrotnieh, chcesz zagrać z znajomym po sieci a tu tylko kanapowy Coop... To nie czasy Pegasusa, że każda gra jest na kilka padów I w menu masz wybór 1 player / 2 players zanim jeszcze klikniesz new game. Takie rzeczy się sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kriss_Hietala napisał:

Z lokalnym Coopem trzeba dokładnie sprawdzać. Mało gierek ma local coopa na wszystkich platformach. Przeważnie Coop po sieci. Czasem jest też Odwrotnieh, chcesz zagrać z znajomym po sieci a tu tylko kanapowy Coop... To nie czasy Pegasusa, że każda gra jest na kilka padów I w menu masz wybór 1 player / 2 players zanim jeszcze klikniesz new game. Takie rzeczy się sprawdza. 

Było hasło couch-game, teraz już wiem że to nie wystarczy.

 

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam nazwy ale skoro musze wyjaśniac jak dziala google to proszę:

Nie wiem czy masz switcha ale jeżeli pytasz to pewnie masz, po wpisaniu monopoly wyskakują dwie pozycje  i łatwo się pokapowac  o którą chodzi bo jedna kosztuje ponad 150 zł, druga wspomniane 27.

 

W menu  n shopu pokazane były 3 ikonki,  w tym jedna z tabletem z odłączonymi joyconami, dla mnie sprawa była z lekka oczywista. A jednak.

Odnośnik do komentarza

Rento Fortune Monolit

 

z opisu wynika:

 

You can play the game in 3 modes:

ONLINE (vs real people live) and vs your friends

SOLO (versus AI robots)

Pass 'N Play (Pass the same device to others)

 

czyli wg mnie nie ma grania na dwa joycony ale mozna dalej grac kanapowo, po prostu kazdy przekazuje sobie kontroler lub konsole co ture

Odnośnik do komentarza

Taka prosta (typowa do multi) gra powinna mieć opcję dwóch joyconów, więc to zrozumiałe, że ktoś mógł kupić ją intuicyjnie (z myślą o takiej opcji) bez patrzenia do opisu. A wymienianie się padem to nie to samo, gdy każdy ma swojego joycona, komfort grania jest dużo gorszy.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Ficuś napisał:

napisales tak jakbys nie mogl zagrac z zona w ta gierke na kapanie, a mozna - no ale widocznie ciebie to przeroslo

O frustrat ficus gryzie po piętach, tak, przerasta mnie wymienianie się padem, dlatego odpaliłem playstation i  grałem dwoma jak człowiek.

 

Zdrowy wariat ma rację, po prostu szkoda ze nie można liczyc nawet na nintendo na defaultowe sterowanie pod konsolkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...