Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ja będę stał w obronie, ponieważ od wczorajszej nocy (grałem do 03:00 w nocy) wszystko ostatecznie powróciło do normy. Lobby w postaci sztabu jest pełne graczy, matchmaking jest błyskawiczny. Jest tak jak powinno wyglądać. 

 

Wczoraj było źle, przyznaję, ale dziś w mojej ocenie jest optymalnie. Oby tak dalej. 

 

Jeżeli już mam szukać błędów to gra dziś padła około 11:00 rano, ale to imo dlatego, że był restet nowych zleceń i każdy chciał wejść. Za 2-3 dni gra będzie śmigać idealnie.

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mieszane uczucia co kampanii. Widowiskowa jest na pewno. Osobiście oczekiwałem większej dozy okrucieństwa, mamy amerykański ogląd wojny światowej, heroiczność, poświęcenie, przyjaźń. Nie wiem, nie byłem na wojnie, może tak było. Ode mnie złota malina dla fabuły ale grało się przyjemnie, czołgi, samoloty, jeepy, sniping, dużo strzelania, skryptów, call of duty

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy mnie się wydaje czy w tej grze jest kilka map z poprzednich codów. Widziałem co najmniej 3 mapy zremakowane, np Chinatown z MW1, inna mapa z Blach Ops 2, nazwy nie pamiętam, taka luksusowa posiadlosc. 3 mapa z bunkrami chyba z Advanced Warefare.

Aż tak leniwi bylivprzy tej części?

 

UPDATE.

No nie wierzę 4 mapa chyba z MW3 ale nie jestem pewien. Takie zburzone budynki z przecinającymi się ulicami.

 

Tragedia dziwię się że nikt o tym nie pisze. Czy wszystkie mapy w tej grze są remakami ?

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Ogladalem streamy i mam dokladnie ta sama mysl,przeciiez ja w to gralem raz na black ops 2 ,pozniej MW3,

straszny jet ten cod,ta czesc chyba ma najmniej map w historii i z t tego co ogladam i czytam posiada mnostwo problemow.

Podobno w plikach gry odkryli juz nowe bronie,a tworcy mowili,ze cosmetic only ,oczywiscie skonczy sie jak zawsze ,bronie w super paczkach,

ja (pipi)e co oni zrobili z ta seria....

Odnośnik do komentarza

Ja gram w call of duty od Modern Warfare 3 i nie zauważyłem żadnych remake'ów w mapach. A to że dodatkowe karabiny będą w supply drops to jasne, developerzy powiedzieli, że dodatki kosmetyczne będą w okienku premiery a co potem nie wiadomo. I tak nie jest źle (pomijając problemy z odnajdywaniem gier co na bank zostanie załatane), zrzuty można zdobywać wykonując rozkazy, kamuflaże, nalepki i inne kolory dla karabinów można kupić płacąc walutą z gry, nie przesadzajmy. Jeśli mowa o prawdziwych minusach to shoot first and die często, nie mam jeszcze też żadnej opinii o matchmakingu, a to ważne

A no i j#%*ć quickscoping, przegięli tutaj

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza

Warto dodać gdyby ktoś się zastanawiał przed zakupem - język da się zamienić na oryginalny w multi jak i w singlu, mamy wtedy wersje kinową z napisami. Nie trzeba zmieniać języka konsoli. Dla kogo dystrybutor robi dubbing???

Dla mnie  :P Serio, jak już wspomniałem mam dość tego "Lets du dys".

Odnośnik do komentarza

Jak już się uda zagrać to jest bardzo fajnie. Niestety jest sporo do poprawy. Nie wiem bo od ostatniego posta nie włączałem gry przez to ciągłe wyrzucanie z lobby, co mecz nowi ludzie bo po skończonym mimo, że jest 12 graczy to nowa gra się nie ładuje. Puste headquaters, zglitchowane rozkazy, jutro zobaczę czy coś się zmieniło w tej materii, póki co SHG skutecznie mnie zniechęcili z kontynuowania rozgrywki. Symulator pustych koszar z strzelnicą to nie dla mnie (nie raz nie dwa czekałem ponad 15 minut aż ktokolwiek pojawi się w lobby)

Odnośnik do komentarza

Jak już się uda zagrać to jest bardzo fajnie. Niestety jest sporo do poprawy. Nie wiem bo od ostatniego posta nie włączałem gry przez to ciągłe wyrzucanie z lobby, co mecz nowi ludzie bo po skończonym mimo, że jest 12 graczy to nowa gra się nie ładuje. Puste headquaters, zglitchowane rozkazy, jutro zobaczę czy coś się zmieniło w tej materii, póki co SHG skutecznie mnie zniechęcili z kontynuowania rozgrywki. Symulator pustych koszar z strzelnicą to nie dla mnie (nie raz nie dwa czekałem ponad 15 minut aż ktokolwiek pojawi się w lobby)

 

Wczoraj dotarł mój egzemplarz gry na Xbox One i żaden z opisanych przez Ciebie problemów nie miał u mnie miejsca... Śmiga wszystko elegancko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...