Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie się strzela. Pukawki mają drewniane udźwiękowienie trochę, pepesza numero uno, Garand też świetny. BAR chyba przegięty bo jak na kogoś z tym trafiłem to zaorane z automatu. Brak biegania po ścianach był jednak jednym z większych plusów tej drugiej wojny światowej i chwała deweloperowi, że tak wiernie trzymał się faktów historycznych xD Mapy biedne graficznie choć z fajnym klimatem, szczególnie taka francuska wioska i bunkier ze zrujnowanym Berlinem w tle. Ogólnie przyjemnie się gra ale to jednak nowa skórka na starym produkcie. Animacje czasem przekomiczne, sprite'owe wybuchy i ogień na obiektach. Nie gram dla grafiki, to aż tak mi nie przeszkadza, ale jak na grę z 2017... pisze o multi, może w singlu są wodotryski. Strasznie długo trwało wczoraj wyszukiwanie meczu, ten sztab na przeczekanie się nadaje idealnie. No należy wspomnieć o typowych dla coda "akcjach" z połączeniem i hitmarkerami, ale to tak jakby ktoś kupował teraz świeżo polakierowanego malucha z 89'go i liczył, że mu nie będzie rzęził.

Odnośnik do komentarza

 

Działa tryb hardcore w TDM?

Ponawiam. Do tych, co grają.

 

Joł, działa, tryby HC to: TDM , DM , Sercz i Dominacja w serczu świetny zabieg niepograsz z ekipą będąc jednocześnie na imprezie.

Sama rozgrywka OK mapy jak dla mnie minimalnie za małe i jakoś ich niewiele raczej szybko się znudzą.

Menu mało intuicyjne,przekombinowane, nawet nie wiadomo jak ktoś dołączy do zespołu trzeba się naklikać żeby coś sprawdzić, czasami odnosze wrażenie jakby jacyś amatorzy tworzyli grę i to po raz pierwszy. Czekam na jakąś łatę ponieważ granie w pełnym składzie to mordęga,po meczu trzeba czekać chyba ze dwie minuty żeby coś się zadziało, jak już się załaduje do lobby to zazwyczaj odpala kolejną mapę, skupiają się na jakiś pierdach typu: skrzynki, koszary, kolorowe ruchome emblematy itd.itd a później wszystko jakieś  zamulone ślamazarne.

Nie wiem po (pipi)a  beta była skoro podstawowe fukcje gry kuleją.

Odnośnik do komentarza

 

Działa tryb hardcore w TDM?

Ponawiam. Do tych, co grają.

 

Działa na Ps4. 

 

Tryb Zombie -   Petarda 

Multiplayer    -  Petartda

Single player -  nie odpalałem :) 

 

 

Grafika wypas przynajmniej na TV 4K. Trochę moim zdaniem matchmaking kuleje bo trzeba długo czekać. Może to poprawi się bo ogrywałem gierkę wczoraj w nocy. Dzisiaj napewno będę mordował :) 

Odnośnik do komentarza

Poważne problemy są z wyszukiwaniem gier. Póki co traciłem niepotrzebnie nerwy na tdm, nigdy więcej, kamperzy, quickscoping, dziadostwo. Dominacja to jest tryb, udało mi się znaleźć kilka gier, obie drużyny walczyły o zwycięstwo aż miło, świetnie rozmieszczone punkty na tej mapie na statku i na tej brązowej z budką po środku, miód. Póki co ar + smg jako secondary pięknie się sprawdza, chce się grać, szkoda że praktycznie po każdym meczu trzeba wyjść z lobby bo nie znajduje następnego chociaż ludzi pełno. No i cały dzień dzisiaj nie ma nikogo prócz mnie w koszarach czy jak to się nazywa.

Odnośnik do komentarza

Widać, że coś robią non stop. Jak w południe pisałem, że nie mogę wejść nawet do multi, tak teraz wszystko śmiga idealnie. Problem jest teraz z sztabem - biegam sam po tej mapie. Ponadto mam podobny problem co poprzednicy - po każdym meczu trzeba wyjść i od nowa szukać. 

 

Polecam wam tryb Wojny/War - leci w nim baaardzo dużo expa.

Odnośnik do komentarza

Czy mnie się wydaje czy w tej grze jest kilka map z poprzednich codów. Widziałem co najmniej 3 mapy zremakowane, np Chinatown z MW1, inna mapa z Blach Ops 2, nazwy nie pamiętam, taka luksusowa posiadlosc. 3 mapa z bunkrami chyba z Advanced Warefare.

Aż tak leniwi bylivprzy tej części?

 

UPDATE.

No nie wierzę 4 mapa chyba z MW3 ale nie jestem pewien. Takie zburzone budynki z przecinającymi się ulicami.

 

Tragedia dziwię się że nikt o tym nie pisze. Czy wszystkie mapy w tej grze są remakami ?

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...