Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Jest o wiele lepiej niż w poprzedniej części. Takie zmiany, jak wprowadzenie 4 różnych klas gdzie każda ma inne zdolności lub zastosowanie nowego systemu battlepoints są bardzo, bardzo dobre. Dłuższą opinie napisze, jak pogram więcej w grę :D

W kwestii strzelawczej też zaszły jakieś zmiany?Ile jest snajperek do wyboru i obrzynów?

Odnośnik do komentarza

Strzelanie mi się bardzo podoba, występuje odrzut i ogólnie czuć power pukawek. W becie na ten moment każda klasa ma dostęp do 2 broni głównych + mody do nich. Prawdopodobnie w pełnej wersji będzie tego sporo więcej no i trzeba też pamiętać, że season pass jest za darmo dla każdego więc sporo nowego contentu dojdzie po premierze.

Odnośnik do komentarza

Strzelanie to teraz inna bajka, jest lepiej z większym powerem. Graficznie kozak, chociaż mam wrażenie, że w BF1 obraz jest bardziej ostry.

Mistrzostwem jest info o celach z które wyskakuje na pół ekranu, najlepiej w momencie kiedy masz 3 przeciwnikowi przed sobą xD

Pogram w betę na PS4, zagram 10h triala, dzięki EA Access i chyba wrócę do BF1.

Battlefront 2 jest na prawdę fajny, kocham SW, ale nie kupię go na premierę.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Czyli widzę, że jest lepiej niż w jedynce sądząc po Waszych opiniach. Podział na klasy z różnymi zdolnościami czy zbieranie punktów bardzo ciekawe opcje i co najważniejsze gunplay na lepsze. No jutro się obczai jak będzie otwarta beta.

A na co czekasz? Kod jest do lykniecia w 3 minuty :P

Statkami polatam dopiero wieczorem, Ludzie bardzo chwalą ten element.

Odnośnik do komentarza

No właśnie z minusów to gameplay jest wolniejszy niż w jedynce, nie czuje jakoś tego klimatu Starwarsów. Sama oprawa graficzna wcale jakoś nie zachwyca, poprostu wyglada dobrze nic poza tym. Battlefield 1 wyglada lepiej, gram na PS4 Pro, zwróćcie uwage na doczytywanie otoczenia, roślinność i cienie pojawią się ze 3 metry przed nami. W pełnej mam nadzieje to poprawią, nie zachwyca ogólnie ta beta.

 

Mnie póki co bardziej odrzucili od zakupu niż zachęcili.

No i nie da się zagrać z kimś z party razem w becie, no chyba że trzeba jakoś kombinować o czym nie wiem.

Ale brak standardowej opcji join lub invite, a dołaczanie do utowrzonej gry przez party nie działa

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Fanek działa party w becie i jest niesamowicie proste. Jak jesteś w głównym menu to w lewym górnym rogu masz taką ikonkę, musisz ją kliknąć i pokazuje Ci jacy gracze są z Tobą w party + graczy których możesz zaprosić, wystarczy na nich najechac i kliknąć X/A.

 

Co do tempa gry to nie wiem, jak dla mnie jest super, wolę trochę spokojniejsze multi. No ale zapomniałem, że na tym forum zawsze znajdą się ludzie, którzy będą na coś narzekać :p

 

Jeszcze mówienie, że w tej grze nie czuć klimatu Star Wars to w ogóle beka xd

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

No bo szybsze tempo rozgrywki by tu o wiele bardziej pasowało, też mi sie wydaje że w jedynce było pod tym względem lepiej. Na strike jeszcze ujdzie ze względu na małą mape ale na tym większym trybie to widać. I czemu dali te fikołki zamiast wślizgu jak w bf1 to nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza

Generalnie myślę, że kwestia pop-upu to jest problem bety, przecież w trybie Strike jak kończy się mecz i mapa pokazana jest od góry to gubią się i wracają assety, tak więc nie panikowałbym jeszcze :)

 

Poza tym wizualnie modele są bardzo dobre, oświetlenie jedno z najlepszych jak nie najlepsze jakie można zobaczyć na konsolach, teselacja itd. - pierwsza klasa. Problem jest faktycznie jakość obrazu, ale to jeszcze można uratować do premiery. Mam wrażenie, że nie zastosowano tutaj również wielu filtrów w post-produkcji, których użyto w BF1 i tam obraz wydaje się taki hmmm....ładniejszy. 

 

Wiadomo jednakże - pełnia możliwości tak zostanie przedstawiona w singlu, przynajmniej jeśli chodzi o oprawę.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Fanek działa party w becie i jest niesamowicie proste. Jak jesteś w głównym menu to w lewym górnym rogu masz taką ikonkę, musisz ją kliknąć i pokazuje Ci jacy gracze są z Tobą w party + graczy których możesz zaprosić, wystarczy na nich najechac i kliknąć X/A.

 

Co do tempa gry to nie wiem, jak dla mnie jest super, wolę trochę spokojniejsze multi. No ale zapomniałem, że na tym forum zawsze znajdą się ludzie, którzy będą na coś narzekać :P

 

Jeszcze mówienie, że w tej grze nie czuć klimatu Star Wars to w ogóle beka xd

 

No beka wnusiu. Dla mnie gra jest drętwa, nic nie wnosi, a jedyne na czym chce zbić popularność to otoczka star wars i premiera zaraz przy okazji kolejnej części sagi. Może dla takiego "Janusha" gra i robi robotę, ale mogę napisać to samo co ty "że na tym forum zawsze znajdą się ludzie, którzy nie wymagają za wiele od gierek. 

 

Poza tym te mapy co są w becie, to też szału nie robią (chociaż ta sama sytuacja była w BF1), a zwłaszcza ta od tego trybu z eskortowaniem tego czegoś na Naboo. Linia prosta z ładnymi widoczkami + 2 boczne korytarze w pałacu, no po prostu rewelacja. 

 

Dla mnie po ograniu bety, SWBF II idzie z CoDem WW2 łeb w łeb jeśli chodzi o nagrodę kasztana multi jesienni 2017.

Odnośnik do komentarza

Fanek gram na ps4. Wczoraj wieczorem był jakiś błąd i też nie mogłem się połączyć z kumplem, ale jak grałem rano to wszystko śmigało.

 

Metoda, kocham jak ktoś tak coś hejtuje i używa ogolników zamiast wymienić konkretne wady. Naprawdę uważasz, że względem Battlefront 1 dwójka nic nie wnosi? :p Dla mnie sam system battle points sprawia, że gra się o wiele lepiej, a zmian jest przecież więcej. Co do map to pod względem tego, jak wyglądają są super, a że mapka Naboo ma prostą konstrukcję nie przeszkadza mi szczególnie. W pełnej wersji będzie więcej map i znajdą się też te bardziej skomplikowane.

 

Ogólnie rzecz biorąc gra na pewno jest lepsza od pierwszej części :)

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...