Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem więcej w walki powietrzne i jest miód. Co prawda mogłoby być trochę szybciej, bo zwrotność pozostawia trochę do życzenia, ale idzie się przyzwyczaić. Grafika, dźwięk i muzyka robią swoje, można się poczuć jak w filmie. Mimo wszystko i tak poczekam aż będzie po 50 zł za rok z hakiem ;) #fuckEA

Odnośnik do komentarza

Jeszcze w kwestii grafiki. W jedynce była ona prostsza, ale ostrzejsza, akuratniejsza, a kolory bardziej nasycone. W BFII panuje typowa battlefieldowa szarzyzna, zaś w samej rozgrywce twórcy naćkali za dużo różnorakich efektów jak wzbijające się do lotu ptactwo czy wirujące liście i pył. Wszystko to powoduje, że nawet prosiak się ksztusi. Współczuję tym co grają na Biedaku lub Łoniaku. Wrażenie robią tylko sale i korytarze w pałacu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko to powoduje, że nawet prosiak się ksztusi. Współczuję tym co grają na Biedaku lub Łoniaku.

 

Jakieś bullshoty, grałem 6-7h w multi i nic się nie krztusiło na pro, co już nie wspomnę o wrzucaniu suszary, bo nic takiego żadnego miejsca nie miało. Co jak co ale Dice nic zarzucić nie można, bo są mistrzami w optymalizowaniu gier.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jeszcze w kwestii grafiki. W jedynce była ona prostsza, ale ostrzejsza, akuratniejsza, a kolory bardziej nasycone. W BFII panuje typowa battlefieldowa szarzyzna, zaś w samej rozgrywce twórcy naćkali za dużo różnorakich efektów jak wzbijające się do lotu ptactwo czy wirujące liście i pył. Wszystko to powoduje, że nawet prosiak się ksztusi. Współczuję tym co grają na Biedaku lub Łoniaku. Wrażenie robią tylko sale i korytarze w pałacu.

Czy jesteś jedną z tych osób co widzą różnice między 120 a 110 FPS?

 

Ani razu nic mi się na PS4 nie zakrztusuło. Może trzymasz kąsolę w szufladzie?

Odnośnik do komentarza

U mnie tak samo wszystko śmiga bez żadnych problemów, a gram na zwykłym ps4.

 

Denerwuje mnie jednak fakt, że niezależnie od naszego wyniku dostajemy tyle samo kredytów. Co to w ogóle ma być. Nagroda powinna być odpowiednio większą w zależności od tego, jak sobie poradzilismy na polu bitwy. Też niesamowity jest dla mnie fakt, że podstawowe wersje broni można odblokować TYLKO I WYŁĄCZNIE otwierając skrzynie. Ja rozumiem, że EA chce hajs, ale mogli pójść na kompromis i podstawowe wersję broni dawać ludziom w zamian za wyższy level, a wszystkie mody, pozy, karty itd już w pakach no ale niestety ;/

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie jednak fakt, że niezależnie od naszego wyniku dostajemy tyle samo kredytów. Co to w ogóle ma być. Nagroda powinna być odpowiednio większą w zależności od tego, jak sobie poradzilismy na polu bitwy. Też niesamowity jest dla mnie fakt, że podstawowe wersje broni można odblokować TYLKO I WYŁĄCZNIE otwierając skrzynie. Ja rozumiem, że EA chce hajs, ale mogli pójść na kompromis i podstawowe wersję broni dawać ludziom w zamian za wyższy level, a wszystkie mody, pozy, karty itd już w pakach no ale niestety ;/

 

To tak jak w jedynce było z tymi kredytami, im więcej pkt miałeś tym więcej kredytów dostawałeś, a tutaj zupełnie na odwrót jest. Może w finalnej wersji będzie już normalny ten przelicznik, bo tutaj zbieranie kredytów pójdzie na więcej wydawanie loot crate. Chyba, że cwaniaczki EA dadzą jakieś boostery na większy zysk kredytów, co już będzie totalna degrengolada. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nie wprowadzam w błąd. Jedynka miała 60 fps mur-beton i to się czuło. Tu frejmrejt zjeżdża dość często. Freezów nie ma, tego nie powiedziałem.

 

W kwestii broni. Jest gdzieś pełna lista strzykawek? Baaaaaardzo brakuje mi w becie blastera CA-87 oraz genialnego T-21B  :mellow:

Odnośnik do komentarza

Nie wprowadzam w błąd. Jedynka miała 60 fps mur-beton i to się czuło. Tu frejmrejt zjeżdża dość często. Freezów nie ma, tego nie powiedziałem.

 

W kwestii broni. Jest gdzieś pełna lista strzykawek? Baaaaaardzo brakuje mi w becie blastera CA-87 oraz genialnego T-21B  :mellow:

Ale wiesz, że w wersji beta pierwszego Battlefronta było tak samo. kulejący FPS, popup i wszystkie inne bolączki. Nie porównuj bety do pełnej wersji jeżeli chodzi o DICE bo przy pełniaku idę o zakład, że większości tych bolączek nie będzie :lapka:

 

Co do moich wrażeń, to mam tak samo jak większość w tym temacie, ogra sie po nowym roku jak będzie śmigać po 100zł na pchlim :ragus:

Odnośnik do komentarza

 

Wszystko to powoduje, że nawet prosiak się ksztusi. Współczuję tym co grają na Biedaku lub Łoniaku.

 

Jakieś bullshoty, grałem 6-7h w multi i nic się nie krztusiło na pro, co już nie wspomnę o wrzucaniu suszary, bo nic takiego żadnego miejsca nie miało. Co jak co ale Dice nic zarzucić nie można, bo są mistrzami w optymalizowaniu gier.

 

 

Faka na mocarzu? 

Odnośnik do komentarza

z ppe

 

 

Wg kalkulacji AngryJoe odblokowanie wszystkich giwer w Star Wars: Battlefront II mogłoby zająć ponad 3000 godzin bez korzystania z mikrotransakcji. Możliwe jednak, że DICE jeszcze zmieni obecny system pozyskiwania loot boxów.

 

te całe skrzynki to jeden wielki rak ogólnie rzecz biorąc, jak nie nowa forza to teraz battlefront, w sumie czego innego się spodziewać po ea jak zawsze byli pazerni na kasę, na szczęście akurat bronie i perki które mam mi wystarczają do gry ale sobie nie wyobrażam dokupywać czegoś jeszcze jak zapłaciłem za grę ponad 200zł XDDDD oby zgnili w pielkle śmiecie i im się odbiły dużą czkawką te pomysły

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Tylko, że EA działa jak każda duża korporacja. Ja absolutnie nie pochwalam praktyk, ale widzę pewien problem a są nim gracze. Przecież te wszystkie pierdoły, to jest powiedzmy sobie szczerze wina konsumentów. Każda firma robi produkty, które wycofuje gdy nie siądą, a jak widać takie wymysły jak skrzynki siadły i to nawet w grach za które się z góry płaci i co gorsze, siadło tak mocno ze można pozwolić sobie na jeszcze więcej w temacie. Oczywiście warum się podniesie, będzie jakaś grupa ludzi którym to się nie spodoba, ale jeśli w ogólnym rozrachunku marketingowo-finansowy ktoś twierdzi, że te skrzynki są jednak ok to będzie tylko gorzej.

 

Muszą zmienić się gracze, przestać łykać wszystko jak leci i wtedy zmienią się korporacje, bo co by o nich nie mówić - rzadko idą pod prąd.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przyszedł bluberek chluberek i szuka zaczepki, z grzeczności powiem - wypiedalaj do CW i nie rób offtopa.

 

Co do mikrotransakcji, jestem ciekawy jak to będzie wszystko wyglądało ale nie ma opcji, że w dużej mierze to może być p2w. Zrozumiałbym gdyby ta gra była w formie f2p i miała mikro, a tak płacisz za grę i jeszcze oni takie pierdoły chcą z mikro dawać.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...