Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze lepsza jest odpowiedź deva xD

 

o6u0ia9ptnxz.jpg

 

 

No takie czasy Panie, co poradzisz :pizza:

Najbardziej zminusowany komentarz w historii całego reddita i to o ponad 100 tysięcy głosów :dynia:

Imo najgorsze co zrobili to podobno wyrównane zarobki po rundach, bez znaczenia czy jesteś na topie tabeli z wykręconym kdr czy na samym dole kredytów wpada tyle samo. Mimo wszystko w betę grało mi się na tyle dobrze że grę chyba kupie do multi, no i to jednak star warsy a o grach pokroju kotora, jedi knight, xwing vs tie czy tam rogue squadrony to można raczej na dobre zapomnieć.

To jest nawet gorsze - jeżeli jesteś dobry i szybciej skończysz mecz to dostaniesz mniej kredytów niż za dłuższą rozgrywkę i to o wiele mniej.

Odnośnik do komentarza

Mi wpadnie uzywka na sklep, co pewnie nastąpi szybko, to ogram singla, pogram chwile w multi i tyle. Mam gdzieś tych ich bohaterów, wystrzelam parę godzin dla frajdy i tyle.

 

Niestety, jak już kiedyś pisałem. To jest biznes, jest armia ludzi, którzy z jakiegoś powodu mają potrzebę płacić za rzeczy w grze, mimo iż grę kupili. Dlatego też, EA robi to co zrobiłby każdy - zarabia na tym kasę, a to że jest małą grupa ludzi którzy maja im to za złe?

 

comment_kc3O3OcovBVvf4dViX3pPTXcK2HfVKOF

Odnośnik do komentarza

Z tymi unlockami bohaterów to już Ubi zrobiło podobny patent w R6: Siege. Niby można odblokowywać nowe postaci bez sięgania do portfela, ale co się trzeba nagrać to trzeba. Choć i tak tam rzecz zajmuje zdecydowanie mniej niż dziesiątki godzin dla jednej.

Odnośnik do komentarza

Z tymi unlockami bohaterów to już Ubi zrobiło podobny patent w R6: Siege. Niby można odblokowywać nowe postaci bez sięgania do portfela, ale co się trzeba nagrać to trzeba. Choć i tak tam rzecz zajmuje zdecydowanie mniej niż dziesiątki godzin dla jednej.

 

Tam i tak co jeden to gorszy :D ja grałem chyba 2-3 klasami a przy R6 spędziłem tyle godzin, że jakoś mnie to nie bolało, bo w końcu nazbierało się na te klasy.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, bo kampania zapowiada się naprawde fajnie (tak zresztą czułem że to może być najmocniejsza część tej gry), statkami się miodnie lata, strzelanie też jest przyjemniejsze ale co z tego jeśli wokół tego jest taki super rak. Już kij diabeł z tymi unlockami ale ten system z kartami nadal jest czysto popyerdolony. Nie wystarczyło usunąć najwyższej rangi tych kart z lootboxów bo to była tylko część problemu - większą częścią jest fakt, że te karty dają zbyt wysokie wzrosty do siły naszej postaci. Powinni albo je diametralnie zmniejszyć albo całkowicie przebudować ten cały system.

 

Nie rozumiem też dlaczego nie dodali stałych squadów tak jak im każdy pisał tylko jakieś kupsko gdzie squady są tworzone losowo z randomami. Jaki w tym sens? Oni myśleli że to zachęci ludzi do współpracy? No raczej nie, efekt jest odwrotny.

 

Poza tym niektóre mapy są bekowe bo są duże exploity gdzie można wsiąść w statek i nabijać ogromne ilości punktów na botach.

Odnośnik do komentarza

EA ugięło się pod krytyką i obniżyło ceny bohaterów o 75%

 

 

Making games great comes from regular tuning. As one example, today we’re making a substantial change based on what we’ve seen during the Play First trial. There’s been a lot of discussion around the amount of in-game credits (and time) it takes to unlock some of our heroes, especially Luke Skywalker and Darth Vader. Unlocking a hero is a great accomplishment in the game, something we want players to have fun earning. We used data from the beta to help set those levels, but it’s clear that more changes were needed.

 

 

So, we’re reducing the amount of credits needed to unlock the top heroes by 75%. Luke Skywalker and Darth Vader will now be available for 15,000 credits; Emperor Palpatine, Chewbacca, and Leia Organa for 10,000 credits; and Iden at 5,000 credits. Based on what we’ve seen in the trial, this amount will make earning these heroes an achievement, but one that will be accessible for all players.

https://www.ea.com/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/swbfii-changes-launch

 

Gracze wygrali tę bitwę...

Odnośnik do komentarza

Po 2 tyg będzie płacz , że w grze nie ma co robić bo wszystko odblokowane ....Czy wy naprawdę macie taką wewnętrzną potrzebę mieć wszystko od razu ? Zero przyjemności z wzmacniania postaci itd ?

Stary odblokowanie Vadera miało wymagać 40 godzin grindu. Ja rozumiem wszystko, ale są pewne granice. Teraz i tak w te 40 godzin kupisz 3 bohaterów zamiast jednego. To nadal wygląda jak model z gry f2p.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale bez jaj, że gracze mieliby spędzić przynajmniej 40 godzin, żeby jednego bohatera sobie odblokować. I to jeszcze zakładając, ze zdobyte kredyty nie wydasz na żadne inne ulepszenia, loot crate'y itd. Sam nie mam nic przeciwko grindowi, ale tutaj kompletnie przegięli pałę. 

 

Dobre, że wprowadzili chociaż taką zmianę. Ale taka Iden Versio to powinna być odblokowana za przejście kampanii. Teraz niech jeszcze dostosują liczbę zdobywanych kredytów do tego, jak gracz radzi sobie w meczu.

Odnośnik do komentarza

Po 2 tyg będzie płacz , że w grze nie ma co robić bo wszystko odblokowane ....Czy wy naprawdę macie taką wewnętrzną potrzebę mieć wszystko od razu ? Zero przyjemności z wzmacniania postaci itd ?

 

Ale wiesz że problem nie polega na tym, że to się długo odblokowywuje tylko że ktoś może sobie s.rać na tego grinda i po prostu wykupić tych bohaterów za $$$ w pierwszej godzinie gry? Tak samo jest z tymi kartami.

 

Czemu nie może być jak w battlefieldzie, że bronie itd można odblokować za osiągnięcia w grze? niech już mają te lootboxy ale tylko z durnymi skórkami, ludzie i tak je będą kupowali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...