Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Chryste, gadaj do ściany. BF1 dobrze chodzi, BC2 dobrze chodziło, nie będę reszty gier przytaczał, bo nigdy nie narzekałem na optymalizację więc swoje wiem, co Dice potrafi wyczyniać za cuda z grami jeśli chodzi o technikalia.

 

Dzieckiem jesteś Ty, wchodzisz do tematu, strzelasz z ucha i na dodatek obrażasz Mnie nie wprowadzając nic do tematu. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwil kilka i cóż mogę rzec, na pewno jest ciekawiej i lepiej niż w jedynce, zwłaszcza bitwy powietrzne, nic jednak nie przebije klasycznego Battlefronta II. Masz myśliwiec przed sobą - wsiadasz, wylatujesz z hangaru ogromnego statku, lecisz do kolejnego, a nie kupowanie możliwości kierowania pojazdami za jakieś punkty. 

 

No i po prostu za stary jestem na takie "nowoczesne" multi, które wymaga od gracza poświęcania wielu godzin na podniesienie poziomu w celu zakupu lepszego uzbrojenia czy zdolności. Może i kupiłbym grę na premierę, gdyby tego syfu nie było. Chcę pograć online, wskakuję w grę, gdzie _każdy_ ma równe szanse, a o wygranej decyduje umiejętność, a nie jakieś duperele. 

 

Czekam na wejście BF II do EA Access i ogrywam kampanię, reszta się nie liczy.

Odnośnik do komentarza

A takie jeszcze mam przemyślenia że jak już są te skrzynki to powinno być więcej ich typów, konkretnie rewizje dla wszystkich klas - przykładowo nie zamierzam czymś grać a i tak będzie mi sypać kartami i resztą śmieci dla tej klasy. Dobrym pomysłem byłaby też ewentualna zamiana niechcianych kart na części do craftingu, w becie z tego co zauważyłem to gdy trafił się dubel to po prostu znikał. 

 

Pograłem w weekend chyba z 8h na strike i raczej kupił mnie ten tryb, szczerze to nie trafiła mi się runda w której teamy nie grałyby objectiva. Czekam tylko na info odnośnie liczby map i jak tam dalej się rozwinie sytuacja z tymi skrzyniami ale wstępnie jednak gra mnie zainteresowała. No i jeszcze single który też mnie ciekawi ale tutaj na wiele nie liczę. 

Odnośnik do komentarza

Najgorsze to, że ludzie, którzy nie robili objective to same raki, liczyło się częściej kille. Ja mam nadzieję, że do pełnej wersji będą ogarnięci ludzie, zwłaszcza jak pójdziesz ze swoimi kumplami w grupie i ułożycie pod siebie klasy to można będzie wyczyniać popłoch na planszy. Tutaj ewidentnie było widać, że każdy grał jak chciał. Przypomina mi się beta pierwszej części gdzie też olewali objectivy i każdy się dziwił, że szturmowce wygrywali z tym assault walker, a rebelianci non stop przegrywy, bo nie bronili paneli.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No mi wypadła druga broń u assault, także też wszystko stąd wypada - problem to, że mogą się dublować i z tych dublowanych kart można byłoby przeznaczyć na crafting, dubel karta = 10 part craft, bo jak sami widzieliście ulepszanie broni czy tych pierdół potrzeba dużo tych części. Tak jak messer88 opisał.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

nie śledziłem całego tematu, ale czy ktokolwiek interesował się edycją specjalną?

 

opis ze sklepu:

 

"Star Wars™ Battlefront™ II: Specjalna Edycja Elitarna zmienia twoich szturmowców w siłę, z którą należy się liczyć. Każda klasa żołnierza (oficer, specjalista, ciężki i zaczepny) zostaje ulepszona – dysponuje większą siłą ognia, zabójczymi modyfikacjami broni i zdolnościami na poziomie epickim."

 

czyli jeżeli ktoś chce mieć pod górkę od początku, niech kupuje wersję standard

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę dają na start po drugiej broni co były do odblokowania w becie i po jednym modzie do nich. Karty czyli skille na tym poziomie epickim xD są imo akurat śmieciowe. Szczerze nie wiem kto to kupi i nie widzę tu żadnego ułatwienia chyba że komuś robi różnicę np szybszy cooldown żeby se granat rzucić. 

Odnośnik do komentarza

Potwierdziło się, amazon wkrótce zacznie sprzedaż kryształów (waluta premium jak zwał tak zwał) najtańszy pakiet kryształów 5 dolców, najdroższy 100 dolców (sic!), które pozwolą na zakup loot boxy, dzięki czemu będziesz mógł szybciej zdobyć sprzęt, karty i inne pierdoły niż normalnie grająca osoba bez wykupowania waluty, p2w.

Odnośnik do komentarza

Miałem się wstrzymać z zakupem, ale jednak biorę day1.

Dokładnie tak jak ja. Miałem nie brać po rozczarowującej w sumie becie, ale Mirosław "Grucha" Zbrojewicz w roli Lorda Wiadro ostatecznie przekonał mnie do zakupu. Biere dej łan, oczywiście na koksa. :czesc:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...