Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Walt Williams potwierdził na Twitterze, że zajmie się fabułą kampanii dla pojedynczego gracza w Star Wars Battlefront 2. Pomaga mu Mitch Dyer, były redaktor serwisu IGN.

Williams zasłynął głównie za sprawą Spec Ops: The Line z 2012 roku, gdzie odpowiadał za projekt narracji. Produkcję doceniono między innymi za zapadającą w pamięć opowieść.

 

Wcześniej autor edytował fabuły Mafii 2 oraz BioShock 2, a następnie zajmował się historią The Darkness 2, Civilization: Beyond Earth oraz Borderlands: The Pre-Sequel!

Walt Williams potwierdził na Twitterze, że zajmie się fabułą kampanii dla pojedynczego gracza w Star Wars Battlefront 2. Pomaga mu Mitch Dyer, były redaktor serwisu IGN.

 

Williams zasłynął głównie za sprawą Spec Ops: The Line z 2012 roku, gdzie odpowiadał za projekt narracji. Produkcję doceniono między innymi za zapadającą w pamięć opowieść.

Wcześniej autor edytował fabuły Mafii 2 oraz BioShock 2, a następnie zajmował się historią The Darkness 2, Civilization: Beyond Earth oraz Borderlands: The Pre-Sequel!

 

Inferno Squad to doborowy oddział sił Imperium. W kampanii fabularnej Star Wars Battlefront 2 wcielimy się w Iden Versio, przywódczynię jednostki. Akcja rozpoczyna się po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”.

W niektórych misjach fabularnych wcielimy się także w „ikonicznych bohaterów z uniwersum” - między innymi w Luke'a Skywalkera i Kylo Rena.

Jednocześnie z grą zadebiutuje także książka pod tytułem „Inferno Squad”, stanowiąca prequel dla produkcji Electronic Arts. Premiera 17 listopada. Star Wars Battlefront 2 zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-04-17-scenarzysta-spec-ops-the-line-zajmie-sie-fabula-battlefront-2

 

Może nie będzie tragedii  z singlem.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Singiel w dwójce lub jego brak nie jest dla mnie dealmakerem lub dealbreakerem. Moje postulaty co do dwójki są proste i dotyczą multi:

 

1. Więcej kuśwa broni!! Jedna tylko strzelba (CA-87)??! No błagam!

2. Więcej map

3. Więcej stopni (leveli) do zdobycia. W jedynce po wklepaniu max  50 lvl straciłem wszelką motywację do dalszej gry

 

Tylko tyle i aż tyle...

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówisz, po wbiciu 50 lvl też straciłem motywację do gry. Co najśmieszniejsze wbicie tego levelu nie zajmowało dużo czasu a oni jeszcze wpakowali boosty 2x :reggie:

W ogóle problem tej gry polegał na tym, że szybko mnie znudziła. Niby wszystko jest na miejscu, ale po kilkunastu godzinach już do niej nie wróciłem. Z resztą teraz mam to samo z TF2. Singiel jest świetny, ale nie potrafię się wkręcić w multi. Chyba mam już przesyt S-F FPS i czas wrócić do BF1.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Problem Battlefront 1 był taki, że za mało contentu było, szło bardzo szybko wbić ten 50 lvl. Ja większość czasu ogrywałem Assault Walker ale to były tylko 4 mapki (tatoinee, endor, zima i planeta imperium) i szło się nudzić ale mimo to i tak dobrze się bawiłem. Ważne, że były jeszcze inne tryby oprócz wspomnianego assault. Oby nie popełnili tego błędu gdzie będzie w uj contentu w drugiej części, to gra jako tako może osiągnie lepszy sukces od jedynki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

SW2 ma być 3 razy większy contentem od jedynki

 

“Star Wars Battlefront II will have more than three times the content than the previous game at launch,” he said. “With a brand new story, a new single-player campaign, new modes, characters, vehicles and planets from all eras in the Star Wars universe.”

 

http://www.swgameoutpost.com/2017/05/09/ea-battlefront-ii-3x-content/

 

Ciekawostka - sprzedali 14mln sztuk Battlefronta.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

To jest to samo, co w Battlefront i nic poza tym, co nie zmienia faktu, że wypróbować trzeba będzie. Beta to pokaże tak jak 2 lata temu było. Twórcy mówią, że spore zmiany zaszły w gunplayu, że niby czuć moc broni, co może być ciekawe, tak jak mówię trzeba będzie obczaić. Oby był tryb assault walker w beta testach.

Odnośnik do komentarza

No czyli wrócili do mechanik z battlefront 2? Podział na klasy , pojazdy nie na jakieś durne DŻETONY no i więcej map/trybów. Mnie się podoba w battlefront 2 na xbox-ie spędziłem dość dużo czasu a tu wygląda to podobnie. Jeszcze tylko potrzebuje informacji z potwierdzeniem że do pojazdów może wejść każdy na starcie mapy i znów nie przekombinowali tego a biorę na premiere.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.