Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się gra bardzo dobrze. Jedynke grałem tylko te 10h traiala w eaa, tak więc dużo nie pamiętam i nie porównam dokładnie. Co najważniejsze czuję się trochę jak w bf, do tego klimat gwiezdnych wojen- dla mnie bomba. Jak się znajdą ludzie do grania na xo to chyba będzie się trzeba zaopatrzyć po premierze scorpio.

Odnośnik do komentarza

Pograłem i rację macie, że ta gra jest ślamazarna w stosunku do jedynki, gdzie było szybciej i dynamiczniej w porównaniu do dwójki (a w jedynkę przegrałem tysiące godzin i widać różnicę w rozgrywce). Nie zapominajmy, że to jeszcze jest w sumie beta i do premiery może się jeszcze zmienić. Podział na klasy duży plus, zmiany karty czy również modowanie bron, nie można zapomnieć o tym, że czuć ten mocny gunplay broni. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem wczoraj wieczorem, pograłem ze 4 meczyki i dam sobie spokój. Ostatnie multi, które mi się podobało, to Destiny i Titanfall 2.

Tutaj jest za duży roz(pipi)el, nie ogarniam, ginę co chwilę, mam problemy z przycelowaniem - stary już jestem :)

Technicznie na razie lipa, tekstury pojawiają się przed nosem, ale wiadomo - BETA.

W każdym razie - podobnie jak poprzednia część - nie dla mnie, już chyba wyrosłem z multików i nie lubię w ten sposób tracić czasu i się wkoorviać :)

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem wczoraj wieczorem, pograłem ze 4 meczyki i dam sobie spokój. Ostatnie multi, które mi się podobało, to Destiny i Titanfall 2.

Tutaj jest za duży roz(pipi)el, nie ogarniam, ginę co chwilę, mam problemy z przycelowaniem - stary już jestem :)

Technicznie na razie lipa, tekstury pojawiają się przed nosem, ale wiadomo - BETA.

W każdym razie - podobnie jak poprzednia część - nie dla mnie, już chyba wyrosłem z multików i nie lubię w ten sposób tracić czasu i się wkoorviać :)

Coo. W TF2 nie ma rozpyerdolu? Żywi gracze+ SI+ Tytany+ Działka+ roboty.

Nie bronię SWBF2, ale mam w pamięci poprzednią betę BF1 i daję DICE kredyt zaufania. 

Odnośnik do komentarza

 

Tutaj jest za duży roz(pipi)el, nie ogarniam, ginę co chwilę, mam problemy z przycelowaniem - stary już jestem :)

Coo. W TF2 nie ma rozpyerdolu? 

 

No przecież napisałem, że jest i to za duży, jak dla mnie.

Wiadomo że to fajna gra i miodna rozgrywka dla targetu - ja nim nie jestem, bo rzadko w którym multi idzie mi na tyle dobrze, żeby mnie bawiło - tyle.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem betę od niechcenia i nie spodziewałem się se mi się tak spodoba. Gra się o wiele fajniej niż w jedynkę, mniej casualowo, nie ma glupiutkich żetonów na mapie, podział na klasy super pomysł. Czekam na triala w ea access i wersje na scorpio.

Odnośnik do komentarza

Im dłużej gram tym bardziej mi się podoba. Widzę dużo usprawnień pod względem jedynki, tak jak każdy wspomina kontrola statkami to największy pozytyw, Criterion się spisało.

 

No ale jest jedna bolączka, a mianowicie rakowe mikrotransakcje z których może się zrobić pay2win jak w takim for honor. No zobaczymy, przynajmniej season pass będzie darmowy a już za to +++++++++++++++++

Odnośnik do komentarza

Ilość grindu przez te skrzynki będzie przytłaczająca, coś tutaj c(pipi) wymyślili bo wychodzi na to że jakikolwiek progres danej klasy zależy od tego co wypadnie ze skrzynki. Imo jakiś tam level up klasy powinnien być zależny od zdobywanych pkt w grze, i np za to powinno się dostawać podstawowe dla danej klasy karty, nawet brązowe, wyższe niech już będą randomowym lootem/p2w. Same kredyty to spoko ale dochodzą jeszcze te jakieś części na crafting co czasem rzuci w skrzynce w ilości 20, gdzie coś tam kosztuje 100 albo i więcej. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to tylko skrzynki, czy coś tam dziennie wpada nie wiem. Na te 3 sloty z każdej skrzynki z 2 mogą lecieć części, dziś mi wypadło całe 40 xd Imo to powinni dodać kolejny lootcrate pewnie za więcej kredytów ale który ma gwarantowany drop tylko rzeczy do craftingu właśnie.

Odnośnik do komentarza

W pierwszą część nie grałem, więc nie mam do czego porównać.

Na pewno jest ładnie i płynnie a otoczka SW robi swoje.

Podział na klasy jest ok, ale tacy generałowie i "snajperzy" to śmiech na sali, jedynie assault i heavy coś mogą podziałać na polu bitwy.

Postacie bohaterów są mega OP, jak wejdzie taki Darth Maul to nie ma co zbierać.

System skrzynek i nagród wprost z gier mobilnych i też obawiam się pay2win, ale chyba to znak czasów.

Może kiedyś kupię z trzeciego obiegu dla singla.

Odnośnik do komentarza

Pogralem jeszcze trochę. Po kilku meczach w BF1, nie specjalnie mi siadło. Znowu :/

Natomiast Piu Piu za sterami UFO, to normalny orgazm. Grając w tym trybie w 4k z hdr pewnie trzeba zbierać szczękę z podłogi, niestety póki co nie dla mnie takie rarytasy. Criterion odrobiło pracę domową i odpicowali ten tryb na tip top, chociaż, mogli trochę podkręcić tempo. Ale znających Dice, ta beta, to pewnie jakiś build z maja i w finalnej wersji stateczki latają z prędkością światła.

Odnośnik do komentarza

Jedynka mi nie podeszła, jako stary battlefieldowiec postawiłem na multi w BF1, które też mi nie podeszło jednak. Po becie SWBF2 jestem wniebowzięty. Gra się świetnie, a większość czasu będę grał chyba te walki powietrzne. Wczoraj latałem sporo bombowcem i ciągle byłem 1 w drużynie. Jak wyjdzie pełna wersja będzie z pewnością ciężej i ludzie bardziej kumaci, ale przyjemność z gry będzie pewnie taka sama. Mecze wczytują się błyskawicznie po sobie. Konstrukcje map są proste, ale wydaje mi się, że traktuje to jako plus. Wiadomo ile map do walk powietrznych będzie w pełnej wersji?

Odnośnik do komentarza

Tutaj czuję po Becie, że mamy więcej i lepiej. Ten sam BF z nowymi ficzerami, które fakrycznie bardziej ułatwiają niż odrzucają jakto czasem nywało w jedynce. Na premierę biorę bo contentu jest sporo a klasy w większości mi przypasowały. Zaś sterowanie statkami chyba wolałem z jedynki bo tutaj nie mogę się ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Podział na klasy jest ok, ale tacy generałowie i "snajperzy" to śmiech na sali, jedynie assault i heavy coś mogą podziałać na polu bitwy.

 

Akurat specjalista z skillem scrambler i markowaniem przeciwników na radarze to chyba najsilniejsza klasa, drugi karabinek z modem na burst fire też szybko gasi ludzi. Nie zdziwiłbym się jak ten pistolecik ze skilla odpalanego l1+r1 dostanie nerfa. A że klasa ma mało hp, coś za coś. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia z bety są mieszane, ale w stosunku do bardzo udanej w sumie jedynki raczej negatywne. SW:BF2 stał się kalką w skali 1:1 Battlefielda 1, co dla mnie zaletą na pewno nie jest. Utracił zatem swoją otoczkę, swoistą oryginalną tożsamość. Negatywne odczucia mam co do samego strzelania. Nie wiem co jest grane, ale w jedynce strzelało mi się zarąbiście, miodnie i precyzyjnie. Tu o tej precyzji mogę zapomnieć. Czasem wydaje mi się, że już celniej strzelić się nie da, a klient jak stoi tak stał i odwrotnie, celuję z przysłowiowej du.py a pacjent pada rażony piorunem. Coś jest nie tak.Problem z pingiem? Łączy mnie z Hamburgerownią? Być może, nie miałem szansy sprawdzić. Tak czy inaczej z zamówieniem pełniaka się wstrzymuję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ilość grindu przez te skrzynki będzie przytłaczająca, coś tutaj c(pipi) wymyślili bo wychodzi na to że jakikolwiek progres danej klasy zależy od tego co wypadnie ze skrzynki. Imo jakiś tam level up klasy powinnien być zależny od zdobywanych pkt w grze, i np za to powinno się dostawać podstawowe dla danej klasy karty, nawet brązowe, wyższe niech już będą randomowym lootem/p2w. Same kredyty to spoko ale dochodzą jeszcze te jakieś części na crafting co czasem rzuci w skrzynce w ilości 20, gdzie coś tam kosztuje 100 albo i więcej. 

 

 

Właśnie te rzeczy do craftingu to jak się zbiera? Tylko liczyć na łut szczęścia od skrzynek, a także robieniem daily? Tylko takie są sposoby do zdobycia?

 

http://www.youtube.com/watch?v=ne4CnyNW9O4

 

W dużym skrócie, przy systemie z BETY żeby odblokować 12 broni wraz z dodatkami trzeba poświęcić ok 3.600 (trzy tysiące sześćset) godzin. Albo kupić więcej skrzynek za $$$.

Odnośnik do komentarza

Ale dziadostwo,takie zagrywki to są w tych darmowych grach.

Gra stawia nie na twój skill tylko te głupie karty,ttk jest tak długi że czujesz się jakbyś strzelał z kapiszonów jakiś.

Ziomek który wydał więcej kasy ,będzie miał w (pipi) przewagę patrząc na upgrejdy typu 100% większy dmg.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ilość grindu przez te skrzynki będzie przytłaczająca, coś tutaj c(pipi) wymyślili bo wychodzi na to że jakikolwiek progres danej klasy zależy od tego co wypadnie ze skrzynki. Imo jakiś tam level up klasy powinnien być zależny od zdobywanych pkt w grze, i np za to powinno się dostawać podstawowe dla danej klasy karty, nawet brązowe, wyższe niech już będą randomowym lootem/p2w. Same kredyty to spoko ale dochodzą jeszcze te jakieś części na crafting co czasem rzuci w skrzynce w ilości 20, gdzie coś tam kosztuje 100 albo i więcej. 

 

 

Właśnie te rzeczy do craftingu to jak się zbiera? Tylko liczyć na łut szczęścia od skrzynek, a także robieniem daily? Tylko takie są sposoby do zdobycia?

 

http://www.youtube.com/watch?v=ne4CnyNW9O4

 

W dużym skrócie, przy systemie z BETY żeby odblokować 12 broni wraz z dodatkami trzeba poświęcić ok 3.600 (trzy tysiące sześćset) godzin. Albo kupić więcej skrzynek za $$$.

 

 

No niezła beczunia się zapowiada, będzie system p2w XDD. Stąd nie ma tego SP, wszystko będzie oparte na mikrotransakcjach, zgadza się ea.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...