Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Są łuki z płonącymi strzałami.

 

- Hunter Bow

- Predator Bow

 

Są legendarne i można je zdobyć zabijając kapitanów i rozwiązując zagadki papirusów.  Mając taki łuk wchodzisz wieczorem do obozu gdy ludzie śpią i wystarczy postawić obok śpiochów dzban i w niego strzelić. :potter: Powtórzyć kilka raz i BAM! 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wbijanie platyny w tej grze tylko przedłuża przyjemność jaką jest przebywanie w tym świecie. Aż chce mi się więcej :/ 

 

Teraz czekam do 6 Marca na kolejne DLC w którym to jakieś mityczne bestie zaatakują Egipt, i trzeba będzie rozwikłać te zagadkę.

 

A jeśli komuś jak mi nadal mało to polecam DLC Ukryci. Solidne 5 godzin grania. Jest okazja podbić level postaci do 45 i ulepszyć umiejętności Bayeka.

 

Curseofpharaohs.jpg

Odnośnik do komentarza

Wyskoczyła platyna. W sumie to moja pierwsza duża gra z tym trofeum, od kiedy przeskoczyłem z Xboxa na PlayStation jakiś rok temu. 

Gra jest świetna, poprzednie części nawet nie stały obok Origins, do pełni szczęścia brakuje tylko ciekawszych i bardziej urozmaiconych misji. Ale jak na standardy Ubisoftu i tak nie jest źle. 

Ja daję 9/10 i spóźnione GOTY 2017. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości sprawdze jak to bedzie wygladac. Bo jesli dodadza interaktywna Historie Egiptu to nie potrzebna bedzie New Game +.

 

Chociaz gdy sobie przypomne pierwsze spotkanie z przeciwnikami ktorzy mieli 32 level a ja 17 i nijak nie mogłem ich zabic to fajnie bylo by spotkac takich z levelem 100.

 

Jeszcze bedzie sporo do zrobienia w Origins :banderas:

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim patchu, na zwykłym PS4 z teksturami i doczytywaniem obiektów jest jeszcze większy cyrk niż wcześniej. Upiększają grę na PRO, a na zwykłej konsoli jest coraz gorzej.

Na filmikach z FC5 też widać, ze im się obiekty przed mordami doczytują. A Horizon nadal bez takich baboli, choć trawy i detali tam o wiele więcej. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wszystkie znaki zapytania wszystkie lokacje, wszystkie punkty synchra mapy i nie wpadł mi trofik za "Wszystkie Lokacje" :/

Przeglądam jeszcze mape, ale nic już nie moge znalezc, dałem na filtrach pokazuj tylko "nieukończone lokacje" aby było mniej znaczników

 

Ktoś miał problem z tym trofikiem?

tylko ten 1 został mi do platyny :/

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Fanek napisał:

Dobra poszło jest platynka :D

pominąłem jeden znacznik, przejrzałem całą mape na max zoom i 1 znalazłem :)

już myślałem, że złapałem jakiegoś glitcha

Chyba każdy tak ma xD sam czesałem mapę dobre kilka minut zanim znalazłeś ostatni znak zapytania. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...