Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tam jest sporo zabawy światłem i dźwiękiem, żeby poczuć ten pustynny żar i słońce , wydaje mi się, że efekt jest zamierzony. 

Tak BTW gram teraz w Horizon Zero Dawn i jakoś ten Asassyn graficznie i gameplayowo, bardziej mi się podobał.  Świetna gierka. 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

A ja jakoś nie mogę skończyć tej gry... Podchodzę do niej, pogram trochę, porobię misje poboczne i główną fabułę, ale jakoś się to wszystko nie klei i rozjeżdża. W dodatku mam już 39 lvl, a nadal nie odkryłem całej mapy i jak pomyślę, że tych znaczników pojawi się jeszcze więcej, to moja reakcja jest na to mniej więcej taka :wacko:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kubson napisał:

za mna 10h gry i jest calkiem okej, ale misje poboczne raczej odpouszcze i pociagne watek glowny, ciekawe czy dam rade ;d

I tak bedziesz musiał coś z pobocznych orać, żeby dobić levele do misji głownych :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Oj tam misje poboczne fabularne niektóre dają radę. Ja zrobilem bardzo mało pobocznych i skupiłem się na fabule. Da radę przejść najwyżej pod koniec zmniejsz poziom na easy przy trudnej walce. Polecam też ulepszyć ukryte ostrze to będziesz mógł zabijać przeciwników po cichu nawet na wyższym lvl. 

Odnośnik do komentarza

LOL :)
Przecież to Assassin - czego Ty oczekiwałeś? Tu się liczy eksploracja i odkrywanie mapy (a także historyczny setting) - od zawsze tak było, a fabułki w tych grach to tylko pretekst do dalszego zwiedzania (no dobra, pierwszy AC miał intrygującą historię, a Revelations fajnie do niej nawiązywało, ale reszta części - meh...).

Odnośnik do komentarza

No cóż, i ja skończyłem w końcu Klątwę Faraonów. Trochę mnie już wymęczyła formuła ACO, stąd ogranie drugiego DLC zajęło mi więcej czasu niż powinno. Drugi dodatek zdecydowanie lepszy niż pierwszy. Historia, nowy teren - zwłaszcza zaświaty - zrobiły na mnie wrażenie. Jednak w drugiej połowie ogrywania dodatku wkradła mi się monotonia, ale to z tego względu, że wcześniej wymaksowałem wszystko co było do zrobienia (łącznie z wszystkimi wyzwaniami w Ubisoft Club). Obecnie zostały mi jeszcze 2 trofki z Klątwy Faraonów i do wymaksowania Teby :) Zrobię, ale to już z czystej konieczności :P Podsumowując, Origins, to TOP3 gier ze świata AC. DLC Ukryci spoko - ni mniej, ni więcej; Klątwa Faraonów - świetna.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie dzisiaj skończyłem wszystko co było w grze do zrobienia(nie licząc new game+). Mimo ogromnego sentymentu do AC2 to Origins jest najlepszym assasynem.

Odnośnie dlc BEBZ bardzo trafnie napisał Ukryci takie średnie meh ale Klątwa Faraonów to sztos,zaświaty zabijają klimatem i designem. Całościowo z dlc gra zasługuje na 9 wielbłądów na 10 możliwych.

Odnośnik do komentarza

Gram już blisko 6 godzin i muszę przyznać, że czas płynie mi bardzo przyjemnie. :notbad:

Do tej pory jedynie druga część AC potrafiła mnie przykuć na tyle, bym dał radę ją ukończyć. Kilka dni temu próbowałem grać w AC Syndicate i oczywiście po kilku chwilach miałem dość. Tutaj widzę świetne zmiany w samym gameplayu i sterowaniu postacią. W końcu nie muszę jednocześnie nadusić siedmiu przycisków na padzie i wychylić dwóch gałek w przeciwnych kierunkach, by wykonać jakąś prostą czynność. Tyle części AC za nami i dopiero teraz czuję, że postacią steruje się naturalnie. Sama walka z przeciwnikami w końcu nie ogranicza się już jedynie do naparzania w przycisk ataku i od czasu do czasu naduszenia kontry w odpowiednim momencie. Kolejny plus to motyw z orłem. Jestem na świeżo po WD2 i myślałem, że kolejna ubigierka, bez żadnej przerwy, to będzie za dużo, lecz póki co nie czuję zmęczenia materiału. Fabuły i postaci komentować nie będę, bo niewiele widziałem, ale niczego się też nie spodziewam - Ubi nie potrafi w ten aspekt. Za to świat i cała jego otoczka mocno przykuwa. 

Odnośnik do komentarza

Nie chce robić bałaganu bo to nie ten wątek... ale co do AC:S - też na początku przeraziły mnie dymiące kominy i bród Londynu. Niemniej "im dalej w las, tym lepiej" :] daj sobie szansę bo warto .... :] fajna część mimo wszytko. Co nie zmienia faktu, że Origins bije ją na łeb i szyję.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hum napisał:

Tyle części AC za nami i dopiero teraz czuję, że postacią steruje się naturalnie

 

Nie rozpędzaj się. 

Dalej jest wrażenie "jazdy czołgiem".

4 godziny temu, Hum napisał:

Sama walka z przeciwnikami w końcu nie ogranicza się już jedynie do naparzania w przycisk ataku

Dalej jest jednak mega schematyczna.

Od pierwszej walki do ostatniej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy assassins ktory mi pasuje od czasow 2.( Próbowałem black flag tak chwalonego, 4h wytrzymałem)
Przemodelowana walka i sterowanie na wielki plus, w koncu gra sie przyjemnie.
Design swiata i jego ogrom jak zawsze na poziome.
Mialem tylko story zrobic a jednak troche pobocznych tez liznąłem, gra sie swietnie póki co.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Szczerze nie bylem przekonany do tego assassina i wahałem sie czy w ogóle go odpalac :)
Ale wkrecilem sie, i gra sie przyjemnie.
Czasu na gre nie az tak wiele a za chwile dark souls/Detroit ....
Najchetniej zrobiłbym samo story, ale jednak gra wymusza robienie pobocznych bo bym byl mocno underleveled.
I dobrze bo swiat jest ogromny i piekny, wstyd w takiej gierce speedruna robic.

Ale i tak zrobie pewnie bardzo niewielki procent questow i oleje sporo pobocznych aktywnosci jak wyscigi rydwanow itd.
Niestety nie mam obecnie czasu na kolosa 60h.
Ale ten assasin zrobil ogromny krok w dobra strone, moze kiedys do niego wrócę wymasterowac ale napewno nie teraz.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...