Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Pytanie z ciekawości, bo nie chcę sobie spojlować listą osiągnięc - wpada jakiś pucharek za poziom trudności?

Nie, ale polecam poziom trudności Nightmare, który doszedł z dzisiejszym patchem. Hard jest na poziomie innych asasynów, a ten dodatkowy trochę podnosi poprzeczkę ale nie ma przy nim frustracji. Trzeba jeszcze trochę bardziej uważać, bo jeden strzał zabiera pół życia. Do tego doskalowywanie postaci w górę do bohatera.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony nowym Asasynem, będzie to pierwsza część gry od czasów drugiej przygody z Ezio (czyli chyba trzeciej w ogóle), którą przejdę w całości. Klimat Egiptu na pewno robi swoje i jest chyba największy atut tej produkcji i to co  powoduje że ma się ochotę na więcej cały czas. Wydaje też się że w końcu walka jest jakimś większym wyzwaniem. Od soboty mam już nagrane ponad 7h, i wykonuje każde zadanie poboczne co raczej w większości produkcji mi się nie zdarza, jedynie póki co to główna oś fabularna się nie rozkręciła (jestem na początkowych zadaniach głównych w Aleksandrii), mam jednak nadzieję że i scenariusz mnie pozytywnie zaskoczy.

 

Mam jednak jeden "bug", kiedy przechodzę w tryb foto jest ok, jednak kiedy robię zdjęcie to robi się ono takie jakby przez "szybę" i wszystko jest bardzo blade i słabo widoczne, jakieś pomysły jak z tym sobie poradzić?

 

Czy warto zużywać season pass, będzie coś ciekawego po jego użyciu dostępne czy lepiej zostawić i sprzedać go później razem z grą?

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2017 o 20:57, Fanek napisał:

W oprawie graficznej widzicie jakąś różnice na PS4 Pro po tym patchu?

nie wiem jak na prosiaku, ale wersja na KOXa jest teraz jeszcze ładniejsza po patchu (lepsze textury, mniejszy popup)

https://wccftech.com/ac-origins-patch-1-1-0-xb1x-memory-hdr-pc/

czyli najlepsza wersja jest teraz jeszcze lepsza  :)

Edytowane przez Playstation
Odnośnik do komentarza

wiem że Pan Fanek gra na Prosiaku. 

 

Sugerowałem tylko, że wnioskując po nieustannych pytaniach Pana Fanka o patcha poprawiającego grafikę, iż nie jest on zadowolony z wrażeń oferowanych na Playstation 4 Pro. To może warto przemyśleć przesiadkę, na znacznie mocniejszą konsolę, czyli Xboxa One X 

 

No offense :)

Edytowane przez Playstation
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...