Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2017 o 11:45, blantman napisał:

Podziwiam że wam się chce :D Ja tylko questy robie i czasem coś po drodze jak jadę na koniu. Za dużo tego aby mi się chciało

 

No, ale gra poniekąd wymusza trzaskanie pobocznych. Leciałem samą  nitkę główną , a tu nagle zadania od 20 poziomu, a ja na 14tym.

Teraz trzeba pyknąć trochę naiwności.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie nastepne pytanie, jest gdzieś jakaś lista co w danym regionie odblokowałem? czy trzeba szukać po mapie ?

Nie bardzo rozumiem. Robisz synchronizacje i ci sie nanoszą (?). Teraz tam popylasz i sprawdzasz co skrywają.

 

Ze słoniami miałem troche zabawy, ale nawet w końcu padłu. Dziś wbije szybko na 40 lvl, bo brakuje mi coś około 900pkt, ulepsze po 2-3 bronie z każdej wersji, reszta na sprzedaż. Ogólnie raz czy dwa do tej pory ulepszałem miecze i łuki, bo znajdowany stuff w zupełności wystarczał. Ogólnie platyna to dobry sposób na granie. Nie zastanawiasz sie co robić teraz, tylko lecisz po kolei, czasem przerywając misją. A mi zostało już tylko to i wyczyszczenie mapy, bo wspomnianych słoni obawiałem sie najbardziej.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiotrekP napisał:

Nie bardzo rozumiem. Robisz synchronizacje i ci sie nanoszą (?). Teraz tam popylasz i sprawdzasz co skrywają.

 

Np idę do Siwy i gdzieś w opcjach mapy regionu jest taka lista ?

 

Zabici kapitanowie 1/3

Legowiska zwierząt 3/4

Znalezione skarby 4/5

 

w poprzednich AC oraz w Horizon takie coś było a tutaj nie widzę

 

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza
 
Np idę do Siwy i gdzieś w opcjach mapy regionu jest taka lista ?
 
Zabici kapitanowie 1/3
Legowiska zwierząt 3/4
Znalezione skarby 4/5
 
w poprzednich AC oraz w Horizon takie coś było a tutaj nie widzę
 
Oczywiście, musisz najechać kursorem na obozowisko bądź tereny że skarbami i tam wyświetli się lista ilu zabiłeś kapitanów ile zebrałeś skarbów itp.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Oczywiście, musisz najechać kursorem na obozowisko bądź tereny że skarbami i tam wyświetli się lista ilu zabiłeś kapitanów ile zebrałeś skarbów itp.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

To dotyczy pojedynczej lokacji, a nie całej "krainy".

Gdzie jest ten quest czy tam coś co wymaga 50 szt. pustynnego szkła ? (nie chce przypadkowo iść tam bez 50 szt.)

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie nastepne pytanie, jest gdzieś jakaś lista co w danym regionie odblokowałem? czy trzeba szukać po mapie ?

Nie ma takiej listy. Jedynie w obozach pojawia się lista ilu kapitanów zabiłeś, ile skarbów zebrałeś. Najlepiej to chyba czyścić dany obszar mapy i nie opuszczać go do póki wszystkie znaki zapytania nie znikną i wszystkie obozy nie zostaną wyczyszczone. Trochę to męczące tak zoomować mapkę i oddalać w poszukiwaniu wciąż aktywnych elementów. Ale innej metody nie ma. W origins pozbyto się statystyk z poprzednich Assassins. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Nie ma takiej listy. Jedynie w obozach pojawia się lista ilu kapitanów zabiłeś, ile skarbów zebrałeś. Najlepiej to chyba czyścić dany obszar mapy i nie opuszczać go do póki wszystkie znaki zapytania nie znikną i wszystkie obozy nie zostaną wyczyszczone. Trochę to męczące tak zoomować mapkę i oddalać w poszukiwaniu wciąż aktywnych elementów. Ale innej metody nie ma. W origins pozbyto się statystyk z poprzednich Assassins. 
A co polecasz, najpierw robic znaki zapytania i na koncu questy wszystkie czy odwrotnie?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Najlepiej to czyscic dany obszar mapy. Lvl i tak wbic musisz, więc na wyzszą część i tak nie wbijesz bo zgon. Zaczynaj od punktów synchronizacji a potem od gory do dolu czy tam od lewa do prawa. Przynajmniej nic nie przeoczysz. 
Czyli najpierw czyszczenie mapy a pozniej questy?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wróciłem ze szķłem pod Sfinksa i upa zbita, bo nie mam interakcji na tej mapie piaskownicy. Przejście zamknięte choć za pierwszym razem je otwieralem, a teraz i tak zamknięte. Ktoś wie jak tam wejść?

 

Edit: Jakby ktoś miał z tym problem, wystarczy ponownie załadować zadanie "Przysięga Bayeka", nawet jak jest już w ukończonych. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...