Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam zakup AC Origins bo nie grałem żadnego AC od czasów Black Flaga na PS3 a ostatnim granym jest AC Syndicate, który mi się podoba bardzo. Mam nadzieję że Origins dorówna Syndicate albo go przebije.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

 

 

Nowy gameplay. No i chyba wezme tego raka bo klimat egiptu wydaje sie byc mocny, ale na pewno nie na premiere. Wielka szkoda, ze polaczyli znowu nowoczesny hub z akcja z przeszlosci( mogli by juz odstapic od tego watku futurystycznego). Nie podoba mi sie tez ten rush w wodzie( WTF) za to sama woda wykonana badrzo ladnie, chociaz troche zbyt lewniwie sie porusza.

Bardzo podoba mi sie za to kolorystyka w grze no i sam EGIPT. Biere panowie, nie ma co

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Animacja tragiczna, ja nie wiem jak taki element mogli tak z(pipi)ać, AC zawsze pod tym względem robiło robotę, ten rush w wodzie IMO dobrze, że jest, tak to ludzie marudzili by, że czemu tak wolno pływa.  Ogólnie meh... 

Odnośnik do komentarza

Nie mogli po prostu dać takiej minimapy jak w W3? Wkurzają mnie te ikonki w czasie rzeczywistym. Strasznie to januszuje tego Asasyna.

celowo zlikwidowali minimape, aby odjanuszować trochę grę 

 

a ikonki w czasie rzeczywistym zostawili bo to element kluczowy dla ducha serii :kaz: 

Odnośnik do komentarza

o ku... animacja przeciwnikow na koniach to jest jakas porazka. no ale nic dziwnego, janusze glosuja portfelami, to dostaja coraz leniwiej zrobione gry. byla juz gadka o tym ze jedna ocena na swiecie potrafi przykrecic srube tworcom, mam nadzieje ze ktos wkoncu oceni te casualowa dojarke na 6/10. 3 punkty za kolorystyke, 2 za wode, 1 punkt za to, ze jednak dbaja o dobry humor ludzi na swiecie i robia jakies pocpane motywy sterowania szczalom. co wiecej tutaj mozna ocenic pozytywnie?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oczywiscie ze sie sprzeda tak jak Black Flag, ktory w skostniala juz serie tchnal pewną świeżość. Tak i Origins ze swoim klimatem Egiptu poramid faraonów.

 

Ja juz swoją limitke za 549 zamówiłem

 

Ja wziałem dwie takie piękne są.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja dopiero w Black Flaga zaczalem przygode z Assassynem i bardzo mi sue podobal. Poprzednie w ogóle mnie nie interesowały. A teraz gdy widze te screeny z gry wrecz nie moge sie doczekac. Bede grac jak (pipi)

 

Ja od dwojki i klimat mi nie podszedl, ale wszystkie czesci od Black Flag mi sie podobaly. Na premiere nie biore, bo i tak nie znajde czasu, zeby pograc. Sezon jesienny bedzie zarezerwowany tylko dla Battlefronta, CoDa i Project Cars 2. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...