Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Unity nie polecam, ta gierka psuje smak zycia, w Syndicate z kolei nie gralem, wlasnie przez to jak chuyowe bylo Unity.

 

Nie ma takiej opcji - każdego Assassina muszę zaliczyć. Pograłem już trochę w Unity i po pierwszym pozytywnym szoku, spowodowanym skokiem grafiki (tuż przed tym grałem w AC Rogue), przyszło wku#wienie na bezwładność w sterowaniu Arno. Sama postać to taki drugi Ezio, więc w sumie OK, ale znów bieganie po dachach kolejnego miasta...

 

Z tego też względu cieszę się, że Origins daje zupełnie inne doznania - po dwóch "miejskich" odsłonach, znów taka z większą dawką swobody (jak niegdyś Black Flag). Jedyne zastrzeżenia mam do głównego bohatera, bo Bayek wydaje się być jeszcze bardziej sztywny/nudny niż Connor - dajcie znać, jak z nim jest naprawdę :)

Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej interesują piramidy, Egipt, postacie z którymi będę wchodzić w interakcje. A główny bohater? No jakoś nie interesuje mnie specjalnie. Okaże się podczas intro oco jemu chodzi i albo się polubimy albo nie. Co nie zmieni tego jak będę grać. 

 

Ustawiamy poziom trudności na HARD i jazda :D 

Odnośnik do komentarza

Jakbym ja mógł grać w każdą grę, w której chciałbym wbić platynę, to już teraz mogę iść na emeryturę :yao: Także trochę zazdro ;)

Kusi mnie bieganie po Egipcie, ale cena jednak trochę odstrasza :(
Pytanie do szpeców - edycja Gold będzie też dostępna po premierze czy tylko przed?

Odnośnik do komentarza

Trzy godzinki za mną. Do nowego systemu walki trzeba się przyzwyczaić, ale zmiana jak najbardziej na plus. Podobnie jak sprawy z ekwipunkiem. Graficznie jest ok, nie widzę tu rysowania tekstur przed mordą. Do fabuły i postaci po tych ok. 180 minutach zbyt wiele nie powiem, zobaczymy jak to pójdzie dalej. Jak na razie, jest świetnie. 

Na koniec fotka kolekcjonerki, bo ta wersja chyba najlepszy deal, pod względem stuffu.

20171025_203227.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak to będzie wyglądać na Koxie :obama:

Tak samo jak na Ps4 Pro! he he... 

"...Ubisoft has reportedly said there’s no difference between the PlayStation 4 Pro and Xbox One X versions of Assassin’s Creed Origins..."

https://www.psu.com/news/33265/assassins-creed-origins-ps4-pro-and-xbox-one-x-comparison.

 

PS. Mam jeszcze stare ps4, wiec sprawdze czy faktycznie jest spora roznica w porownaniu do PRO. W Horizon:Zero Down i w Wiedzminie 3 wizualia byla zauwazalnie lepsze, szczegolnie dzieki dzieki downscale'ingow. Zakladam, ze to samo bedzie w A.Origin.

Odnośnik do komentarza

Nieźle to wygląda.. szkoda, że Ubi nie zrobi nowego Splinter Cell z takim budżetem.. marzy mi się gra, w której faktycznie mógłbym przechodzić wszystko w cieniu, a pistolet służyłby mi głównie do niszczenia kamer i oświetlenia. Jakby zrobili taki tytuł na enginie Origins to byłoby wspaniale

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...