Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Co to za chuynia z tym nowym systemem walki? Jak narazie to dla mnie najgorsza 'nowinka', sam Egipt wygląda ciekawie i może pare godzin będzie można w to zainwestować jak pójdzie do wora z cebulą. Pytajniki ze skyrima i orzeł też do zaorania, w(pipi)iający głos głównego bohatera i jego zbyt częste monologi tym bardziej.

 

eh, może nowy splinter zaciekawi.

Odnośnik do komentarza

Cudownie to wygląda. Widac ze skutecznie pozbyli sie klimatu typowego dla serii Assassyn i udalo im sie tchnac skutecznie kilka nowinek. No i ten klimat Egiptu az sie wylewa z ekran

 

Biere to na premiere. Oczywiscie pre order za 279 pln XD.

 

A moze nawet limitka za 599 pln z piramida takiej wielkosci jak Mansion z limitki Resident Evil 7 XD XD

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

Odbiegnę ciut od tematu: Far Cry 5 - kalka, aczkolwiek zawsze mogę zagrać, bo czwórka mnie ominęła :) Lubię sobie postrzelać, a co.

 

 

Wracam do tematu. AC: Origins - kalka. Gdzież te nowości, świeżość, wiatr w żaglach? Powiadam wam, tego kotleta nie tyknę, bo ponieważ Unity jeszcze na mnie czeka :kaz:, ale we wspomnianym Unity klimat wydaje się całkiem na plus. Egipt jakoś mnie odrzuca, założę się, że nasz bohater pomoże mojżeszowemu ludowi uciec z niewoli i użyje artefaktu pradawnych do otworzenia przejścia przez Morze Czerwone. Ale takie rzeczy to tylko w DLC pewnie.

 

I dlaczego główny bohater assassyn jest takim super hiroł? Z łukiem lepiej sobie radzi niż Hawkeye w ostatnich Avengersach, a strzałą steruje jak Profesor X niechętną pokojówką, 

 

Avenger's Creed: Days of the Past Past

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Mi się podoba. Faktycznie przerwa zrobiła serii dobrze, bo kilka zmian dla mnie zdecydowanie na plus,

Setting bardzo fajny, graficznie i animacyjnie jeszcze poczekam na szlify, aczkolwiek całość prezentuje się ładnie, głównie ze względu na użytą paletę jaskrawych barw.

Walka nabrała siły i ciężaru, inspiracja For Honor na plus - nie będzie nawalania w jeden przycisk. Strzelanie z łuku inspirowane Horizon - z wyskoku, czy grzbietu zwierzaka. Walka pod wodą to spore zaskoczenie - fajny bajer. Zauważyłem też sporo zapożyczeń z Far Cry, jeśli chodzi o faunę - świat będzie dzięki temu żywszy, to zawsze plus. Do tego elementy RPG, levelowanie, loot, side-questy, w których obiecują interesujące historyjki...

 

Wszystko powyżej mi się podoba, na minus na razie dron i główny bohater - typ wydaje się jeszcze nudniejszy niż Connor.

 

Zakup premierowy mi nie grozi, bo do skończenia mam jeszcze AC Rogue na PS3, AC Unity i AC Syndicate (a jak się uprę to jeszcze raz ACIV Black Flag, tym razem na PS4), więc kolej Origins nadejdzie pewnie gdzieś w okolicach 60zł za używkę :)

Ale chciałbym podkreślić, że jeśli byłbym z serią na bieżąco, to kupiłbym na premierę, serio.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Przeciez już na pokazie było widać bezczelny popup obiektów. No i do przycięcie podczas strzału z łuku w locie GOTY.

 

Przecież AC Unity lepiej wygląda, serio. Jak można się jarać Origins jak to wygląda gorzej od W3 sprzed dwóch lat. Do tego wciąż ta sama mechanika gry.

 

Ubisoft niby taki wielki wydawca a nawet nie umie gry dopracować pod pokaz bo o finalnej pół-wersji która trafi do graczy nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Cudownie to wygląda. Widac ze skutecznie pozbyli sie klimatu typowego dla serii Assassyn i udalo im sie tchnac skutecznie kilka nowinek. No i ten klimat Egiptu az sie wylewa z ekran

 

Biere to na premiere. Oczywiscie pre order za 279 pln XD.

 

A moze nawet limitka za 599 pln z piramida takiej wielkosci jak Mansion z limitki Resident Evil 7 XD XD

 

za zlozenia preordera na to guvno mam nadzieje ze ktos cie tutaj zbanuje, chyba ze smieszkujesz.

 

 

kur.wa, magiczne sterowanie strzalami. czy w ubisofcie podaja na sniadanie jenkem czy co?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...