Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, no niby tak się hejtuje tego Wieśka, co ten netflix wyprawia. A okaże się, że może wyjść z tego dobry serial? I co o tym myśleć? :dunno: 

 

Pozostaje jedynie czekać i tyle. Nie wiem jakimi motywami kieruje się ten cały producent, ale chyba trzymają rękę na pulsie skoro są w stanie takie obsady wystawiać. Z jednej strony wkuwia mnie ta polityka tego wszystkiego, a z drugiej strony nie wiesz czego się spodziewasz po tym serialu.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

triss xddddddddddddddddddddddddd

o c0rva, ale ten serial będzie chooyowy. mówiłem że cavill najgorzej z tego wszystkiego wypadnie, nie wiem jakich reakcji oczekuje netflix po pokazie takiego cosplaya z sosnowca. z tym musiałem to chyba każdego polskiego widza chcą wk0rvić.

poczekam na zwiastun żeby zobaczyć  tego operukowanego drewniaka w akcji, tak dla beki

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Farmer napisał:

A wystarczyło tu bliznę, tam oczka poprawić, się nie golić dwa dni i...

 

 

Ty ale wiesz że geralt nie lubił zarostu a to ma być na podstawie książek nie gier. W grze zarost był mocno ekspnowany bo był to ficzer gierki z rosnącą brodą. 

 

 

Tak co do wyglądu geralta to oczy mi nie pasują i ta sztuczna peruka. Reszta ok. Jakieś blizny pewnie mu dadzą. Do tego zakładam skoro będzie renfri i stregobor to pierwsze odcinki będą opowiadać o znacznie młodszym geralcie niż ten znany ci z gier. 

Odnośnik do komentarza

Znakiem rozpoznawczym Triss były długie, kasztanowe włosy, połyskujące złotem. Piękne i bujne, nosiła zawsze rozpuszczone, co, według niej, podkreślało wolność i niezależność. Uroku dodawały jej duże, niebieskie oczy oraz rumiane policzki. Magiczka miała spory biust, jednak jej suknie zawsze zapięte były pod samą szyję – na piersiach nosiła blizny, pamiątki bitwy pod Sodden. Czarodziejka trzymała zdrową dietę, aby utrzymać zgrabną sylwetkę i 22 cale w talii. Triss bardzo dbała o siebie, malowała się i kąpała nawet kilka razy dziennie. Była bardzo atrakcyjna, jak wszystkie czarodziejki i przykuwała wzrok wielu mężczyzn.

 

Zarówno pan @Mojave jak i pan/i Netflix proszę stąd wyjść.

Edytowane przez selene
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...