Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie grałem w ubisofciaki, wiec po przerwie nawet przyjemnie się (setny raz) chodzi po wyspie w 60fps, zbiera flanelowych pomocników, strzela do religijnych oszołomów. Czuję jednak, że po 10h będzie recycling na maxa do porzygu.

 

Kiedyś kojarzę, że odrzucił mnie motyw z tym randomowym porywaniem mnie, gdy sobie robię side questy. Podobny poziom przeszkadzajstwa jak ataki malarii w FC2.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2018 o 20:14, _Red_ napisał:

Gram od kilku godzin i mam odczucie jakby to był po prostu zlepek arkejdowych misji, jeszcze gorsza wczuwka niz w Primalu. Odbij posterunek, jedź do markera misji, buerk. Nie dam rady chyba grać dluzej w ten szablon.

 

A i bugi:

- checkpoint w trakcie lotu samolotem powoduje, że po restarcie samolot ma wyłączony silnik i od razu mi spada. Fartem udało mi się przeżyć i uciec przed bossem strzelającym do mnie z samolotu i jakoś go strącić będąc pieszo

- właśnie zepsuł mi się fast travel. Gdzie bym się nie przenosił to po chyba 2 minutach loadingu trafiam na pole koło młyna

- często blokuje mi się koło ekwipunku (L1) i nie chce się otwierać


I sposób narracji:

- w pewnym momencie już nie wiedziałem jaki quest mam aktywny. Robię jeden, nagle włącza mi się halucynacja i po cutscenkach okazuje się, że wcięła mi się inna misja fabularna. Po jej skończeniu musiałem rozpoczynać ponownie tamtą poprzednią. Podobnie gdy jechałem 3km do celu chyba 20 minut i tuż przed celem analogiczna sytuacja.

Niestety, ale nie strawię po raz kolejny tego samego kotleta w nowej panierce, leci do CEXa póki cenę trzyma tam zacną.

 

Błe.... :/

 

W dniu 3.01.2019 o 22:28, _Red_ napisał:

Odpuscilem po paru h, yebac ten szablon, w którym tylko tekstury sie zmieniają. 

No było trochę gorzej @_Red_ xD 

Zainstalowałem dzisiaj i po prologu już mi się nie chce. Chujowe strzelanie, powtarzalność, przeciwnicy biegają jak pokraki bez ładu i składu. Odpuszczam a mój ostatni far cry to trójka w 25 FPS na ps3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem dłużej i się spodobało. Amerykańskie wioski wyszły nawet dobrze. Typowy Far Cry, można się wyżyć i dobrze pobawić. Ciekawe gdzie będzie się dziać następna część, skoro seria się zapętliła i wróciła do tropikalnych klimatów w FC6 to znaczy, że pomysły się już skończyły. Islandia była by oryginalna, ale człapanie po śniegu i pustkowiach było by pewnie nudne.

Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany gram teraz w FC6 i w porównaniu do piątku, to gra stała się w pełni prawie zautomatyzowana jeśli chodzi o loot, jest wygodnie, no wszystko z automatu samo podnosi z trupów, jedynie loot, który musisz podnosić to materiały do broni. W sumie dawkuję grę, bo ostatnio w piątek chyba grałem 2 lata temu, taki sam FC ot co. Postać też inaczej się rozwija, bardziej opierasz na się na ubraniach, gdzie mają rożne statystyki. Ulepszać można bronie, supremo to co na plecach nosisz i mają różne wariacje jak szturmowiec, sabotażysta czy truciciel, po prostu ustawiasz sobie swój playstyle pod plecak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...