Jump to content

Far Cry 5


Bansai

Recommended Posts

 

Na silniku CryEngine. 26 maja 'worldwide reveal'.

 

Jak tam nuta zaczela brzdekac pod koniec to troszeczke mi sie Justified skojarzylo, jesli tego nie spierdziela i klimatu nie zmarnuja to kto wie, moze cos z tego bedzie.

Link to comment

No w sumie jakoś to nie wygląda na dziki zachód tak jak napisaliście, że czasy współczesne. Ale tak sobie myślę w jakich latach to może być rozgrywane jak strzelanie do rednecków będzie. Te klimaty, co podali na teaser kojarzą mi się z 60-70 lat, gdzie jest rolnictwo, pasanie krów, czy jazdą konną - nie no, za dużo ten teaser to nie mówi ;)

Edited by Faka
Link to comment

Nie powiem...te mini trailery zrobiły mocno. Mi się kojarzy z amerykańskim zadupiem. Klimat powieści Lee Childa. Źli miejscowi notable czują się bezkarni w swoim bezprawiu i wówczas wkraczamy my, tzn ja, czyli Jack Reacher :)

Edited by Czezare
Link to comment

The general thrust of this game is that it will take place in present day, and feature the protagonist taking on a Jim Jones or David Koresh-like religious cult in a small town in Montana that's been populated by, essentially, Doomsday-preppers bent on furthering their cause.

 

https://np.reddit.com/r/farcry/comments/6bsg0b/speculation_time_what_will_farcry_5_be_like/dhpju38/

Link to comment

Meh... Słaby setting na kolejną UBIgierkę... Jakieś miasteczko, pola, lasy i ośnieżone górskie szczyty, które od razu skojarzyły mi się z nudnym FC4...

Tę serię może ratować jedynie ciekawy setting, jak w Primal np, więc ewentualnie jakieś post-apo/zombie, albo prawdziwy dziki zachód (obca planeta może...).
Inaczej widzę powtórkę z FC4.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.