Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ nam się altery rozszalały :D
Inna sprawa, że teraz nawet ocenianie fulla po premierze nie jest do końca miarodajne, bo i tak wyjdzie zaraz patch, który wszystko poprawi, a tak naprawdę cofnie grę o dwie generacje wstecz :) I to się niestety tyczy głównie Fify :sorry:

 

A polska scena yt dalej karty otwiera. Filmiki pod ludzi max 20 lat. Niestety PES w PL nie ma nikogo. Jest liberoevo ale werwe ma trupa :)

Ogolnie wychodzi na to ze 90 proc odbiorcow fify ma wyje.bane na gameplay, tylko "oooo jest ovr 90, ty masz 88l

Gardze.

 

Tylko widzisz - problem się pojawia w momencie, w którym znajdziesz jakąś ukrytą bestię i okaże się, że 90 czy nawet 94 ovr nic nie da, bo nagle znajdzie się taki Son w IF'ie, który kosztuje grosze, a zjada innych grajków z miejsca.
Potem znajdziesz taką hybrydę, która wcale dużo nie kosztuje i kosisz wszystkich patrząc tylko, jak robią rage-quit :D Takie są właśnie uroki FUT i to dla tych kart 90+ EA oferuje właśnie FIFA Points na których od lat już zbija majątek :)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

No te YT filmiki gdzie testuja gierke w bazie EA to naprawde dobre, 850.000 fifa points na koncie, a co druga paczka to Messi albo jakaś legenda (przepraszam ikona) napewno EA nic nie przerobiło % dropów dla testerów 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Lubiłem oglądać gościa,ale po tym jak się podniecał jaka ta fifa 18 super na zamkniętych pokazach ,gra w demo i mówi że to wersja z przed paru lat a później się podnieca pelem z paczki ...

Full będzie lepszy :D jak zawsze

 

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale wyprostujmy kilka kwestii, bo mam wrażenie, że oglądaliśmy ten sam filmik, a każdy zrozumiał coś innego.
Drop z paczek to średnio 2-2,5 ikony na 1 mln FP - nie jest to za dużo, biorąc pod uwagę, że każdy otwierał 400 paczek za 125k coinsów. Także unikatowość poziomu legend została zachowana. Tak samo też to, że nikt nie będzie pokazywał całego openingu wszystkich paczek, bo film by trwał 3h.

Inna sprawa, że porównanie demo vs. full jest co roku takie samo i finalny produkt na pewno będzie się różnił. Podejrzane jest fakt faktem to, że niby jest o niebo lepiej, ale np. taki DomManu mówi otwarcie o porównaniu zamkniętych beta testów do tego, co ogrywał obecnie - tu już mamy kilka miesięcy różnicy.

Także brać przez palce, ale z logicznym podejściem, a nie hejtem, bo typ akurat nagrywa bardzo dobre i merytorycznie poprawne filmy w przeciwieństwie do większości sceny YT, która współpracuje z EA.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szakalek, niedawno w temacie o Pesie piszesz mi, że dobrze gadam a teraz od razu od januszy, nie ładnie tak :p

Matriks napisał, że w demie Pesa (bo nic nie pisał o tym, że ma już fulla) wrzutki i prostopadłe są OP, a moim zdaniem nie są (nie tylko na podstawie dema z cpu, ale po rozegraniu wielu meczów online w bete). To wszystko.

A co do fify to chyba każdy wie, że skryptami stoi (co nie zmienia faktu, że to dobra gra).

Odnośnik do komentarza

 

ovvy ma już sporo tutoriali jak zawsze ;p

 

zaczyna mi się podobać ta fifka, przyzwyczajam się już do dzikich prędkości ;) mimo pójścia w arcade zrobili jedną ważną rzecz, tzn wyłączyli asystę cpu w odbiorze piłki w obronie, teraz jak zostawisz obronę dla cpu to "samo się nie obroni" - przeciwnik ma autostradę do bramki jeśli sam się nie przełączysz i nie wyblokujesz manualnie...oj będzie ciekawie online

 

to co działało w '17 tzn przełączanie się na defensywnego pomocnika i przecinanie nim wszystkiego (hi Kante) a obronę zostawić dla cpu - tutaj to nie przejdzie, będzie więcej zabawy w przewidywanie zagrań i odcinanie linii podań, obrona będzie mocno manualna co jest akurat super, bo będzie widać kto ogarnia a kto nie po wynikach, zapewne wysokich

 

jest też kilka nowych zagrań z kwadratem, driven lob, high lob, można grać na ścianę (np. do Lukaku albo Lewego), z cpu to działa zobaczymy jak będzie później

 

strasznie dużo finesse shotów mi wpada, z dystansu nawet Davidem Silvą okna bez problemu, dawno tak nie było

 

dawać fulla już :P

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Szakalek, niedawno w temacie o Pesie piszesz mi, że dobrze gadam a teraz od razu od januszy, nie ładnie tak :p

Matriks napisał, że w demie Pesa (bo nic nie pisał o tym, że ma już fulla) wrzutki i prostopadłe są OP, a moim zdaniem nie są (nie tylko na podstawie dema z cpu, ale po rozegraniu wielu meczów online w bete). To wszystko.

A co do fify to chyba każdy wie, że skryptami stoi (co nie zmienia faktu, że to dobra gra).

no bo po pierwsze oceniasz wersje demo pesa gdy jest juz Full. Po drugie Fifa ma tylko demo, ktore bedzie sie srogo (na lepsze czy na gorsze) roznic od fulla. To nie ten moment na takie opinie
Odnośnik do komentarza

Ograłem demo. Przecież tam wszystko wychodzi. 4 lata na poważnie nie grałem w żadną elektroniczną piłkę, a tu waliłem siata za siatą. Wiem, że pewnie niski poziom trudności jest defaultowo ustawiony, no ale tam wszystko się dzieje automatycznie, każde podanie dochodzi, piła się klei, no strasznie randomo jest. W dodatku, atmosfera stadionowa zerowa, uczucie jakby gry na hali.

Odnośnik do komentarza

No gosc nie ma pojecia o czym mowi tak samo jak ty. To jest ta polska scena pesa? XD

 

Od 5 dni pie,,rdolisz o paczkach, z ktorych jutuberzy nie maja nic poza filmikiem bo wszystko co wypadlo zostaje na tych kontach do ktorych oni nie beda mieli dostepu. Zajmij sie moze robieniem strojow i pilek do pesa a nie zawracasz dupe.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...