Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wczoraj odpaliłem demko, po przeczytaniu postów w tym temacie bylem nastawiona na najgorsze, tymczasem miło się rozczarowałem. Po raz kolejny wychodzi na to, że użytkownicy na forum to idioci. Oczywiście po zagraniu 4 meczów w demie ciężko ocenić pełną wersję, ale z czystym sumieniem mogę dokonać zakupu.

Mnie rowniez gra sie duzo lepiej w pelna wersje w ea access niz w demo :) Wszystkie mecze gralem online. Na pewno nie czuje, ze jest cokolwiek szybciej.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że te mądre głowy z EA w ogóle tego nie przemyśleli i Companion z 17 aktualizuje się do 18 i tym samym nie ma możliwości zarządzania już Fifą 17 przez tą aplikację... 

 

ojj przemyśleli, przemyśleli, masz kupić FIFA18 i tyle

Odnośnik do komentarza

Co do matchmakingu, wszystko jest fajnie jak sie ma ustawienia domyslne typu np sterowanie na asystach. Jak chcemy pograc na czesciowych ustawieniach albo na recznych to praktycznie trzeba czekac 10 minut na mecz, tak malo chetnych jest do zabawy z takimi ustawieniami.

W ogole granie na asystach w fife to jest nieporozumienie. Nie wiem komu to sprawia radosc. Tak samo turnieje i ustawienia asysty XD Obrzydza mnie to

Odnośnik do komentarza

No ale własnie dzieci w szkołach nie graja na manualu tylko na asystach. To tak samo jakbys grał w Forze Motorsport na pełnych asystach typu autodohamowywanie, tor linii i wszystkie kontrole w aucie. Przeciez to wtedy robi sie samograj, jaka w tym zabawa?

Ty ziomus nie wiem. Napisz do EA zeby latke zrobili tylko na manual. Serio problemy 1 swiata. Za rok kolejna fifa. Po co sie spuszczac.

Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka godzin w nową odsłonę FIFY. Na pewno lepsza niż 17, lepiej się gra niż w demo (może dlatego, że gram tylko online jak na razie). Broni się BARDZO trudno, trzeba być skupionym cały czas i odczytywać zamiary rywala, łatać dziury na boisku. Mimo wszystko szybko się przestawiłem, przy drugiej próbie wygrałem drafta online. Tempo gry nawet online jest znacznie wolniejsze, co mi się bardzo podoba, ale nadal w porównaniu do PESa mamy wyścigi Formuły 1 na boisku. Gra się dość przyjemnie, dostaliśmy w tym roku dwie dobre gry piłkarskie, i obie mają swoje plusy, ale jeżeli osobiście miałbym wybrać, to bardziej podchodzi mi obecny PES.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na PS4 był patch do ver 1.02, także możliwe :)
Tak czy inaczej na razie ogrywam na bota i powiem, że jestem miło zaskoczony, bo gra się o wiele przyjemniej niż w demie, choć pad już kilka razy prawie latał :P

Podziwiam głównie AI, które czasami potrafi władować bramkę z 20 metrów, a czasami wbić sobie samobója :P
I widzę, że niekiedy cieszynki są trochę zglitchowane, bo odpala się animacja na boisku, ale nie ma zbliżenia kamery ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mialem nie brac w ogole tak mnie fut wpienil przed premiera, gdzie jeszcze wyzej ludzie pisali jakie to rzeczy z paczek nie wypadaly.

Ale z ostatnich 2 paczek wypadlo mi grajkow za okolo 300k wiec dzisiaj prawilnie odebralem swoj egzemplarz i zaczalem meczyc ;)

 
mutex/ocfipreoqyfb/mutex
Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...