Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o to chodzi że w tym roku rzadko kiedy są trybuny. Zazwyczaj to pewny gol.Mówię o strzałach sprzed pola karnego, chociaż z też tak wchodzą. Kwestia podkręcenia analogiem. Mniej więcej 7/10 strzałów siedzi.

Pytanie mam do ogarniających obronę. Jedynym wyjściem narazie jest L2 + pressing R1 i cofanie i skracanie kątów sterowanym obrońcą i czekanie na błąd? Jest coś innego? X i kwadrat nie działa. Jak trafimy na ogarniętego gracza manipulujacego L1 i prawą gałką z odpowiednim wyczuciem lewej to patrze jak napastnik przenika wrecz przez obronę. Jakieś rady na to ? Nowe techniki jakieś?

Odnośnik do komentarza

Ja duszę kombinacją klasycznego odbioru kółkiem i L2 - jak na razie daje rade, choć stara zasada z 17-tki powrót pomocnikami/napastnikami do obrony daje radę. Choć nie zagłębiałem się jeszcze we własne taktyki, ale zapewne odpowiednie ustawienie suwaków też powinno pomóc w ogarnięciu zagrań w defensywie.

Odnośnik do komentarza

EA znowu dało doopy i nie można zapisaywać powtórek. Serio dla nich ogarnięcie tego i zrobienie narzędzia do zapsywania powtórek na wzór PES-a jest niewykonalne?

 

 

Ja w ogole nie wiem co to za moda jest na ogladanie, zapisywanie i udostepnianie powtorek. Wy sie pozniej trzepiecie pod to czy jak? Obejrzec jak czlowiek z godnoscia raz, drugi i zapomniec a nie pokazywac calemu swiatu, no bez jaj.

 

 

Gram od wtorku i gra mi sie bardzo przyjemnie, ale dzisiaj nie da sie nic zrobic. Serwery yebly, jak to w premiere xD Rok w rok to samo, oni sie nigdy nie naucza. Co ciekawe skupilem troche kart z Metz i Salzburga z mysla o sbc o Mane. Dzisiaj weszlo. Kupione za 150, poszly za pare kola.

Odnośnik do komentarza

 

EA znowu dało doopy i nie można zapisaywać powtórek. Serio dla nich ogarnięcie tego i zrobienie narzędzia do zapsywania powtórek na wzór PES-a jest niewykonalne?

 

 

 

Ja w ogole nie wiem co to za moda jest na ogladanie, zapisywanie i udostepnianie powtorek. Wy sie pozniej trzepiecie pod to czy jak? Obejrzec jak czlowiek z godnoscia raz, drugi i zapomniec a nie pokazywac calemu swiatu, no bez jaj.

 

 

.

No w fifie to zbedne to fakt xd

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie może mi ktoś sprawdzić czy w wersji PS4 można normalnie tak jak w poprzednich edycjach dołączyć gościa do sezonów online i grać sezony we dwóch na jednej konsoli? Bo kumpel kupił na PC i mówi, że tam nie ma takien opcji. I mnie to zaniepokoiło.

Z tego co widze to mozna bo wyswietla mi sie przy "SZUKAJ" Brak goscia ale nie mam jak sprwadzic bo nawet pada nie mam drugiego :P

 

Ktos mi wytlumaczy jak to teraz jest z pucharami w sezonach? Bo wczoraj pisalo ze zamkniecie o polnocy i teraz znow liczy czas ze do konca 15h, tak dziwnie :P

Odnośnik do komentarza

Mi po okolo 30 meczach sie odblokowal

 

 

btw kupilem Mbappe, Lacazette i Walkera, jak dostali otw to ich ceny niezle skoczyly, teraz juz gdzies ponad 100k na czysto jakbym ich sprzedal, a Laca od razu znika z rynku takze pewnie jeszcze podniosa mu widelki xd dodatkowo Kante kupiony wczoraj jak serwery mulily za 150k, dzisiaj juz prawilnie ponad 180 xd Ronaldinho czai sie za rogiem :D

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...