Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak pełna wersja względem dema, bo oceny dostaje bardzo dobre, nawet lepsze od PES18...

 

84 dla PESa vs 83 dla FIFY pomijam już fakt, że recenzują to totalne lebiegi, które pograją chwile w pare trybów offline i tyle z recenzji gry. 

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe jak pełna wersja względem dema, bo oceny dostaje bardzo dobre, nawet lepsze od PES18...

84 dla PESa vs 83 dla FIFY pomijam już fakt, że recenzują to totalne lebiegi, które pograją chwile w pare trybów offline i tyle z recenzji gry.

Ale ja nie patrzę na MC czy GameRankings, mam swoje wytypowane strony, no i jak narazie FIFA wypada trochę lepiej, czyli bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Trochę mi szkoda, że do jakiego tematu ostatnio nie wejdę, wszędzie jest jeden wielki przesadyzm. Wszyscy zawsze są po 2-óch stronach barykady i wszędzie próżno szukać wyważonych opinii na temat czegokolwiek. Społeczeństwo jest wk.vrwę podzielone i pełne żółci nawet w (pipi).anym temacie o FIFIE.

 

Ale napiszę co sądzę o nowej FIFIE po demie bo zdecydowanie nie jest tak jak niektórzy piszą. Opinie po jednym meczu tylko świadczą z poziomem z jakim mamy do czynienia.

 

Zacznę od minusów, żeby zakończyć w sposób pozytywny.

 

1. Prędkość. Myślę, że to nie jest tylko kwestia tego, że w FIFIE zawsze gram na najwolniejszej prędkości, ale jest za szybko. Jedna z niewielu rzeczy, z którymi się tutaj zgadzam z niektórymi. Mam nadzieję, że w fulu zostanie to poprawione, bo co roku demo z fulem się trochę różni. To moja największa obawa, że po zmianie w ustawieniach w pełnej wersji na wolną prędkość, dalej będzie za szybko.

 

2. Jak wyłączyć tą cholerną strzałkę? Zawsze minimalizuję HUD jak tylko się da, ale ta strzałka doprowadza mnie powoli do szału.

 

3. Drobne błędy techniczne i glitche, ale to jest domena każdego dema i nawet fulla. Zawsze od czasu do czasu zdarzają się jakieś błędy, ale nie rujnują one całkowitej rozgrywki.

 

4. Oświetlenie. Widać zmianę w stosunku do F17, ale niekoniecznie zawsze na lepsze. Oświetlenie na meczu na jednym z tych amerykańskich stadionów jest tragicznie sztuczne. Twarze są blade i nie wygląda to naturalnie. Oświetlenie na Santiago Berbabeu w nocy wygląda gorzej niż w poprzedniczce.

 

5. Nie tyle co zarzut co samej gry co do dema. Jest znacznie bardziej ograniczone niż rok temu. Nie da się zagrać ani dłuższej połowy ani zmienić pory dnia. Nic kompletnie.

 

Co do pozytywów:

 

1. Jeszcze lepsza oprawa meczów. Cieszynki z kibicami, sposób wykonania tych blisko przy bandach. To jest jeszcze jeden poziom wyżej niż rok temu. Zmierza to w dobrym kierunku.

 

2. Animacje. Przecieram oczy ze zdumienia czytając co niektórzy wypisują. Jedna z największych zmian jest albo niezauważana celowo albo wyśmiewana, co zakrawa o żenadę. Prowadząc piłkę jesteśmy w stanie zmieniać kierunek znacznie bardziej naturalnie niż kiedykolwiek. Teraz animacje zmieniają się dużo bardziej naturalnie. Jeżeli ktoś tego nie widzi, co jest nawet odczuwalne po mikro zmianach na analogu to pozdro 600. Niech się nie zabiera wtedy za komentowanie.

 

3. Nowe oprawy ligi hiszpańskiej. Teraz do pełni szczęścia będzie brakować ligi włoskiej i Ligi Mistrzów. Zastanawiam się kiedy kończy się KONAMI umowa z CL bo najwyższy czas, żeby FIFA kupiła tą licencję. Już raz ją mieli, 10 lat temu ale woleli wydawać z niej osobną grę, która się nie sprzedała. Teraz EA ma trochę inną politykę na szczęście i mam nadzieję, że niedługo w nowej FIFIE pojawi się licencja Champions League.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...