Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Wydałem 239 złotych i zamiast się odstresować i pograć to sie tylko wkur****. Pytania mam, ponieważ grałem tylko w fife 16 bardo dużo, 17 w ogóle nie próbowałem. Grając w 18 mam tak ociężałych zawodników że masakra, zanim poda, zanim się obróci to już mi PS4 piłkę odbierze, obrona padaka,tylko ja nie umiem się bronić? Wciśkam X i nic, wciskam O i coś tam się dzieje ale dopiero faul może odebrać piłkę. Sprint, szybciej biegnie z piłką zawodnik prowadzony przez PSa niż mój obrońca bez piłki, trzymam ten sprint, naciskam i żadna różnica, źle coś robię?? Prowadzenie piłki, zanim zmienię kierunek to już mi obrońca odbierze. Liczę że poprawią tą grę bo jak na razie to nie wiem jak redaktor PPE mógł wystawić tak wysoką ocenę? Chyba graliśmy w dwie różne fify ..... 

 

Jestem w gorszej sytuacji - ostatnia czescia, w ktora gralem byla Fifa 14. W efekcie pierwszy dzien to w sezonie online to mecze ktore konczyly sie 5-10 bramkami dla przeciwnika, nierzadko z zerem po mojej stronie. Mialem identyczne pierwsze wrazenie jak Ty, ale z kazdym dniem jest coraz lepiej. Jesli nawet w offline masz ciezko, to wrzuc jeden poziom trudnosci w dol, potrafi zrobic ogromna roznice :)

Odnośnik do komentarza

Włączyłem i od razu pożałowałem :D
Swoją drogą to wczoraj po patchu prawie rozwaliłem telewizor padem - mój bramkarz dostał takiego wylewu, że w 90 minucie puścił bramkę z główki po rożnym, która dosłownie wpadła mu "za kołnierz", a ten się nawet nie ruszył - faktycznie bardzo poprawili zachowania goalkeeperów :angry:

Odnośnik do komentarza

po patchu bramkarze zaczęli się rzucać właśnie ;) i jest z nimi znacznie lepiej, mimo tego i tak dostałem kilka goli które nie powinny paść (Jesus mi z 30metrów wcisnął i kilka wylewów po rękac), sporo rykoszetów wpada nie wiem czemu :] ale z drugiej strony sam wcisnąłem kilka takich bram że mnie zatkało (finesse Di Marią z 20metrów po skosie), dalej opłaca się strzelać dużo i gęsto bo dobitki to połowa moich goli teraz, wielu bramkarzy nie ma handling >80 to wypluwają przed siebie...trzeba korzystać

 

obrona też jakby mniej pływająca teraz, tak jakbym miał nad tym większą kontrolę bo już tak wesoło mi nie robią rajdów w sam środek obrony, wystarczy manualnie pokryć napastnika i odciąć go od podań i 90% ludzi nie wie gdzie zagrać piłkę...uwaga na long shoty tylko bo wpadają nadal :diablo:

Odnośnik do komentarza

do przeżycia. gorzej że wpada dużo "goli roku", jakieś okienka finesse obijane o słupki, fajne o ile samemu się tak trafia a nie dostaje w finale daily knockout do WL...obronę mam już wyczutą, trzeba tylko kontrolować te strzały z dystansu, też do zrobienia bo zwrotność obrońców i przełączanie działa już ok, do wybloku strzału polecam contain z X bo obrońca stanie na linii strzału i przeniku nie będzie

 

przed patchem było bardzo źle, wręcz zmieniłem swoje 433(4) na bardziej defensywne żebym zdążył wrócić w obronie, teraz nie muszę

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Pytania od nooba, nigdy w fife nie gralem ale byla w bundlu z ps4 wiec dam jej szanse.

 

1. Ktory tryb jest najbardziej zblizony do Master League z PESa? Odpalilem Career, ale nie widze tam zadnej mozliwosci zarzadzania klubem, i tak np gram final asia elite cup, przy stanie 2-1 w 75+ minucie, AI wymienia mi napastnikow zamiast skupic sie na obronie.

 

2. Czy Fifa nie ma zadnego trybu free training? Chcialbym sam ustawic z jakiego miejsca wykonuje rzut wolny i pocwiczyc bez uciekajacego czasu albo zaslonietej czesci bramki.

Odnośnik do komentarza

Nie ma trybu free training (dla mnie to minus). Ale możesz na arenie coś tam poćwiczyć, jak staniesz z piłką przed polem karnym wciśnij krzyżak w dół to z tego miejsca będziesz wykonywał rzut wolny. To samo tyczy się rzutu karnego, wciskasz krzyżak w dół w polu karnym. Arena to najlepsze miejsce, żeby sobie coś tam na spokojnie poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

post jak ten od firany przypomina o tym jak bardzo EA kastruję te gierkę :c brak free training to niezła lipa jakby nie było, pewnie w którejś kolejnej edycji wrzucą to i będą się chwalić "rozbudowanym treningiem" na okładce :x

 

gdyby nie świeże Journey to co ta gierka miałaby do zaoferowania gdyby nie było FUT? hehe...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...