Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie zmiany na ogromny plus. Wczesniej nie chcialo sie wchodzic w opcje a teraz mozna ładnie przypisac zmiany i zrobic to dwoma kliknięciami.

 

Kariera Albionem i jedziemy. Cpu również daje rade w tym roku. Ktos ma jeszcze jakies dovre suwaki pod cpu dla tej edycji?

Odnośnik do komentarza

Idealne podsumowanie strzalow z obecnej edycji:

 

So glad EA fixed low driven shots being so overpowered...

Now every shot you take is overpowered. Great job EA.

 

Niedosc ze atak ma spora przewage nad obrona i trzeba duzo wiecej czytac rywala, podwajac i cofac sie, to nawet jak wszystko robisz dobrze to wystarczy strzal z circa 22 m zawodnikiem z druzyny 4,5-5* i nie ma potrzeby wchodzenia w pole karne. Jak w praktycznie kazdym meczu online pada miedzy 5 a 8 bramek to znaczy ze strzaly potrzebuja korekty :) Zreszta juz hejt polecial podobno do ea i bede cos z tym chyba robic.

 

Ogolnie zmiany na plus w stosunku do 17 i gdyby nie to ze w kazdym meczu padaja strzaly zycia to bym pewnie nie mial rozkminy czy sprzedawac PESa czy nie ( tam znowu rozgrywanie pilki to czysta poezja ale spoza 18 m strzelic to cud - o ironio!!)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

jest zaye.biście łatwo w tym roku, nie chcę żeby to patchowali bo ten brak asysty cpu w obronie oddziela ludzi ze skillem od tych co nie wiedzą jak używać kółka i jockeya

 

podam swoje wyniki z wczorajszych sezonów : 1-1, 7-2, 5-2, 2-2, 4-0, generalnie nikt nie ogarnia obrony i gra się tak dziwnie prosto :] nigdy nie miałem takiej łatwości wjazdu w pole karne, po prostu daję piłkę dla skrzydłowego wpadam w pole karne, naciskam kółko i mam gola :x naprawdę wpada tego sporo, bramkarze do wymiany bo nawet ci lepsi nie reagują na strzały z dystansu (a specjalnie podglądałem ich staty positioning, reflex itd. - nie ma to wielkiego znaczenia, Neuer też puści szmatę po ziemi), w polu karnym to już w ogóle jak nie wyblokujesz strzału to licz się że może wpaść wszystko, łącznie ze strzałem w środek albo w bramkarza, są strasznie koślawi

 

o dziwo nie miałem rage disconnectów, mimo wysokich wyników ludzie grają do końca, szanuję to

 

jest kilka fajnych zmian na plus, np. szybkie zmiany, timery przy pauzowaniu gry i ograniczony czas na zmiany, no i jest lepiej pokazany wskaźnik połączenia na 5 kresek - teraz widać że turasy to czerwone/pomarańczowe połączenie na 2kreski o co zawsze ich podejrzewałem,w 17 pokazywałoby wesoło zielone połączenie...teraz jest wrzucone kilka małych przydatnych pierdółek i to mi się podoba

 

na razie wychodzi że trudniej się gra z cpu w squad battles niż online, bo na razie mam hokej :] ale fun jest także nie narzekam

Odnośnik do komentarza

myślę, że śmiało można napisać... to jest najlepsza FIFA OFFLINE na obecną generację konsol. Online, trzeba będzie rozegrać kilkadziesiąt spotkań, żeby coś więcej powiedzieć. Mnie akurat to rozwiązanie w obronie pasuje, zawsze lepiej grałem w obronie, niż w ataku i w tej części idzie mi to póki co również dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie kierowanie obrona to już jednak lekka przesada. Odkąd gram w FIFE online nigdy nie korzystałem z autopressingu (X) i Za(pipi)iscie się jaram tym ze EA zrobiło porządek z tymi pseudo wielkimi graczami co maja każdy mecz na zero z tylu bo sobie cały mecz trzymają jeden przycisk, ale ten rak mózgu obrońców to przesada. Nie potrafią się normalnie obrócić przez ramie i byle jaka klepka robi ich jak szmaty. Strzały oczywiście fajne ale tez przesada, zawsze próbowałem strzelać z daleka bo może akurat jakaś wpadnie, a tutaj drugiego dnia grania już przestałem się cieszyć z konkretnego Long Shota.

 

I na ogromny minus to ze chyba jedna formacja będzie Rządziła w tej grze. W UT każdy mecz przeciwko 4321 kończy się moja konkretna klęska. Chyba moje zamiłowanie w grę skrzydłami się skończy, ale czekam do pierwszej łatki, być może coś się zmieni

Edytowane przez Błachoo1950
Odnośnik do komentarza

Offline bardzo dobrze sie gra, Online tez, jeśli ogarniesz obronę

Tempo jest za duze a nie mam grajkow a co dopiero jak poskladam dobry sklad. Pewnie gdyby bylo mniejsze defaultowo to znow za niskie. Powinno byc gdzies posrodku imo.

 

Gram tylko futa bo jeden mecz w normalnych sezonach tylko mnie utwierdzil ze to naspidowana fifa do kwadratu jednak.

Odnośnik do komentarza

wjechał patch, coś szybko xd

 

podobno naprawia bramkarzy, oby to była prawda bo to co wpuszczał mi wczoraj Ruffier 85 to żenada, szmaty przez ręce, nawet nie chciało mi się w(pipi)iać

 

sam też strzelałem takie że byłem zażenowany ;p

 

ps. patch dodaje oprawę dla Bundesligi, ktoś o to pytał tutaj

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

EA znowu dało doopy i nie można zapisaywać powtórek. Serio dla nich ogarnięcie tego i zrobienie narzędzia do zapsywania powtórek na wzór PES-a jest niewykonalne?

Czyli to nie tylko na Switchu na próżno szukałem przycisku "zapisz". No słabo, że to wycięli.

Odnośnik do komentarza

Wydałem 239 złotych i zamiast się odstresować i pograć to sie tylko wkur****. Pytania mam, ponieważ grałem tylko w fife 16 bardo dużo, 17 w ogóle nie próbowałem. Grając w 18 mam tak ociężałych zawodników że masakra, zanim poda, zanim się obróci to już mi PS4 piłkę odbierze, obrona padaka,tylko ja nie umiem się bronić? Wciśkam X i nic, wciskam O i coś tam się dzieje ale dopiero faul może odebrać piłkę. Sprint, szybciej biegnie z piłką zawodnik prowadzony przez PSa niż mój obrońca bez piłki, trzymam ten sprint, naciskam i żadna różnica, źle coś robię?? Prowadzenie piłki, zanim zmienię kierunek to już mi obrońca odbierze. Liczę że poprawią tą grę bo jak na razie to nie wiem jak redaktor PPE mógł wystawić tak wysoką ocenę? Chyba graliśmy w dwie różne fify ..... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...