Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

Na zwykłym tymbardziej w takim razie i jest to zgodne z moimi odczuciami.

 

EDIT:

Jednak jest poprawa. Nieznaczna ale jest. Na pewno w lobby i podczas lotu samolotem. Resztę ciężko ocenić, bo w dalszym ciągu szarpie. Czy rzadziej bądź mniej to nie na tyle by dało się jednoznacznie stwierdzić.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gra wciąga jak bagno. Momentami odnoszę wrażenie, że jest grywalna, kiedy indziej znów odnoszę wrażenie, że nie jest i nie ogarną tego (przynajmniej na zwykłym Xie).

 

Momenty w tej grze potrafią być mocne. Wczoraj graliśmy w czwórkę. W pewnym momencie byliśmy zmuszeni przemieścić się przez pole, gdzie jedyną osłonę stanowiły marne stogi siana. Została nas trójka. Byłem z przodu i dostałem od snajpera z balkonu z budynku, który znajdował się jakieś 100m przede mną. 20m za mną była dwójka moich. Ja po pierwszym szocie doturlałem się do stogu siana. Chłopaki zaczęli dostawać od snajpera. Wychyliłem się i na pół ślepo zacząłem ostrzeliwać ten balkon. Gość schował się za "balustradą" (położył się). Powiedziałem chłopakom, że teraz jest szansa, żeby biegli. Ja stwierdziłem, że się poświęce. Chłopaki jednak stwierdzili, że mnie nie zostawią i dużym łukiem dotarli do gościa w momencie gdy prułem już drugi magazynek (snajper czekał na moją przerwę, zapewne myślał, że zaraz wystrzelam naboje, albo sciągne kogoś na siebie). Jak już byli przy jego budynku wrzucili mu na ten balkon odłamkowy i było po nim. Mogliśmy się na spokojnie przegrupować.

 

Tego typu akcje bardziej mnie cieszą jak zupełnie przypadkowe 7 killi które natrzaskałem w podziemnych bunkrach :D

 

Przy okazji chce napisać, że przypadkiem trafiłem na wersję mobilną Battle Royale. Gra nazywa się Rules of Survival. Zrobiona jest elegancko i chodzi mega płynnie (Xiaomi Redmi Note 4X). Graficznie na tablecie/komórce bije chyba nawet Fortnite :)Zabawne jest to, że gra ma 120 graczy i chodzi w płynnych 60 fps. Mapa jest wielkości tej z Fortnite tylko bardziej gęsto obłożona. Nie ma dropów ani w lobby ani w grze. Zakładam jedynie, że jest pozbawiona fizyki broni takiej jak jest w PUBG. W każdym razie o to mi chodziło kiedy pisałem, że powinna pojawić się gra stworzona pod specyfikę konsoli a nie przeportowana prosto z PC.

 

PUBG to mój obecny faworyt do Battle Royale na konsoli, ale nie sądzę, że ostatni przystanek - mam wątpliwości, czy sprowadzą tę grę do stabilnego poziomu. Czekam na kolejne tytuły, które może będą sprawniej działać na konsolach.

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem to samo. Koło ostatniej 15 w biegu mnie wyłączyło i jak wyłączyłem się to byłem w pizdu za strefą (mój koleś wybiegł poza strefę).

 

Mogą drużyna zajęła ostatecznie 3 miejsce. Przebieg rozgrywki miał szansę być korzystniejszy z moim udziałem, ale cóż...

 

Pocieszam się faktem, że może mi to też pomogło nie raz w moich rozgrywkach. Dwa razy na pewno zastrzeliłem kogoś wyrzuconego.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Nam jak szło dobrze i zostało z 20 osób, to kierowce w ekipie czteroosobowej wywaliło I koniec końców samochód zatrzymał się na głazie, przy którym kitrało się czterech innych. Także zanim wysiedliśmy z auta pozamiatali nas. Ale widać taki urok tak wczesnej wersji.

Edytowane przez DeeI3o
Odnośnik do komentarza

Generalnie na plus - nowe menu ładne, optymalizacja mocno poprawiona, a mapka bardzo dobra.

 

A na Metacriticu już 93 :obama: ale tylko po 4 recenzjach, czekamy na więcej

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

na plus, gra mi już nie spada poniżej 30 fps, miota się się między 30-45 klatkami, za to lagi przeokrutne, ae to pewnie kwestia winter sale + ogólnej premiery pubga więc nie ma sie czym dziwić.

 

Przy zalogowaniu dostajemy koszulkę do gry xd, winchester moją ulubioną bronią aktualnie. Nowa mapa wygląda ok i ten parkur <3

Odnośnik do komentarza

Mi fpsy też się utrzymują na dobrym poziomie ale zmiana opcji nadal nie ma żadnego wpływu. Martwi mnie że to może być powiązane z nową mapą, nowe tekstury lepiej zoptymalizowane itd. Jeszcze mi się Erangel nie wylosował więc nie wiem jak tam śmiga, na testowym też nie przyszło mi zagrać.

 

Z nowych broni to latałem tylko z obrzynem - niby fajna rzecz mieć jako pistolet ale trzeba się przyzwyczaić do niego bo ma strasznie powolną prędkość strzału, czyt. jest duże opóźnienie po wystrzeleniu pierwszego śrutu.

 

Był też jakiś rebalans broni i zmiany w balistyce - ogólnie to mi się jakoś lepiej strzela? Łatwiej mi zdejmować typów z bardzo dużych dystansów. A propos tego, najlepsza zmiana to możliwość przybliżania i oddalania 8x i 15x lunet. <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...